reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP Polonia z nową aplikacją mobilną

dodano: 2023-07-03 12:53
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

TVP Polonia Od 1 lipca kanał TVP Polonia będzie można bezpłatnie oglądać również w specjalnej aplikacji mobilnej na iOS i Androida, która jednocześnie oferuje dostęp do bieżących informacji z życia Polonii, dostarczanych bezpośrednio przez Polaków mieszkających w różnych częściach świata.

TVP
TVP Polonia aplikacja mobilna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Misją TVP Polonia jest łączenie Polaków na całym świecie. To właśnie dlatego aplikacja nie tylko ułatwia widzom dostęp do naszych programów, ale daje też możliwość komunikowania się ze sobą. Każdy może przesłać do nas swoje zdjęcia, filmy czy relacje, a potem obejrzeć je dzięki platformie „Twoja Polonia”, dzieląc się tym z innymi Polakami – mówi Magdalena Tadeusiak, dyrektor TVP Polonia.

Aplikacja TVP Polonia zapewnia nieograniczony dostęp do programu z każdego miejsca na świecie.
 

– Każdy może zostać naszym internetowym korespondentem, jeszcze nigdy nie było to takie proste. Wystarczy zrobić zdjęcie lub nakręcić film i dodać wspomniany materiał przez intuicyjny formularz dostępny z poziomu aplikacji. Przekonajcie się sami, jak łatwo zostać współtwórcą Twojej Polonii, internetowej przestrzeni tworzonej z myślą o Polonii i przez Polonię – podkreśla Michał Śledź, kierownik Redakcji Mediów Interaktywnych TVP Polonia.

Aplikacja umożliwia oglądanie treści wyemitowanych na antenie do 7 dni wstecz, a także ich zatrzymywanie oraz wznawianie. Użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich wydań programów i magazynów polonijnych, mogą też ustawiać przypomnienia i tworzyć własne listy ulubionych audycji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...