reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Mordercy i sądy w styczniu w CI Polsat

dodano: 2022-12-19 10:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W styczniu 2023 roku kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Najbardziej szokujące przypadki sądowe” (sezon 4.), „Motyw mordercy” (sezon 1.), „Miasto morderców” (sezon 5.) i „48 godzin” (sezon 24.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w styczniu 2023 roku „Najbardziej szokujące przypadki sądowe” (sezon 4.) znów zaskoczą widzów kanału Crime+Investigation Polsat (CI Polsat). Poznają oni też „Motyw mordercy” (sezon 1.). Czekać będą na nich także nowe odcinki programów „Miasto morderców” (sezon 5.) i „48 godzin” (sezon 24.).

Styczeń 2023 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Najbardziej szokujące przypadki sądowe” 4 („Court Cam” 4)
emisja: w niedziele (od 8 stycznia 2023 roku) o 21:00

Serial przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych - od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów. Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy (więcej tutaj).

„Motyw mordercy” („Motive To Murder”)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 9 stycznia 2023 roku) o 20:00

Jak zapowiada nadawca, program „Motyw mordercy” przedstawia fascynujące, dynamiczne i kryminalistyczne spojrzenie na niektóre z prawdziwych przypadków morderstw, które trafiły na pierwsze strony gazet na całym świecie: od zbrodni namiętności i oportunistycznych zabójstw, po morderstwa bez motywacji i akty terroryzmu. Program „Motyw mordercy” to kryminalistyczna analiza prawdziwych morderstw, które wstrząsnęły opinią publiczną na całym świecie. Twórcy programu zadają sobie pytanie: „Jaki był motyw?”. Przyglądają się zbrodniom z namiętności, oportunistycznym zabójstwom i aktom terroryzmu. Analizują także okrutne zbrodnie, których sprawcy działali bez wyraźnego motywu. Czarna wdowa, która zamordowała pięciu mężów. Masowe samobójstwo sekty religijnej, dokonane głęboko w południowoamerykańskiej dżungli. Rodzina polityczna zamieszana w tajemnicze morderstwo brytyjskiego biznesmena w Chinach. Każdy odcinek przedstawia fascynującą, prawdziwą historię kryminalną, oglądaną pod każdym możliwym kątem, od motywu morderstwa po przebieg śledztwa.

„Miasto morderców” 5 („Murdertown” 5)
emisja: we wtorki (od 17 stycznia 2023 roku) o 22:00

W nowym sezonie „Miasta morderców" prowadząca, Anita Rani Nazran, opowiada, jak udało się rozwiązać jedno morderstwo i jak wpisuje się ono w niepokojący szerszy obraz danego miasta. - Formuła programu sprawia, że morderstwa te stają się wyjątkowo realne; czujemy, że wydarzyły się na ulicy czy dworcu, na którym mógł być każdy z nas - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„48 godzin” 24 („The First 48” 24)
emisja: w czwartki (od 26 stycznia 2023 roku) o 22:00

W medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę. „48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Widzowie obserwują pracę śledczych z Wydziału Zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzą losy detektywów z różnych Wydziałów Zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka (więcej tutaj).
 
Anita Rani Nazran w programie „Miasto morderców”, foto: A+E Networks
Anita Rani Nazran w programie „Miasto morderców”, foto: A+E Networks
Anita Rani Nazran w programie „Miasto morderców”, foto: A+E Networks
Anita Rani Nazran w programie „Miasto morderców”, foto: A+E Networks
Dan Abrams w programie „Najbardziej szokujące przypadki sądowe”, foto: A+E Networks
Dan Abrams w programie „Najbardziej szokujące przypadki sądowe”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...