reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cartoon Network i „Między nami, misiaczkami”

dodano: 2023-03-08 19:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Cartoon Network „Między nami, misiaczkami” W marcu br. stacja Cartoon Network zaprasza widzów na nowe przygody Misiaczków. Grizz, Panda oraz Lodomir kontynuują poszukiwanie przygód za pomocą magicznego pudełka. Tym razem wcielą się w role organizatorów przyjęcia, pasterzy owiec i wróżek zębuszek. W jednym z odcinków przypadkowo sprowadzą 3 czarownice, które nie tak łatwo będzie im odesłać do domów, a w innym będą musieli poradzić sobie z olbrzymią sową. Niezwykłe losy misiaczków w 1. sezonie amerykańskiego serialu animowanego „Między nami, misiaczkami” („We Baby Bears”) Cartoon Network Studios będzie można śledzić od poniedziałku, 13 marca br. o godz. 14:25. Produkcja nawiązuje do amerykańskiego serialu animowanego „Między nami, misiami” („We Bare Bears”).

Cartoon Network „Między nami, misiaczkami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe odcinki „Między nami, misiaczkami” to kontynuacja zeszłorocznej premiery animacji o niezwykłych przygodach trójki rodzeństwa. To spin-off serialu „Między nami, misiami” stworzonego przez Daniela Chonga (więcej tutaj). Rezolutne Misie: Grizz, Padna i Lodomir przenoszą się do różnych miejsc na świecie w poszukiwaniu tego, które na zawsze stanie się ich domem. Służy im do tego magiczne pudełko, niejednokrotnie dostarczające misiom niezapomnianych przygód i fantastycznych znajomości.

W nowych odcinkach widzowie zostaną zaproszeni do uruchomienia swojej wyobraźni. Misie znajdą tajemniczą kredkę, która dzięki swojej mocy sprawia, że wszystko, co narysują, staje się rzeczywistością. Bohaterowie wezmą również udział w pokazie mody, odwiedzą luksusową posiadłość, a na niebie zobaczą pływające statki powietrzne.

Nowe odcinki serialu „Między nami, misiaczkami” pojawią się od poniedziałku, 13 marca br. o godz. 14:25. Emisja odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 14:25. Między sobotą, 18 marca a niedzielą, 2 kwietnia br. widzowie będą mogli obejrzeć powtórki odcinków w ramach weekendowych maratonów w Cartoon Network (więcej tutaj).

„Między nami, misiaczkami” - sezon 1., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 13 marca 2023 roku) o godz. 14:25 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...