reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nietypowe historie w marcu w CI Polsat

dodano: 2023-02-23 22:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W marcu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Najbardziej szokujące przypadki sądowe” (sezon 4.), „Ktoś ma coś do ukrycia” (sezon 1.), „Ostatnie godziny przed śmiercią” (sezon 4.) i „Policjanci, którzy zabijają” (sezon 1.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) zajrzy w marcu br. za zamknięte drzwi sal rozpraw w nowych odcinkach programu „Najbardziej szokujące przypadki sądowe” (sezon 4.). Stacja sprawdzimy też, czy „Ktoś ma coś do ukrycia” (sezon 1.) oraz spróbuje zrekonstruować „Ostatnie godziny przed śmiercią” (sezon 4.). Widzowie poznają też nietypowe historie funkcjonariuszy w programie „Policjanci, którzy zabijają” (sezon 1.).

Marzec 2023 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Najbardziej szokujące przypadki sądowe” 4 („Court Cam” 4)
emisja: w niedziele (od 5 marca br.) o 22:00

Serial przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych - od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów. Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy (więcej tutaj).

„Ktoś ma coś do ukrycia” („Somebody’s Hiding Something”)
emisja: w poniedziałki (od 6 marca br.) o 21:00

Kiedy tropy się urywają, a sprawa zamiera, tylko jedna rzecz trzyma detektywów przy życiu - przeczucie, że ktoś ma coś do ukrycia. To nowy na antenie telewizji Crime+Investigation Polsat program dokumentalny, w którym widzowie dołączają do detektywów poszukujących osób, które mogą udzielić wskazówki do rozwikłania zagadki. Od pogrążonej w żałobie rodziny i przyjaciół po porzuconych kochanków i naocznych świadków - śledczy analizują każdy szczegół i rozbieżność, aby odkryć motyw morderstwa. Szuka też powodu, dla którego ktoś mógłby zataić kluczy dowód. To jak thriller psychologiczny czerpiący z prawdziwego życia, a każdy odcinek opowiada inną, prawdziwą historię morderstwa.

„Ostatnie godziny przed śmiercią” 4 („Homicide: Hours To Kill” 4)
emisja: w środy (od 8 marca br.) o 21:00

W przypadku zabójstw kluczem do rozwiązania sprawy z reguły są ostatnie 24 godziny życia ofiary. Dokumentalny program „Ostatnie godziny przed śmiercią” opowiada o autentycznych zbrodniach i zdeterminowanych śledczych, którzy odtwarzają wydarzenia z tego krytycznego okresu, by ustalić motyw i zidentyfikować sprawcę. Od zazdrosnych małżonków i obsesyjnych prześladowców po zakopane sekrety i dymiące pistolety - każdy odcinek to śmiertelna zagadka, w której widzowie śledzą każdy etap poszukiwań (więcej tutaj).

„Policjanci, którzy zabijają” („Cops Who Kill With Will Mellor”)
emisja: w piątki (od 17 marca br.) o 21:00

Program „Policjanci, którzy zabijają” uchyli rąbka tajemnicy w ośmiu przypadkach morderstw dokonanych przez policjantów w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. W każdym odcinku do Willa Mellora, aktora, dołączają eksperci, w tym była detektyw Julie McKay, psycholog Serena Simmons i były detektyw do spraw zabójstw Howard Groves. Wspólnie próbują wyjaśnić, jak i dlaczego policjant zmienia się z tego, który ma chronić prawo w tego, który je łamie. Przyjrzą się też procesom plamiących mundur policjantów - od postawienia ich w stan oskarżenia, po konsekwencje dla całego ofiar i otoczenia.
 
Dan Abrams w programie „Najbardziej szokujące przypadki sądowe”, foto: A+E Networks
Dan Abrams w programie „Najbardziej szokujące przypadki sądowe”, foto: A+E Networks
Will Mellor w programie „Policjanci, którzy zabijają”, foto: A+E Networks
Will Mellor w programie „Policjanci, którzy zabijają”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...