reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 20.05.2023

dodano: 2023-05-19 10:58 | aktualizacja: 2023-05-20 15:24
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Liverpool FC - Aston Villa. Transmisja live z finałów Ligi Mistrzyń i Ligi Mistrzów CEV tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

19:00 Tenis: WTA World Tour, Rzym:
Finał
Anhelina Kalinina - Elena Rybakina

Komentarz: Żelisław Żyżyński, Joanna Sakowicz-Kostecka
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Komentarz: Piotr Glamowski, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Family

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Almería - RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Komentarz: Michał Mitrut, Kamil Kosowski

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Komentarz: Piotr Glamowski, Mateusz Rokuszewski

02:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
Komentarz: Bartosz Tomczak, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Aston Villa
Komentarz: Wojciech Piela, Mariusz Hawryszczuk

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - Real Sociedad 

Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Komentarz: Michał Mitrut, Kamil Kosowski

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Komentarz: Piotr Glamowski, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Sport 5

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
ROW Rybnik - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - Olympique Marsylia
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Cremonese - Bologna FC
Komentarz: Eryk Szpruch, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo - Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan - UC Sampdoria
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Girona FC - Villarreal CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club - Celta Vigo
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF - Elche CF
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek 
 
Eleven Sports 3

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Famalicão - FC Porto
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Girona FC - Villarreal CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club - Celta Vigo
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF - Elche CF
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek 
 
Eurosport 1

11:45 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 14

15:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
Etap 14

19:30 Żeglarstwo: Volvo Ocean Race:
Etap 5
 
Eurosport 2

18:00 Skateboarding: World Series, Montpellier:
Finał streetu mężczyzn

 
Motowizja

08:45 Rajdy samochodowe: Rajd Polski:
OS2 Świętajno 1

09:45  Rajdy samochodowe: Rajd Polski:
OS3 Markowskie 1 / OS4 Wieliczki 1

14:25  Rajdy samochodowe: Rajd Polski:
OS5 Świetajno 2

15:35  Rajdy samochodowe: Rajd Polski:
OS6 Markowskie 2 / OS7 Wieliczki 2

18:15  Rajdy samochodowe: Rajd Polski:
OS8 Mikołajki Arena 2
 
Polsat Sport Premium 1

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel



 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - FC Viktoria Pilzno



 
Polsat Sport

13:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/2 finału

17:15 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
VakifBank Stambuł - Eczacibasi Dynavit Stambuł

20:15 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel

00:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Karolina Kowalkiewicz - Vanessa Demopoulos

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Mackenzie Dern - Angela Hill
 
Polsat Sport Extra

08:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

15:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
1/2 finału

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków


20:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
King Szczecin - BM Stal Ostrów Wielkopolski

23:00 Sporty walki: UFC Fight Night: 
Karolina Kowalkiewicz - Vanessa Demopoulos

00:00 (so/nd) Golf: PGA Championship:
Dzień 3
 
Polsat Sport Fight

17:45 Rugby: European Rugby Champions Cup: 
Leinster Rugby - Stade Rochelais



 
Polsat Sport News

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga - Bohemians Praga 1905

19:00 Golf: PGA Championship:
Dzień 3

23:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Botafogo FR - Fluminense FC
 
Sportklub

10:30 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska, Sopot:
Zawody

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Besiktas - Buyukcekmece Basketbol

16:30 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska, Sopot:
Zawody

20:15 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
FC Koper - NS Mura
 
TVP Sport

12:00 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Europy U-17: 
Polska - Szwecja

15:00 Piłka ręczna kobiet: Puchar Polski: 
MKS Zagłębie Lubin - Eurobud JKS Jarosław

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Komentarz: Maciej Iwański, Robert Podoliński

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy U-17:
Węgry - Polska
Komentarz: Aleksander Roj, Marek Wasiluk

22:00 Boks: KnockOut Boxing Night 28:
Gala
Komentarz: Kacper Bartosiak, Albert Sosnowski

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
Wasyl Łomaczenko - Devin Haney
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
 
Viaplay

04:30 Wyścigi samochodowe: ADAC Total Energies 24h, Nürburgring: 
Wyścig

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen - Bayern Monachium
Komentarz: Piotr Chłystek

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld - SC Paderborn 07

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - SV Sandhausen

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Braunschweig - SSV Jahn Regensburg

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Brentford FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

13:30 Piłka nożna: Sky Bet League Two: 
Stockport County - Salford City
Komentarz: Tomasz Górski

14:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Brøndby IF - FC Nordsjælland

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AS Roma - Inter Mediolan

14:30 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Indianapolis:
Sesja treningowa

14:30 Wyścigi samochodowe: ADAC Total Energies 24h, Nürburgring: 
Wyścig

15:00 Piłka nożna: TotelEnergies Liga Mistrzów CAF:
Mamelodi Sundowns - Wydad AC

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG Hoffenheim - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Mateusz Juza, Piotr Majchrzak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC - VfL Bochum 1848
Komentarz: Dawid Król, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Kamil Kania, Wojciech Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SV Werder Brema - 1. FC Köln
Komentarz: Piotr Majchrzak, Kamil Kania

16:00 Piłka nożna: Sky Bet League Two: 
Carlisle United - Bradford City
Komentarz: Michał Skiba

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Manchester United
Komentarz: Mateusz Juza, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Crystal Palace
Komentarz: Jarosław Koliński, Marcin Pawłowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Aston Villa
Komentarz: Wojciech Piela, Mariusz Hawryszczuk

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers - Everton FC
Komentarz: Michał Borkowski, Adam Delimat

16:00 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Misano:
Wyścig 1

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa:
ROW Rybnik - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź

17:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Indianapolis:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Bartosz Pokrzywiński, Bartosz Budnik

18:00 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Barcelona:
Wyścig 1
Komentarz: Jan Olejniczak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Arsenal FC
Komentarz: Paweł Grabowski, Piotr Domagała

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Bayern Monachium - RB Lipsk
Komentarz: Marcin Borzęcki, Mateusz Borek

19:00 Wyścigi konne: Preakness Prep:
Zawody

20:00 Baseball: Liga MLB:
White Sox - Royals

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV - SpVgg Greuther Fürth
Komentarz: Kamil Kania

22:30 Wyścigi konne: Preakness Prep:
Zawody

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Cardinals - Dodgers

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina - Florida

04:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Angels - Twins

04:30 (so/nd) Wyścigi samochodowe: ADAC Total Energies 24h, Nürburgring: 
Wyścig


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...