reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

7 kanałów Warner Bros. Discovery w sieci Volia

dodano: 2023-03-09 20:11
autor: RO | źródło: mediasat.info

Volia i Discovery Jeden z największych dostawców telewizji kablowej i internetowej na Ukrainie osiągnął porozumienie z amerykańskim koncernem Warner Bros. Discovery na dystrybucję jego kanałów. Volia od 1 marca 2023 r. dołączyła 7 stacji tematycznych, w tym flagowe marki Discovery i Eurosport.

volia.com
Volia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa Volia z Discovery przestała obowiązywać od 2021 roku, czego skutkiem było wycofanie wszystkich kanałów grupy Discovery. W zastępstwie abonentom włączono kanały Viasat i TV1000.

Niezwykłe programy popularnonaukowe, transmisje turnieju Wielkiego Szlema, filmy dokumentalne o życiu dzikich zwierząt, ciekawe śledztwa, programy kulinarne i nie tylko znów są dostępne w sieci Volia. Abonenci w zależności od pakietu i technologii łącza uzyskali dostęp do Discovery, Discovery Science, Animal Planet, Investigation Discovery, TLC, Eurosport 1 i Eurosport 2. Kanały są oferowane niemal we wszystkich planach taryfowych, co oznacza brak dodatkowych kosztów dla klientów.
 

Włożyliśmy wiele wysiłku, aby kanały Warner Bros. Discovery stały się dostępne w naszej sieci. Treści tej firmy są niezwykle popularne na Ukrainie i na całym świecie. Kanały Warner Bros. Discovery oferują znane na całym świecie tytuły, które zachwycą każdego widza: „Gorączka złota”, „Łowcy staroci”, „Fani czterech kółek”, „Kitchen Boss”, „Nightmare Next Door”, „Zagadki Ziemi”, „Rzeczne potwory” i wiele innych. Jesteśmy więc przekonani, że nasi abonenci będą w stanie zaspokoić wszystkie swoje potrzeby w zakresie treści dzięki asortymentowi kanałów Warner Bros. Discovery

- oświadczył dostawca Volia w swoim komunikacie prasowym.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...