reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
 • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sky Live - interaktywna kamera na telewizor w platformie Sky [wideo]

dodano: 2023-06-22 12:50
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Sky/satkurier.pl

Sky Live Brytyjska platforma Sky zaprezentowała Sky Live - nowe urządzenie dostępne wyłącznie z telewizorem Sky Glass. Jest to interaktywna kamera umożliwiająca dzielenie się emocjami podczas wspólnego oglądania telewizji z rodziną i znajomymi spoza domu, a także sprzyjająca treningowi i zabawie oraz pozwalająca na prowadzenie rozmów wideo - wszystko to na ekranie telewizora. Sky Live można zamówić w Wielkiej Brytanii od 6 GBP miesięcznie.

Sky
Sky Live


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Zaskoczyliśmy wszystkich, gdy w 2021 roku zaoferowaliśmy telewizor Sky Glass. Teraz robimy to ponownie. Sky Live sprawia, że twój telewizor jest czymś więcej niż tylko telewizorem, dodając nowe możliwości przeżywania rozrywki w sercu twojego domu - powiedział Fraser Stirling, Global Chief Product Officer w Sky. - Bądź aktywny dzięki grom sterowanym ruchem, trenuj z technologią śledzenia ciała, prowadź rozmowy wideo na dużym ekranie i oglądaj telewizję z bliskimi spoza domu. A to dopiero początek. Dzięki naszemu potężnemu ekosystemowi Entertainment OS, Sky Live będzie z każdą aktualizacją stawał się coraz lepszy.

Kluczowe funkcje kamery Sky Live:
 • Wspólne oglądanie telewizji z osobami spoza gospodarstwa domowego, dzięki funkcji Watch Together (nie dotyczy treści UHD). Osoby te również muszą posiadać Sky Glass i Sky Live oraz abonować ten sam kanał/pakiet Sky.
 • Połączenie wideo z rodziną/znajomymi na tym samym ekranie co oglądane treści, dzięki czemu można wspólnie cieszyć się bramkami Premier League podczas transmisji na żywo albo wspólnie komentować akcję serialu czy filmu.
 • Automatyczne śledzenie i autofokus.
 • Technologia redukcji szumów dla dźwięku.
 • Dzięki aplikacji fitness Mvmnt można wybierać spośród ponad 130 interaktywnych treningów, w tym zajęć siłowych, ruchowych, pilates i jogi, o różnych poziomach trudności. Wbudowana technologia Body Tracking pozwala na poprawę techniki wykonywania ćwiczeń, analizując formę, dostarczając informacji zwrotnych w czasie rzeczywistym podczas ruchu i licząc liczbę powtórzeń. Opracowany we współpracy z WithU i wykwalifikowanymi trenerami, Mvmnt jest dostępny wyłącznie w Sky Live. Wystarczy pobrać aplikację mobilną Mvmnt, aby w czasie rzeczywistym otrzymywać informacje zwrotne na temat formy bezpośrednio na telefon komórkowy. Ponadto można zaplanować swoje treningi, śledzić swoje osobiste postępy i udostępniać je w mediach społecznościowych.
 • Dzięki wbudowanemu w kamerę kontrolerowi ruchu można brać aktywny udział w takich grach, jak Starri, PAW Patrol PAWsome fitness czy Fruit Ninja (wkrótce kolejne, m.in. Peppa Pig).
 • Granie samemu lub z rodziną/znajomymi w trybie multiplayer, np. w Monopoly.
 • Dzięki VideoBooth można nagrywać krótkie filmy i robić zdjęcia z użyciem filtrów AR PAW Patrol, Trolls i innych. Następnie można pobrać swoje dzieła i udostępnić je rodzinie, znajomym oraz w mediach społecznościowych.
 • Wkrótce pojawi się aplikacja Stingray Karaoke, która pozwoli nagrywać, odtwarzać i udostępniać występy karaoke w mediach społecznościowych.
 • Łączenie się przez Zoom z rodziną lub znajomymi na dowolne urządzenie, co umożliwia prowadzenie rozmów wideo w HD na dużym ekranie. Jest też opcja przełączania rozmów z telefonu komórkowego na telewizor, jeśli jest się zalogowanym na to samo konto Zoom w Sky Live.

Jak zapewnia operator, Sky Live jest łatwy w konfiguracji, nie posiada zbędnych pilotów, zestawów słuchawkowych ani kontrolerów, a jego podstawę można bezpiecznie zamocować na górnej ramce Sky Glass i połączyć urządzenie kablem z telewizorem.

Dedykowany przycisk znajdujący się na obudowie urządzenia ma zapewniać pełną kontrolę nad prywatnością, pozwalając włączać i wyłączać kamerę i mikrofon - gdy przednia dioda jest wyłączona, urządzenie jest całkowicie wyłączone.

Sky Live jest wyposażony w kamerę 12 Mpx, obsługuje technologię HDR i oferuje szerokie kąty widzenia: 110° (HFOV - poziom) i 93° (VFOV - pion). Waży 130 g.

Cena

Usługę Sky Live można zamówić w Wielkiej Brytanii od 22 czerwca. Kosztuje ona 6 GBP miesięcznie przy umowie na 48 miesięcy lub 12 GBP miesięcznie na 24 miesiące. Alternatywnie można kupić Sky Live w cenie 290 GBP (1490 zł).

Sky Glass kosztuje od 14 GBP miesięcznie, a pakiet Sky Ultimate TV z Sky TV, Netflix i Discovery+ 26 GBP miesięcznie.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...