reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zbrodnie i śledztwa w styczniu w CI Polsat

dodano: 2021-12-20 05:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks/satkurier.pl

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W styczniu 2022 roku kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „48 godzin” (sezon 24.), „Decydujące momenty śledztwa”, „Uciec bestii” (sezon 2.) i „Ostatnie godziny przed śmiercią” (sezon 3.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w nowym roku kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) zaprasza na kolejny sezon kultowej serii „48 godzin”, w której twórcy prezentują co dzieje się w dwóch pierwszych kluczowych dniach od popełnienia zbrodni. Na te pierwsze chwile pracy policji zwraca także uwagę program „Decydujące momenty śledztwa”. W niedziele o godzinie 22:00, od 16 stycznia 2022 roku, w stacji Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) pojawi się nowy sezon szokującego programu dokumentalnego „Uciec bestii”, prezentujący bohaterskie historie osób, które ocalały po ataku tego samego seryjnego zabójcy.

Styczeń 2022 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Decydujące momenty śledztwa” („The First 48 Presents: Critical Minutes”)
emisja: w styczniu 2022 roku

Serial stanowi podsumowanie cyklu „48 godzin” od chwili jego powstania do dzisiaj. W programie, którego gospodarzem jest emerytowany detektyw z Tulsy, Matt Frazier, można wyodrębnić konkretne tematy, takie jak „Najgorsze miejsca zbrodni”, „Najbardziej wstrząsające wyznania” czy „Najbardziej bezwzględni mordercy”. - Taki format cieszy się dużą popularnością. Nasz serial rozwija tę formułę, oferując głębszy wgląd w świat kryminalistyki prezentowany w „Decydujących momentach śledztwa” - informuje nadawca (więcej tutaj).

„48 godzin” 24 („The First 48” 24)
emisja: czwartki (od 13 stycznia 2022 roku) o 21:00

W medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę. „48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Widzowie obserwują pracę śledczych z Wydziału Zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzą losy detektywów z różnych Wydziałów Zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka (więcej tutaj).

„Uciec bestii” 2 („I Survived A Serial Killer” 2)
emisja: w niedziele (od 16 stycznia 2022 roku) o 22:00

Program prezentuje bohaterskie historie osób ocalałych po ataku tego samego seryjnego zabójcy. Przedstawione z perspektywy ofiary stanowią dowód siły i wytrwałości zwykłych ludzi, którzy stają oko w oko ze złem i je pokonują. Wywiady z osobami, które były blisko związane z każdą ze spraw, dopełniają ten przejmujący obraz zbrodni (więcej tutaj).

„Ostatnie godziny przed śmiercią” 3 („Homicide: Hours To Kill” 3)
emisja: w czwartki (od 20 stycznia 2022 roku) o 22:00

W przypadku zabójstw kluczem do rozwiązania sprawy z reguły są ostatnie 24 godziny życia ofiary. Dokumentalny program „Ostatnie godziny przed śmiercią” opowiada o autentycznych zbrodniach i zdeterminowanych śledczych, którzy odtwarzają wydarzenia z tego krytycznego okresu, by ustalić motyw i zidentyfikować sprawcę. Tym razem twórcy pojawią się z nowymi sprawami (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...