reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

STN anonsuje platformę HD FTA dla Ameryki Północnej

dodano: 2023-07-05 20:51 | aktualizacja: 2023-07-05 21:31
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

https://www.facebook.com/SatelliteTelecommunicationsNetwork/photos/1068943843198493 Słoweński operator satelitarny STN ogłosił swoją platformę HDTV na satelicie Galaxy 19 z pozycji 97°W i zaoferował usługę EPG. Operator od dawna zapewnia zróżnicowaną ofertę FTA bezpośrednio do domu w Ameryce Północnej. Jednym z jego klientów jest polski nadawca TV Trwam i Radia Maryja.

STN Ltd.
STN Ltd.


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Wierzymy, że wprowadzenie dedykowanej platformy HDTV na satelicie Galaxy 19 z naszymi zupełnie nowymi funkcjami EPG stanowi kamień milowy w dążeniu STN do ciągłego ulepszania usług i zapewniania klientom i ich widowni tego, co najlepsze, poprzez ogólnie lepsze wrażenia rozrywkowe, komentuje dyrektor generalny STN, Mitja Lovsin.

Ameryka Północna od dawna jest ośrodkiem dla zróżnicowanych grup społeczności, które poszukują treści domowych, a satelita Galaxy 19 jest idealną opcją wyboru. Platforma STN specjalizuje się w wielokulturowych treściach w językach ojczystych. Niezależnie od tego, czy jest to sport, filmy czy programy religijne, widzowie mogą znaleźć treści z ponad 170 kanałów telewizyjnych z 24 krajów w ponad 15 językach. Dzięki usługom STN i zasięgowi Intelsat, ta różnorodna zawartość jest wreszcie dostępna w jakości HD z dodatkową zaletą EPG.
 

Cieszymy się, że ponownie możemy umożliwić naszemu wieloletniemu partnerowi STN dostarczanie treści widzom w Ameryce Północnej. Galaxy 19 dociera do ponad 1,2 mln odbiorców, którzy zawsze szukają treści o lepszej jakości, a ta platforma HDTV zagwarantuje im wysoką jakość oglądania

- powiedział wiceprezes i dyrektor generalny Intelsat ds. sprzedaży mediów i sieci w regionie EMEA, Rhys Morgan.


Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...