reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

STN anonsuje platformę HD FTA dla Ameryki Północnej

dodano: 2023-07-05 20:51 | aktualizacja: 2023-07-05 21:31
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

https://www.facebook.com/SatelliteTelecommunicationsNetwork/photos/1068943843198493 Słoweński operator satelitarny STN ogłosił swoją platformę HDTV na satelicie Galaxy 19 z pozycji 97°W i zaoferował usługę EPG. Operator od dawna zapewnia zróżnicowaną ofertę FTA bezpośrednio do domu w Ameryce Północnej. Jednym z jego klientów jest polski nadawca TV Trwam i Radia Maryja.

STN Ltd.
STN Ltd.


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Wierzymy, że wprowadzenie dedykowanej platformy HDTV na satelicie Galaxy 19 z naszymi zupełnie nowymi funkcjami EPG stanowi kamień milowy w dążeniu STN do ciągłego ulepszania usług i zapewniania klientom i ich widowni tego, co najlepsze, poprzez ogólnie lepsze wrażenia rozrywkowe, komentuje dyrektor generalny STN, Mitja Lovsin.

Ameryka Północna od dawna jest ośrodkiem dla zróżnicowanych grup społeczności, które poszukują treści domowych, a satelita Galaxy 19 jest idealną opcją wyboru. Platforma STN specjalizuje się w wielokulturowych treściach w językach ojczystych. Niezależnie od tego, czy jest to sport, filmy czy programy religijne, widzowie mogą znaleźć treści z ponad 170 kanałów telewizyjnych z 24 krajów w ponad 15 językach. Dzięki usługom STN i zasięgowi Intelsat, ta różnorodna zawartość jest wreszcie dostępna w jakości HD z dodatkową zaletą EPG.
 

Cieszymy się, że ponownie możemy umożliwić naszemu wieloletniemu partnerowi STN dostarczanie treści widzom w Ameryce Północnej. Galaxy 19 dociera do ponad 1,2 mln odbiorców, którzy zawsze szukają treści o lepszej jakości, a ta platforma HDTV zagwarantuje im wysoką jakość oglądania

- powiedział wiceprezes i dyrektor generalny Intelsat ds. sprzedaży mediów i sieci w regionie EMEA, Rhys Morgan.


Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...