reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zmieniaj swój świat” - kampania Cartoon Network

dodano: 2022-07-09 02:21 | aktualizacja: 2022-07-09 22:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Cartoon Network „Zmieniaj swój świat” Cartoon Network zachęca dzieci na całym świecie, aby zmieniały swój świat. Tego lata kanał telewizyjny rozpoczyna kampanię „Zmieniaj swój świat”, w regionie EMEA (Europe, Middle East, Africa/Europa, Bliski Wschód i Afryka). Kampania będzie świętować wyjątkowość każdego dziecka i zachęcać je do bycia pewnym siebie i szczęśliwym z samym sobą. W akcji wezmą udział bohaterowie takich seriali animowanych jak „Niesamowity świat Gumballa”, „Między nami, misiaczkami” i „Młodzi Tytani: Akcja!”.

Cartoon Network „Zmieniaj swój świat”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, tętniąca życiem i zabawą kampania zostanie przeprowadzona na wielu platformach. Pokaże dzieci robiące niesamowite rzeczy w ich codziennym życiu: od perfekcyjnego opanowania jazdy na rolkach czy trenowania sztuk walki aż po idealne balansowanie piłką podczas mycia zębów lub wytrwałą naukę rzutów do kosza. Wielu z bohaterów Cartoon Network - Gumball, Darwin (więcej tutaj), trio z „Między nami, misiaczkami” (więcej tutaj) i Młodzi Tytani (więcej tutaj) - pojawi się w kampanii i będzie reagować na inspirujące popisy talentów ich fanów (więcej tutaj).

- Fani inspirują nas każdego dnia, a teraz Cartoon Network chce zachęcić każdego i każdą z nich do bycia sobą: kimkolwiek są, czymkolwiek się zajmują i jakkolwiek to robią. „Zmieniaj swój świat” powstało, aby zachęcać dzieci do cieszenia się własną autentycznością i by zapewnić je, że każdy jest ważny. Lekki, zabawny i inkluzywny styl Cartoon Network został odzwierciedlony w przesłaniu kampanii, która daje przestrzeń do pokazania absolutnie niesamowitych dzieci

- mówi Monika Oomen, VP, brand communications and franchise management, kids, EMEA.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...