reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Szansa na sukces. Opole 2023” 2 - finał w TVP

dodano: 2023-05-19 17:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W niedzielę, 21 maja br. o godz. 15:15 w stacji TVP2, a w kolejnych dniach na kanałach TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo 13. odcinek 2. sezonu polskiego programu „Szansa na sukces. Opole 2023”. Będzie to finał tej serii. Widowisko poprowadzi Marek Sierocki („Teleexpress” na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Info). Zwycięzca serii wystąpi podczas 60. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu, w koncercie „Debiuty”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 21 maja br. o godzinie 15:15 TVP2 zaprasza widzów na finał drugiej serii programu „Szansa na sukces. Opole 2023”. Zwycięzca wystąpi w koncercie „Debiuty” podczas jubileuszowego, sześćdziesiątego „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu.

O udział w opolskim koncercie „Debiuty” zawalczy jedenastu kandydatów - zwycięzców wiosennej edycji programu „Szansa na sukces. Opole 2023”: Agata Malicka (odcinek z Sebastianem Karpielem-Bułecką), Piotr Małkiewicz (Marek Piekarczyk), Przemysław Zubowicz (Szymon Pejski), Patrycja Błach (Dorota Rabczewska „Doda”), Izabela Kopeć (Maryla Rodowicz i Krzysztof Cugowski), Alicja Deicka (Małgorzata Uściłowska „Lanberry” i Katarzyna Cerekwicka ), Jagoda Rataj (Krystyna Giżowska), Katarzyna Mazur (Jacek Mejer „Mezo” i Marcin Piotrowski „Liber”), Krzysztof Miętkiewicz (Hanna Rybka, Halina Jawór i Stanisław Karpiel-Bułecka), Julia Ziółkowska (Justyna Steczkowska) oraz Karolina Fryt (Ryszard Rynkowski, Paweł Sztompke i Wojciech Gąssowski).

W pierwszej części programu zwycięzcy poszczególnych odcinków wystąpią w duetach z gwiazdami. Widzowie w głosowaniu SMS-owym wybiorą troje wokalistów. W drugiej części programu finałowa trójka uczestników zmierzy się z jedną z jedenastu piosenek wylosowanych przez prowadzącego program Marka Sierockiego („Teleexpress” na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Info). Zwycięzca, wybrany przez widzów w głosowaniu SMS-owym, otrzyma bilet na „Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej” w Opolu 2023 i wystąpi w koncercie „Debiuty” (więcej tutaj). W finale widzowie usłyszą takie utwory jak: „Melodia ta”, „Tak... tak... to ja” czy „W drodze do Fontainebleau”.

Finał drugiej serii programu „Szansa na sukces. Opole 2023” odbędzie się w niedzielę, 21 maja br. o godzinie 15:15 w TVP2. W kolejnych dniach pokażą go kanały TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Rozrywka (więcej tutaj).

Dodajmy, że zwycięzcą pierwszej serii programu „Szansa na sukces. Opole 2023” został Kamil Jachyra (więcej tutaj).
 
Dorota Rabczewska „Doda” w programie „Szansa na sukces. Opole 2023”, foto: TVP
Dorota Rabczewska „Doda” w programie „Szansa na sukces. Opole 2023”, foto: TVP


„Szansa na sukces. Opole 2023” - sezon 2., emisja w niedziele o godz. 15:15 w TVP2. Program ten mogą również oglądać widzowie kanałów TVP HD, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...