reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Warsaw Shore...” 18 na kanale MTV Polska

dodano: 2023-03-09 16:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Paramount Global/satkurier.pl

Warsaw Shore Ekipa z Warszawy MTV W niedzielę, 19 marca br. o godz. 23:00 na kanale MTV Polska wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 18. sezonu polskiego programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, którego producentem jest Dragon Head, a opartego na amerykańskim formacie „Ekipa z New Jersey” („Jersey Shore”). Wystąpią Lena Majewska, Oliwia Dziatkiewicz, Milena Łaszek, Aleksandra Okrzesik, Wiktoria Robert, Angelika Kramer („Love Island. Wyspa miłości” na kanałach TV4 i Eska TV), Michał Sarnowski „Sarna”, Przemysław Skulski „Sequento”, Patryk Spiker, Marcin Pastuszka, Eliasz Zdzitowiecki i Piotr Nowakowski. Obecnie widzowie stacji MTV Polska mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.

Warsaw Shore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 19 marca br. o godzinie 23:00 na antenie stacji MTV Polska widzowie zobaczą pierwszy odcinek osiemnastego sezonu programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”. Nagrania do nowej edycji reality show realizowane były w stolicy, a uczestnicy zamieszkali w luksusowej willi pod miastem.

W osiemnastym sezonie ekipa programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” wraca do Warszawy - zdjęcia do zimowej edycji programu odbywały się właśnie w stolicy, a uczestnicy zamieszkali w willi pod miastem. W środku czekały na nich basen, strefa fitness, pokój klubowy i inne atrakcje. Nagrania realizowano w styczniu na terenie posiadłości, a także w wybranych klubach w okolicy.

W nowej odsłonie programu wzięło udział kilkanaście osób, w tym uczestnicy znani z  poprzednich edycji - Lena Majewska, Oliwia Dziatkiewicz, Michał Sarnowski „Sarna”, a także weterani formatu - Milena Łaszek i Patryk Spiker. Widzowie zobaczą na ekranach również debiutantów z poprzedniego sezonu - Aleksandrę Okrzesik, Wiktorię Robert i Przemysława Skulskiego „Sequento”. Do obsady dołączyło też czworo nowych uczestników - Marcin Pastuszka, Eliasz Zdzitowiecki oraz znani z programu „Love Island. Wyspa miłości” (emisja na kanałach TV4 i Eska TV) Angelika Kramer i Piotr Nowakowski (więcej tutaj).

Premierowe odcinki osiemnastego sezonu programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” będzie można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 23:00 w stacji MTV Polska. Emisję pierwszego z nich zaplanowano na 19 marca 2023 roku.

Premierze nowego sezonu programu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” towarzyszy kampania reklamowa, która wystartowała w środę, 8 marca br. i skupia się przede wszystkim na mediach społecznościowych. Dodatkowo planowane są inne działania promocyjne, takie jak wideo i bannery w ramach reklamy targetowanej do widzów programu czy konkursy dla fanów.

Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Wavemaker. Kreację tworzył wewnętrzny dział kreatywny we współpracy z marką MTV Polska. Producentem wykonawczym programu jest Dragon Head, a za opracowanie i realizację odpowiada Dziki Film.

„Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” to polski program typu reality show. Tytuł opiera się na zagranicznym formacie „Ekipa z New Jersey” (emisja na kanale MTV Polska) (więcej tutaj), a pierwszy sezon wyemitowano w 2013 roku. Uczestnicy wybierani są na drodze castingu i podczas nagrań mieszkają we wspólnej willi. Łączy ich przede wszystkim zamiłowanie do imprez, które są tematem przewodnim programu (więcej tutaj).
 
Milena Łaszek w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Milena Łaszek w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Oliwia Dziatkiewicz w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Oliwia Dziatkiewicz w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Aleksandra Okrzesik w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Aleksandra Okrzesik w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Lena Majewska w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Lena Majewska w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Wiktoria Robert w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Wiktoria Robert w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Marcin Pastuszka, Wiktoria Robert, Eliasz Zdzitowiecki, Milena Łaszek, Przemysław Skulski „Sequento”, Michał Sarnowski „Sarna”, Aleksandra Okrzesik, Patryk Spiker, Oliwia Dziatkiewicz, Angelika Kramer, Lena Majewska i Piotr Nowakowski w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global
Marcin Pastuszka, Wiktoria Robert, Eliasz Zdzitowiecki, Milena Łaszek, Przemysław Skulski „Sequento”, Michał Sarnowski „Sarna”, Aleksandra Okrzesik, Patryk Spiker, Oliwia Dziatkiewicz, Angelika Kramer, Lena Majewska i Piotr Nowakowski w programie „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”, foto: Paramount Global


„Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy” - sezon 18., emisja w niedziele (od 19 marca 2023 roku) o godz. 23:00 w MTV Polska. Widzowie tego kanału mogą obecnie oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...