reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ bez Nickelodeon Ukraine Pluto TV i Golf Channel Polska

dodano: 2023-06-13 17:04 | aktualizacja: 2023-06-13 17:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Nickelodeon Ukraine Pluto TV Platforma CANAL+ usunie ze swojej oferty Nickelodeon Ukraine Pluto TV i Golf Channel Polska, wynika z informacji satkurier.pl. O tym drugim kanale informowaliśmy już wcześniej, że z końcem czerwca br. całkiem zakończy nadawanie. Obie te stacje telewizyjne są dystrybuowane na pojemności dzierżawionej przez Cyfrowy Polsat - operatora platformy Polsat Box.

Paramount Global/Grupa Polsat Plus
Nickelodeon Ukraine Pluto TV Polsat Box


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Nickelodeon Ukraine Pluto TV, skierowany do ukraińskich dzieci, pojawił się na satelicie Eutelsat Hot Bird 13B (13°E) w połowie kwietnia 2022 roku, niedługo po rozpoczęciu inwazji Rosji na Ukrainę. Jest kanałem niekodowanym (FTA), nadawanym w rozdzielczości SD. Na liście CANAL+ zajmuje pozycję numer 165, a na liście Polsat Box - 509.

Golf Channel Polska wystartował 18 marca 2017 roku. Jego nadawcą jest spółka Golf Zone. Stacja powstaje na licencji i jest polską wersją amerykańskiego kanału Golf Channel z portfolio NBCUniversal, spółki zależnej Comcast Corporation. Jest to kanał kodowany HD, dostępny w ofertach CANAL+ (pozycja 191. na liście) i Polsat Box (pozycje 123. i 343.) oraz wybranych sieci kablowych i IPTV.

Ani Nickelodeon Ukraine Pluto TV, ani Golf Channel Polska nie są kanałami gwarantowanymi w CANAL+, zatem ich usunięcie nie może być powodem do zerwania umowy bez ponoszenia konsekwencji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...