reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Robert Lewandowski bohaterem dokumentu na Prime Video

dodano: 2023-03-06 10:54 | aktualizacja: 2023-03-06 15:55
autor: Jan Borejko | źródło: Amazon

Robert Lewandowski Nieznany Prime Video Amazon „Lewandowski – Nieznany” to pierwsza polska produkcja własna Prime Video. Film dołączy do wybranych polskich tytułów, światowych produkcji własnych Amazon i dokumentów sportowych dostępnych w serwisie dla klientów Amazon Prime.

Robert Lewandowski, fot. Amazon/Papaya Films
Robert Lewandowski Nieznany Prime Video Amazon


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serwis streamingowy Prime Video ogłosił premierę pierwszego polskiego filmu dokumentalnego produkcji własnej o życiu i karierze Roberta Lewandowskiego pt. „Lewandowski – Nieznany”, która odbędzie się 31 marca 2023 roku. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do życia sportowca i nigdy wcześniej niepublikowanym materiałom, film zapewni użytkownikom Amazon Prime w Polsce niepowtarzalną możliwość poznania prawdziwego wizerunku i historii Roberta Lewandowskiego.

Film ujawnia wyjątkową drogę, jaką przebył młody człowiek z małego miasta w Polsce, aby stać się jednym z najlepszych napastników swoich czasów, jak również pokazuje zmianę jego sposobu myślenia i to, jak przekroczył granice futbolu swoimi występami na boisku i zachowaniem poza nim. Dokument przedstawia wiele aspektów życia Lewandowskiego, w tym jego młode lata, miłość do rodziny i przyjaciół, a także jego niezachwianą etykę pracy, poświęcenie oraz wzloty i upadki towarzyszące mu w drodze do sukcesu zawodowego.

Dokument składa się z rozmów z Lewandowskim oraz ze światowej klasy piłkarzami, trenerami i innymi sportowcami, takimi jak Xavi Hernandez, Thierry Henry, Jürgen Klopp i Zbigniew Boniek, a także z jego żoną Anną Lewandowską, rodziną i bliskimi przyjaciółmi. Poprzez ekskluzywne wywiady film przedstawia nieznany dotąd obraz początków kariery Lewandowskiego w Polsce, jego wzrost popularności w takich klubach jak Borussia Dortmund i Bayern Monachium oraz jego rolę w drużynie jako dominującego strzelca i kapitana reprezentacji narodowej. Obraz obejmuje również transfer Lewandowskiego do FC Barcelony i przedstawia, jak ten ruch był postrzegany przez ekspertów i fanów, dodając własną perspektywę piłkarza i powody jego decyzji.
 

– Piłka nożna jest moją pasją, futbol stał się dla mnie sposobem na spełnienie marzeń. Chciałbym, aby moja historia była inspiracją dla młodych ludzi, aby zobaczyli, że nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy cel można osiągnąć – mówi Robert Lewandowski. – Film opowiada o ludziach, trenerach, kolegach, ale przede wszystkim o bliskich mi osobach, rodzinie i przyjaciołach, którzy stanowią ważną część mojej kariery, towarzysząc mi nie tylko w chwilach radości, ale także wspierając mnie w trudnych momentach.

– Robert Lewandowski jest światową ikoną sportu – powiedział Dan Grabiner, szef produkcji własnych Prime Video w Wielkiej Brytanii i Europie Północnej. – Cieszymy się, że naszą ofertę polskich produkcji własnych otwiera ten intymny portret żywej legendy.

– Praca z Robertem Lewandowskim i zespołem Amazon Prime była niewątpliwie inspirującym, wymagającym, a czasem zaskakującym procesem, którego efektem jest jedyny wyjątkowy dokument – mówi Kacper Sawicki, założyciel i partner zarządzający Papaya Films. – Jako Papaya jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być częścią tego projektu. Unikalny koncept, świetna historia i najlepsi partnerzy – to wszystko zaowocowało filmem, który zapewni zarówno rozrywkę, jak i inspirację widzom w Polsce i za granicą.

„Lewandowski – Nieznany” został wyprodukowany przez wielokrotnie nagradzany dom produkcyjny Papaya Films i wyreżyserowany przez Macieja Kowalczuka. Produkcja dołącza do oferty polskich tytułów już dostępnych na Amazon Prime, takich jak: Small World, Apokawixa, Nie cudzołóż i nie kradnij, a także globalnych produkcji własnych Amazon, takich jak: Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy, Tom Clancy's Jack Ryan, The Grand Tour oraz The Boys. Film uzupełnia kolekcję dokumentów sportowych dostępnych w Amazon Prime na wyłączność, w tym: Wszystko albo nic: Arsenal, Wszystko albo nic: Tottenham Hotspur, Wszystko albo nic: Manchester City, Inside Borussia Dortumund, El Corazón de Sergio Ramos, Rooney, Rio Ferdinand: Tipping Point, Sir Alex Ferguson: Never Give In oraz Andy Murray: Walka o powrót.

Subskrybenci Amazon Prime będą mogli oglądać dokument o Lewandowskim w dowolnym miejscu i czasie w aplikacji Prime Video na telewizory smart, urządzenia mobilne, Fire TV, Fire TV stick, tablety Fire, konsole do gier, a także online na stronie www.primevideo.com. W aplikacji Prime Video widzowie mogą pobierać odcinki na swoje urządzenia mobilne i tablety i oglądać je w dowolnym miejscu w trybie offline bez dodatkowych opłat.

Prime Video jest dostępny w Polsce bez dodatkowych opłat w ramach subskrypcji Amazon Prime za 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...