reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filmy i seriale w styczniu w Cartoon Network

dodano: 2022-12-15 23:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Cartoon Network W styczniu 2023 roku kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom taki serial jak „Monkie Kid” (sezon 1.), w ramach pasma „Kino Cartoon Network” takie filmy jak „Między nami, misiami: Film”, „Młodzi Tytani: Akcja! kontra Młodzi Tytani”, „Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki” i „Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie”, a w ramach pasma „Dookoła świata ze Scooby-Doo” takie produkcje jak „Wyluzuj, Scooby-Doo!” i „Scooby-Doo i... zgadnij kto?”.

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w styczniu 2023 roku kanał Cartoon Network zaprasza na noworoczną premierę serialu „Monkie Kid”. Nowa animacja opowiada o perypetiach tytułowego Monkie Kida, który zostaje następcą Króla Małp i wraz z przyjaciółmi próbuje pokonać Demon Bull Kinga. W pierwszym miesiącu 2023 roku widzom towarzyszyć będą także Scooby-Doo i gang nastoletnich detektywów w odcinkach seriali „Wyluzuj, Scooby-Doo!” i „Scooby-Doo i... zgadnij kto?”. Stacja zaprasza również na maraton filmów „Kino Cartoon Network”: w programie pojawią się produkcje takie jak „Między nami, misiami: Film”, „Młodzi Tytani: Akcja! kontra Młodzi Tytani”, „Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki” i „Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie” (więcej tutaj).

Styczeń 2023 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Monkie Kid”
emisja: codziennie (od 2 stycznia 2023 roku) o 16:40

Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 2 stycznia 2023 roku o godzinie 16:40. MK to zwykły chłopak, który dostarcza jedzenie z knajpy Pigsy’ego. Ma jedną pasję: uwielbia stare legendy. Zaprowadziły go one do kryjówki, gdzie znalazł magiczne przybory potężnego Króla Małp. Wtedy przyłapał dwójkę złoczyńców na uwalnianiu Demon Bull Kinga z więzienia pod górą. Spotkał też samego Króla Małp, który mianował go swoim następcą i powierzył ważne zadanie: wytropienie groźnego uciekiniera. Monkie Kidowi pomaga grupka przyjaciół. Czy różnorodność charakterów przeszkadza im we współpracy? Wcale nie - te wielobarwne postaci dobrały się jak w korcu maku. Najlepsza przyjaciółka MK, Mei, uwielbia szczeniaczki i jest pomocna. Właściciel knajpy, Pigsy, bywa szorstki, ale można na nim polegać. Ogromny Sandy, były żołnierz, to pogodny wielbiciel jogi o wielkim sercu. Znawca demonów, Tang, służy wiedzą o legendach i kulinariach. Wspólnie próbują dorwać Demon Bull Kinga.

„Kino Cartoon Network”:
emisja: w soboty (od 14 stycznia 2023 roku) o 18:55
Premiera pasma odbędzie się w sobotę, 14 stycznia 2023 roku o godzinie 18:55. - Brak pomysłu sobotni wieczór? Cartoon Network wie, jak temu zaradzić. W sobotnie wieczory stycznia 2023 roku stacja położy kres nudzie - zapowiada nadawca. W ramach pasma „Kino Cartoon Network” wyemitowane zostaną pełnometrażowe produkcje z bohaterami serialowych kreskówek w rolach głównych (więcej tutaj i tutaj). Na ekranach telewizorów pojawią się bracia Grizz, Panda i Lodomir, Scooby-Doo i nastoletni detektywi, a także Młodzi Tytani i - inni Młodzi Tytani, z równoległej rzeczywistości. „Między nami, misiami: Film” to wzruszająca opowieść o tym, jak misie poszukują domu. Wydział Kontroli Dzikiej Natury nie chce, by mieszkały z ludźmi w San Francisco. Od tego momentu bohaterowie spróbują znaleźć miejsce dla siebie i uniknąć wykurzenia z miasta (więcej tutaj). W produkcji „Młodzi Tytani: Akcja! kontra Młodzi Tytani” tytułowi super bohaterowie poznają swoje starsze wersje, które przedostały się do ich świata ze swojego uniwersum. Grupy połączą siły, by pokonać wspólnego wroga (więcej tutaj). Stacja wyemituje też takie produkcje jak „Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki” (więcej tutaj i tutaj) oraz „Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie” (więcej tutaj).

„Dookoła świata ze Scooby-Doo”:
emisja: codziennie (od 16 stycznia 2023 roku) o 11:40
Premiera maratonu odbędzie się w poniedziałek, 16 stycznia 2023 roku o godzinie 11:40. Nieporadny dog niemiecki i grupa ciekawskich nastolatków towarzyszą widzom od 1969 roku. Przez minione dekady rozwiązali już masę spraw i znaleźli niejednego opryszka, który skrywał się pod przebraniem ducha. Mimo to, współczesne odcinki wciąż zaskakują nowymi niespodziankami (więcej tutaj). Serial „Wyluzuj, Scooby-Doo!” to klasyczne perypetie gangu młodych detektywów (więcej tutaj). Z kolei „Scooby-Doo i... zgadnij kto?” to inne spojrzenie na kultową produkcję: w każdym epizodzie głównym bohaterom towarzyszy inna gwiazda. Wspólnie ze sławnymi aktorami i piosenkarzami postaci odkrywają tajemnice (więcej tutaj). W ramach styczniowego maratonu Cartoon Network wyemituje odcinki obydwu serii. Postaci wybiorą się na jarmark historyczny - ulubioną rozrywkę Velmy. Niestety, imprezę nawiedzi potwór - błazen i bohaterowie będą musieli go poskromić. Innym razem Kudłaty i Scooby postanowią zakończyć karierę łowców duchów. Znajdą więc zastępstwo na swoje miejsce, ale nowicjusze będą radzić sobie tak źle, że przyjaciele zostaną, aby ich uczyć i wpadną w wir rozwikłania kolejnej sprawy.
 
Bohaterowie filmu animowanego „Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki”, foto: Warner Bros. Entertainment Inc.
Bohaterowie filmu animowanego „Scooby-Doo! i Batman: Odważniaki i straszaki”, foto: Warner Bros. Entertainment Inc.
Bohaterowie serialu animowanego „Scooby-Doo i... zgadnij kto?”, foto: Warner Bros. Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Scooby-Doo i... zgadnij kto?”, foto: Warner Bros. Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Młodzi Tytani: Akcja!”, foto: Warner Bros. Discovery
Bohaterowie serialu animowanego „Młodzi Tytani: Akcja!”, foto: Warner Bros. Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...