reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Ojciec Mateusz” 29 na kanałach TVP

dodano: 2023-03-02 09:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Ojciec Mateusz” grafika rysunek animacja bajka W czwartek, 2 marca br. o godz. 20:35 w stacji TVP1, a w kolejnych dniach na kanałach TVP HD i TVP Seriale, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 29. sezonu polskiego serialu „Ojciec Mateusz”. Wcześniejsze serie tej produkcji emitują obecnie stacje TVP1, TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno, TVP Kobieta i TVP Seriale. Wystąpią Kinga Preis, Sonia Jachymiak, Piotr Polk, Michał Piela, Bartłomiej Firlet, Rafał Cieszyński, Artur Pontek, Jędrzej Taranek, Redbad Klynstra-Komarnicki, Dariusz Jakubowski, Witold Oleksiak, Piotr Kozłowski, Maciej Gąsiorek i Artur Żmijewski.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Ojciec Mateusz” grafika rysunek animacja bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w pierwszym odcinku dwudziestego dziewiątego sezonu serialu „Ojciec Mateusz”? Ksiądz Mateusz (w tej roli Artur Żmijewski) wreszcie odbiera klucze do nowej plebanii. Okazuje się jednak, że jest przyczyną sporego rozczarowania. Nie działa prąd i konieczne jest wezwanie ekipy specjalistów, a ksiądz i Natalia (Kinga Preis) chwilowo nie mają gdzie mieszkać. Dziwnym trafem na posterunku policji również dochodzi do awarii prądu, a w internecie pojawia się filmik byłego więźnia, Bebzona (Witold Oleksiak), o tym, jak zrobić bardzo niebezpieczny, a możliwe, że i śmiertelny żart: jak porazić kogoś prądem.

Prace elektryczne posuwają się powoli, na plebanii nie ma też wody, więc ksiądz Mateusz i Natalia rozpaczliwie szukają miejsca do przenocowania. Na domiar złego, do wszystkiego mieszają się ksiądz Jacek (Piotr Kozłowski) oraz ksiądz Tomasz (Maciej Gąsiorek), który podobno zna się na budowlance. To właśnie ten ostatni znajduje rankiem porażonego prądem i obrabowanego biznesmena i zostaje aresztowany jako główny podejrzany. Ksiądz Mateusz jest przekonany o jego niewinności, szuka prawdziwego, niedoszłego zabójcy. Nie jest to łatwe, bo ksiądz Jacek tylko czeka na jego potknięcie, a na plebanię wciąż nie można się wprowadzić (więcej tutaj).
 
Piotr Polk, Michał Piela, Jędrzej Taranek i Katarzyna Cichopek w serialu „Ojciec Mateusz”, foto: ATM Grupa/TVP
Piotr Polk, Michał Piela, Jędrzej Taranek i Katarzyna Cichopek w serialu „Ojciec Mateusz”, foto: ATM Grupa/TVP


„Ojciec Mateusz” - sezon 29., emisja w czwartki (od 2 marca 2023 roku) o godz. 20:35 w TVP1. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP HD i TVP Seriale, a wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP1, TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno, TVP Kobieta i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...