reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

31. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę

dodano: 2022-07-08 19:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warszawska Prowincja Redemptorystów/Fundacja Lux Veritatis/satkurier.pl

Radio Maryja W dniach 9-10 lipca br. po raz 31. Rodzina Radia Maryja pielgrzymuje na Jasną Górę, do Częstochowy. Hasłem tegorocznego spotkania są słowa „Z Maryją posłani w pokoju”. Zaplanowano koncert, spotkania modlitewne i msze święte, którym przewodniczyć będą Wiesław Szlachetka, biskup pomocniczy archidiecezji gdańskiej, i arcybiskup Adam Szala, metropolita przemyski. Całe wydarzenie transmitowane będzie przez TV Trwam i Radio Maryja. Pielgrzymce poświęcony będzie także odcinek programu publicystycznego „Rozmowy niedokończone”.

Radio Maryja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 8 lipca br. o godzinie 17:30 transmitowany będzie koncert. O godzinie 18:00 rozpocznie się msza święta pod przewodnictwem Wiesława Szlachetki, biskupa pomocniczego archidiecezji gdańskiej. O godzinie 20:20 zaplanowano „Różaniec” - codzienna modlitwa z rozważaniami wydarzeń z życia Jezusa Chrystusa i Maryi, a o godzinie 21:00 „Apel Jasnogórski” - nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów (więcej tutaj).

W niedzielę, 10 lipca br. o godzinie 8:00 transmitowane będą „Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny”. O godzinie 9:00 odbędzie się „Spotkanie w Rodzinie Radia Maryja”. O godzinie 11:00 rozpocznie się msza święta pod przewodnictwem arcybiskupa Adama Szala, metropolity przemyskiego. O godzinie 15:00 zaplanowano „Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego”. O godzinie 18:15 pielgrzymce poświęcony będzie odcinek programu publicystycznego „Rozmowy niedokończone” (więcej tutaj).

31. „Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę” - transmisje w Radiu Maryja i TV Trwam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...