reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Podróż do przeszłości” w maju w Nat Geo People

dodano: 2023-04-24 13:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company/satkurier.pl

Nat Geo People „Podróż do przeszłości” W maju br. kanał Nat Geo People poleca swoim widzom szczególnie kanadyjski program „Podróż do przeszłości” („How I Got Here”). Jak zapowiada nadawca, w serii tej widzowie zobaczą, jak dorosłe dzieci emigrantów wychowanych w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Kanadzie towarzyszą swoim rodzicom w powrotach w rodzinne strony. Wspólna podróż na inny kontynent ma pomóc naprawić nadszarpnięte relacje pokazywanych bohaterów. Odcinki 1. i 2. sezonu 1. tego programu wyemitowane zostaną premierowo w niedzielę, 7 maja br. o godz. 15:00. 1. seria składa się z 10 odcinków.

Nat Geo People „Podróż do przeszłości”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w maju br. na kanale Nat Geo People tradycja łączyć się będzie z nowoczesnością. Dużo emocji dostarczy debiutujący na antenie Nat Geo People serial „Podróż do przeszłości” (premiery w niedziele, od 7 maja br. o godzinie 15:00). W serii tej widzowie zobaczą, jak dorosłe dzieci emigrantów wychowanych w Stanach Zjednoczonych Ameryki i Kanadzie towarzyszą swoim rodzicom w powrotach w rodzinne strony. Wspólna podróż na inny kontynent ma pomóc naprawić nadszarpnięte relacje pokazywanych bohaterów.

„Podróż do przeszłości” to program podróżniczy z elementami wątków obyczajowych. Wychowane Stanach Zjednoczonych Ameryki i Kanadzie dorosłe dzieci emigrantów towarzyszą rodzicom w powrotach w rodzinne strony. Synowie i córki mają okazję poznać kontekst, w jakim dorastały wcześniejsze pokolenia. Dowiadują się o dramatycznych wydarzeniach, które towarzyszyły rodzicom w trakcie podejmowania decyzji o wyjeździe. W jednym z odcinków Fikile wychodzi ze strefy komfortu i wyprawia się do Zimbabwe ze swoim ojcem, Banganem. Dziewczyna poznaje świat dzieciństwa jej taty i kulturę Ndebele, w której się wychowywał. Doświadczenie to zbliża ojca i córkę do siebie.

„Podróż do przeszłości” - sezon 1., emisja w niedziele (od 7 maja 2023 roku) o godz. 15:00 w Nat Geo People.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...