reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Karolina Fryt na koncercie „Debiuty”

dodano: 2023-05-21 23:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W niedzielę, 21 maja br. w stacji TVP2 wyemitowany został premierowo 13. odcinek 2. sezonu polskiego programu „Szansa na sukces. Opole 2023”. Był to finał tej serii. W kolejnych dniach będzie go można zobaczyć na kanałach TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Rozrywka. Widowisko poprowadził Marek Sierocki („Teleexpress” na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Info). Zwyciężczyni serii wystąpi podczas 60. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu, w koncercie „Debiuty”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Karolina Fryt wygrywa wiosenną edycję programu „Szansa na sukces. Opole 2023” i otrzymuje nagrodę - udział w koncercie „Debiuty” 60. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu. O zwycięstwie zadecydowali widzowie w głosowaniu SMS-owym podczas finału „na żywo”.

W finale drugiej serii programu „Szansa na sukces. Opole 2023”, który odbył się w niedzielę, 21 maja br., o nagrodę główną walczyło jedenastu zwycięzców rejsowych odcinków programu. Byli to: Agata Malicka (odcinek z Sebastianem Karpielem-Bułecką), Piotr Małkiewicz (Marek Piekarczyk), Przemysław Zubowicz (Szymon Pejski), Patrycja Błach (Dorota Rabczewska „Doda”), Izabela Kopeć (Maryla Rodowicz i Krzysztof Cugowski), Alicja Deicka (Małgorzata Uściłowska „Lanberry” i Katarzyna Cerekwicka ), Jagoda Rataj (Krystyna Giżowska), Katarzyna Mazur (Jacek Mejer „Mezo” i Marcin Piotrowski „Liber”), Krzysztof Miętkiewicz (Hanna Rybka, Halina Jawór i Stanisław Karpiel-Bułecka), Julia Ziółkowska (Justyna Steczkowska) oraz Karolina Fryt (Ryszard Rynkowski, Paweł Sztompke i Wojciech Gąssowski)Każdy z uczestników wykonał piosenkę wspólnie z gwiazdą odcinka, który wygrał. Decyzją widzów do drugiej części finału dostali się: Patrycja Błach, Karolina Fryt i Krzysztof Miętkiewicz.

W dogrywce uczestnicy zaprezentowali utwory wylosowane przez prowadzącego, Marka Sierockiego („Teleexpress” na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Info), a wyniki głosowania SMS-owego zostały wyzerowane i widzowie ponownie mogli wysyłać SMS-y na swojego faworyta. Karolina Fryt wykonała utwór Ewy Bem „Moje serce to jest muzyk” i uzyskała największą liczbę głosów. Nagrodą dla zwycięzcy jest udział w koncercie „Debiuty” podczas 60. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu.

Karolina Fryt ma 20 lat i pochodzi z Targanic. Do trójki finalistów trafiła dzięki piosence „Wypijmy za błędy”, którą wykonała z Ryszardem Rynkowskim (więcej tutaj).

Dodajmy, że zwycięzcą pierwszej serii programu „Szansa na sukces. Opole 2023” został Kamil Jachyra (więcej tutaj).
 
Karolina Fryt w programie „Szansa na sukces. Opole 2023”, foto: Natasza Młudzik/TVP
Karolina Fryt w programie „Szansa na sukces. Opole 2023”, foto: Natasza Młudzik/TVP
Dorota Rabczewska „Doda” w programie „Szansa na sukces. Opole 2023”, foto: TVP
Dorota Rabczewska „Doda” w programie „Szansa na sukces. Opole 2023”, foto: TVP


„Szansa na sukces. Opole 2023” - sezon 2., emisja na kanałach TVP2, TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

299 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...