reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Canal+ bez Nickelodeon Ukraine Pluto TV i Golf Channel Polska

dodano: 2023-06-13 17:04 | aktualizacja: 2023-06-13 17:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Nickelodeon Ukraine Pluto TV Platforma CANAL+ usunie ze swojej oferty Nickelodeon Ukraine Pluto TV i Golf Channel Polska, wynika z informacji satkurier.pl. O tym drugim kanale informowaliśmy już wcześniej, że z końcem czerwca br. całkiem zakończy nadawanie. Obie te stacje telewizyjne są dystrybuowane na pojemności dzierżawionej przez Cyfrowy Polsat - operatora platformy Polsat Box.

Paramount Global/Grupa Polsat Plus
Nickelodeon Ukraine Pluto TV Polsat Box


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Nickelodeon Ukraine Pluto TV, skierowany do ukraińskich dzieci, pojawił się na satelicie Eutelsat Hot Bird 13B (13°E) w połowie kwietnia 2022 roku, niedługo po rozpoczęciu inwazji Rosji na Ukrainę. Jest kanałem niekodowanym (FTA), nadawanym w rozdzielczości SD. Na liście CANAL+ zajmuje pozycję numer 165, a na liście Polsat Box - 509.

Golf Channel Polska wystartował 18 marca 2017 roku. Jego nadawcą jest spółka Golf Zone. Stacja powstaje na licencji i jest polską wersją amerykańskiego kanału Golf Channel z portfolio NBCUniversal, spółki zależnej Comcast Corporation. Jest to kanał kodowany HD, dostępny w ofertach CANAL+ (pozycja 191. na liście) i Polsat Box (pozycje 123. i 343.) oraz wybranych sieci kablowych i IPTV.

Ani Nickelodeon Ukraine Pluto TV, ani Golf Channel Polska nie są kanałami gwarantowanymi w CANAL+, zatem ich usunięcie nie może być powodem do zerwania umowy bez ponoszenia konsekwencji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...