reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

5G dla wszystkich abonentów usług mobilnych Netii

dodano: 2023-06-13 15:06
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa Netia

Netia 5G Technologia 5G jest już dostępna, bez dodatkowych opłat, we wszystkich planach taryfowych usług mobilnych Grupy Netia. Wkrótce abonenci usług mobilnych Netii, które działają na bazie sieci Plus, będą mogli korzystać również w mobilnej transmisji danych o prędkości aż do 1 Gb/s.

Netia
Netia 5G


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aktualnie już ponad 20 mln mieszkańców Polski jest w zasięgu 5G Plusa. Na bazie tej samej sieci świadczone są również usługi mobilne pod marką Netia.

Dotychczas 5G było dostępne przede wszystkim w nowych taryfach. W maju br. dostępność tej technologii została rozciągnięta na wszystkie (aktualne i już niedostępne w nowej sprzedaży) taryfy mobilne Grupy Netia, dzięki czemu dostęp do technologii 5G mają już wszyscy abonenci usług mobilnych pod marką Netia.

Miesięczny abonament dla użytkowników innych usług Netii wynosi od 25 zł miesięcznie (cena brutto z rabatami za zgody marketingowe). W taryfie za 30 zł miesięcznie pakiet danych to aż 60 GB (promocyjnie przez 2 lata, potem 30 GB). Z kolei w taryfie VIP 5G (za 40 zł miesięcznie) promocyjny pakiet danych to aż 100 GB. Klienci, którzy przeniosą do Netii numer z innej sieci, otrzymają 3 miesiące abonamentu za 1 zł dla pierwszej karty SIM, a kolejny numer jest dostępny aż 6 miesięcy za 1 zł.

Jednoczesny zakup usług mobilnych (lub przedłużenie umowy o 24 miesiące) wraz z pakietem światłowodowy dostęp do internetu z telewizją premiowany jest bezpłatnym dostępem do serwisu Disney+ przez cały okres zobowiązania.

Nawet 1 Gb/s w usłudze mobilnej

Sieć, na bazie której usługi mobilne świadczy Netia, jest pierwszą w Polsce siecią 5G budowaną w paśmie 2600 TDD (2570-2620 MHz) i jest to aktualnie jedyna sieć w naszym kraju, która bazuje na odrębnych częstotliwościach, dzięki czemu zapewnia realnie najwyższą przepustowość (do 600 Mb/s), co potwierdzają wyniki niezależnych rankingów.

Plus stale pracuje nad rozwojem sieci internetu mobilnego, stąd już niebawem, w licznych lokalizacjach na terenie całego kraju, dostępna będzie mobilna transmisja danych aż do 1 Gb/s. Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu zastosowaniu agregacji 2 pasm 5G i warstwy 4G (w paśmie 1800 MHz).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 5G


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...