reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

32. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę

dodano: 2023-07-08 04:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warszawska Prowincja Redemptorystów/Fundacja Lux Veritatis/satkurier.pl

Radio Maryja W dniach 8-9 lipca br. po raz 32. Rodzina Radia Maryja pielgrzymuje na Jasną Górę, do Częstochowy. Hasłem tegorocznego spotkania są słowa „Wierzę w Święty Kościół”. Zaplanowano koncert (Chór i Orkiestra Kameralna Nicolaus z Kraczkowej), spotkania modlitewne i msze święte, którym przewodniczyć będą Ignacy Dec, pierwszy biskup świdnicki, i arcybiskup Marek Jędraszewski, metropolita krakowski. Całe wydarzenie transmitowane będzie przez TV Trwam i Radio Maryja.

Radio Maryja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 8 lipca br. o godzinie 17:30 odbędzie się koncert - wystąpi Chór i Orkiestra Kameralna Nicolaus z Kraczkowej. O godzinie 18:00 transmitowana będzie msza święta, której przewodniczył będzie Ignacy Dec, pierwszy biskup świdnicki. O godzinie 20:20 zaplanowano „Różaniec” - codzienna modlitwa z rozważaniami wydarzeń z życia Jezusa Chrystusa i Maryi, a o godzinie 21:00 „Apel Jasnogórski” - nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów (więcej tutaj).

W niedzielę, 9 lipca br. o godzinie 8:00 transmitowane będą „Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny”. O godzinie 9:00 odbędzie się „Spotkanie w Rodzinie Radia Maryja”. O godzinie 11:00 rozpocznie się msza święta pod przewodnictwem arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, metropolity krakowskiego (więcej tutaj).

32. „Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę” - transmisje w Radiu Maryja i TV Trwam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...