reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Początek maja z Romance TV i nowe filmy z serii „Lena Lorenz”

dodano: 2023-04-28 16:01 | aktualizacja: 2023-04-28 16:13
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Romance TV

Lena Lorenz: Kruche szczęście Romance TV W poniedziałek, 1 maja Romance TV wyemituje premierę filmu „Gdzie podziała się miłość” (godz. 20:00). Tego samego dnia stacja zaprasza na nowy start popularnego serialu „Doktor Ballouz” (godz. 21:55). Kolejnym serialem, który powraca na antenę jest „Fritzie - Niebo musi poczekać”, który oglądać będzie można już od 9 maja (godz. 21:50). W majowe soboty (godz. 20:00) widzowie zobaczą zaś nowe odcinki serii „Przychodnia w Górach Eifel”. Ponadto, w każdą majową niedzielę o godz. 20:00 Romance TV zaprosi widzów na premiery najnowszych filmów jednej z ulubionych telewizyjnych serii - „Lena Lorenz”, opowiadającej o losach położnej Leny. Tym razem bohaterka oprócz pomocy swoim pacjentkom, sama zostaje mamą, przeżyje także osobistą tragedię. Na pierwszy odcinek stacja zaprasza już 7 maja o godz. 20:00, kolejne części zagoszczą na antenie odpowiednio 14, 21 i 28 maja o tej samej porze.

Kadr z „Gdzie podziała się miłość”
Gdzie podziała się miłość Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Gdzie podziała się miłość”, premiera, 1 maja, godz. 20:00

Premiera dramatu obyczajowego „Gdzie podziała się miłość” to jedna z propozycji Romance TV na przedłużony majowy weekend. Poznamy Agnes i Gregora, którzy są od 15 lat szczęśliwym, zgodnym małżeństwem. Kiedy jednak Agnes po swojej normalnej pracy zaczyna działać społecznie, coś w ich związku zaczyna zgrzytać. Ich małżeństwo nie jest już idealne…

W maju Romance TV powraca także do wyjątkowych seriali, które ponownie zagoszczą na antenie.

„Doktor Ballouz”, od 1 maja, o godz. 21:55

Doktor Ballouz wraca po śmierci żony do swojej kliniki. Mimo to nie może pozbyć się bolesnych wspomnień. Czyżby wrócił za wcześnie? Ciężarna Christina ulega wypadkowi podczas spaceru ze swoją 6-letnią córką, Flori. Dr Ballouz udziela jej pierwszej pomocy i wraca z nią i z jej córką do swojego dawnego miejsca pracy: niewielkiej kliniki w powiecie Uckermark. Dr Ballouz i neurolożka, dr Barbara Forster, walczą o życie Christiny i jej nienarodzonego dziecka...

„Fritzie - Niebo musi poczekać”, od wtorku, 9 maja, godz. 21:50

Nauczycielka, Fritzie Kühne, traci grunt pod nogami, gdy słyszy straszną diagnozę… Rak piersi w zaawansowanym stadium. Jednak szybko bierze się w garść i wraca do szkoły. Selma, dyrektorka i najlepsza przyjaciółka Fritzie, ma właśnie problem z Hanną, uczennicą i działaczką na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Za pomocą spektakularnej akcji Hanna chce zdopingować społeczność szkolną.

Romance TV zaprasza także w majowe soboty o godz. 20:00 na premierowe odcinki najnowszego serialu medycznego z Rebeccą Immanuel – „Przychodnia w Górach Eifel”. Czy pielęgniarka Vera radzi sobie w życiu rodzinnym równie dobrze co z pacjentami?


5 maja to Międzynarodowy Dzień Położnej. Tego dnia we wszystkich krajach podkreśla się ważność tego zawodu. Również Romance TV chciałaby uczcić ten piękny i odpowiedzialny zawód. I to nie jednego dnia ale przez cały miesiąc! W każdą niedzielę o godzinie 20:00 stacja wyemituje nowy odcinek serii opowiadającej o pracy położnej Leny Lorenz. Już w pierwszym odcinku oddana swoim pacjentkom i pełna wrażliwości Lena ma do czynienia z tragicznym przypadkiem.

„Lena Lorenz: Rodzice dla mojego dziecka”, premiera, 7 maja, o godz. 20:00

Położna Lena rodzi syna Luisa. Mimo to nie opuszcza swoich pacjentów. Należy do nich również śmiertelnie chora Gabriela, która znalazła już rodziców zastępczych dla swoich maluchów. Ci jednak dowiadują się, że sami będą mieć dziecko i ku rozczarowaniu Gabrieli wycofują swoją kandydaturę.

„Lena Lorenz: Kruche szczęście”, premiera, 14 maja, godz. 20:00

Dla Mai, samotnej matki i blogerki kulinarnej, niespokojne niemowlę jest dużym ciężarem. Położna Lena ma dla niej radę. Maja powinna zwrócić się do ojca nowo narodzonej córki. Ten jednak ma dość zajęć w swojej rodzinie. Jego żona Bettina jest po raz trzeci w ciąży.

„Lena Lorenz: Niemowlę wybawcą”, premiera, 21 maja, godz. 20:00

Lena jest ciągle wstrząśnięta po śmiertelnym wypadku swojego męża. Do domku letniego w jej gospodarstwie wprowadzają się ciężarna Claudia, jej mąż, Joe, oraz ich dziewięcioletnia córka Ronja. Na życiu rodzinnym Claudii kładzie się cieniem choroba – jej córka choruje na białaczkę. Rodzice mają jednak nadzieję, że po podaniu Ronji komórek macierzystych pobranych z krwi pępowinowej ich starsza córka wyzdrowieje.

„Lena Lorenz: Za kratami”, premiera, 28 maja, godz. 20:00

Tym razem Lena opiekuje się ciężarną osadzoną, Sally Wilkens, która skarży się na bóle podbrzusza. Na szczęście wszystko jest w porządku. Jednak zdaniem Leny zakład karny nie wydaje się najlepszym miejscem dla przyszłej matki. Przeniesienie na oddział dla matek z dzieckiem staje pod znakiem zapytania, kiedy w celi Sally zostają znalezione narkotyki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...