reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Letnie rendez-vous z gwiazdami” w CBS Europa

dodano: 2023-07-10 13:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Europa W lipcu br. kanał CBS Europa poleca swoim widzom w ramach pasma „Letnie rendez-vous z gwiazdami” takie produkcje filmowe jak „Siedem lat w Tybecie”, „Wichry namiętności”, „Moneyball” („Letnie rendez-vous z Bradem Pittem”), „Dzień dobry TV”, „Zagubione serca”, „Czas patriotów” („Letnie rendez-vous z Harrisonem Fordem”), „Top Gun”, „Raport mniejszości”, „Szybki jak błyskawica” („Letnie rendez-vous z Tomem Cruise’em”), „Szeregowiec Ryan”, „Filadelfia”, „Cast Away - poza światem” („Letnie rendez-vous z Tomem Hanksem”), „Dziewczyna moich koszmarów”, „Zoolander” i „Starsza pani musi zniknąć” („Letnie rendez-vous z Benem Stillerem”).

CBS Europa
CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w każdy weekend lipca br. kanał CBS Europa zaprasza widzów na pasmo „Letnie rendez-vous z gwiazdami”. Od piątku do niedzieli na ekranie pojawią się filmy z kreacjami aktorskimi Brada Pitta, Harrisona Forda, Toma Cruise’a, Toma Hanksa i Bena Stillera. Wśród nich między innymi: „Wichry namiętności”, czyli dramat będący obrazem Ameryki z początku XX wieku i historią miłości trzech młodych braci do jednej kobiety; film akcji „Szybki jak błyskawica” przedstawiający rywalizację dwóch kierowców wyścigowych; „Szeregowiec Ryan” - portret grupy żołnierzy, którzy podejmują misję uratowania zaginionego spadochroniarza, oraz komedia „Zoolander” opowiadająca o zapomnianym przez świat mody super modelu i jego powrocie do kariery dzięki kontrowersyjnemu projektantowi (więcej tutaj).

„Letnie rendez-vous z gwiazdami” na kanale CBS Europa:

„Letnie rendez-vous z gwiazdami”:
emisja: w piątki, soboty i niedziele około 23:00
Weekendowe pasmo od piątku do niedzieli około godziny 23:00. W każdy weekend filmy z inną gwiazdą: „Letnie rendez-vous z Bradem Pittem” - w piątek, 30 czerwca br. o godzinie 23:15 „Siedem lat w Tybecie” („Seven Years in Tibet”), w sobotę, 1 lipca br. o godzinie 22:45 „Wichry namiętności” („Legends of the Fall”) i w niedzielę, 2 lipca br. o godzinie 22:50 „Moneyball” („Moneyball”), „Letnie rendez-vous z Harrisonem Fordem” - w piątek, 7 lipca br. o godzinie 22:55 „Dzień dobry TV” („Morning Glory”), w sobotę, 8 lipca br. o godzinie 22:45 „Zagubione serca” („Random Hearts”) i w niedzielę, 9 lipca br. o godzinie 23:30 „Czas patriotów” („Patriot Games”), „Letnie rendez-vous z Tomem Cruise’em” - w piątek, 14 lipca br. o godzinie 23:00 „Top Gun” („Top Gun”), w sobotę 15 lipca br. o godzinie 23:05 „Raport mniejszości” („Minority Report”) i w niedzielę, 16 lipca br. o godzinie 23:05 „Szybki jak błyskawica” („Days of Thunder”), „Letnie rendez-vous z Tomem Hanksem” - w piątek, 21 lipca br. o godzinie 23:10 „Szeregowiec Ryan” („Saving Private Ryan”), w sobotę, 22 lipca br. o godzinie 23:10 „Filadelfia” („Philadelphia”) i w niedzielę, 23 lipca br. o godzinie 23:05 „Cast Away - poza światem” („Cast Away”), „Letnie rendez-vous z Benem Stillerem” - w piątek, 28 lipca br. o godzinie 23:05 „Dziewczyna moich koszmarów” („The Heartbreak Kid”), w sobotę, 29 lipca br. o godzinie 23:05 „Zoolander” („Zoolander”) i w niedzielę, 30 lipca br. o godzinie 22:55 „Starsza pani musi zniknąć” („Duplex”).

„Letnie rendez-vous z Bradem Pittem”:
„Siedem lat w Tybecie” („Seven Years in Tibet”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki/Wielka Brytania, 1997 rok, reżyseria: Jean-Jacques Annaud, obsada: Brad Pitt, David Thewlis, BD Wong, Mako, Danny Denzongpa, Victor Wong i Ingeborga Dapkunaite
emisja: w piątek, 30 czerwca br. o 23:15

Europejczyk w świecie Tybetańczyków i dramatyczna historia kraju w tle. Młody podróżnik Heinrich Harrer wyrusza na kolejną wyprawę. Celem jest Tybet. W domu zostawia ciężarną żonę. Harrer jest człowiekiem pewnym siebie, dość pyszałkowatym i egoistycznym. Chce zdobyć bez względu na koszty kolejny szczyt, Nanga Parbat w Himalajach. Niestety warunki pogodowe nie pozwalają mu na zrealizowanie planu. Harrer jest załamany, a niebawem pojawiają się kolejne kłopoty. Wybucha II wojna światowa i austriacki podróżnik wpada w ręce Brytyjczyków. Wraz z towarzyszami wyprawy trafia do obozu jenieckiego. Mimo to Heinrich nie poddaje się  i podejmuje próby ucieczki - w końcu z sukcesem. To będzie początek nowego etapu w życiu Harrera. Etapu związanego z młodym Dalajlamą XIV.

„Letnie rendez-vous z Harrisonem Fordem”:
„Zagubione serca” („Random Hearts”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1999 rok, reżyseria: Sydney Pollack, obsada: Harrison Ford, Kristin Scott Thomas, Charles S. Dutton, Bonnie Hunt i Dennis Haysbert
emisja: w sobotę, 8 lipca br. o 22:45

Harrison Ford i Kristin Scott Thomas w melodramacie na podstawie powieści Warrena Adlera. Samolot lecący do Miami ulega awarii. W wyniku katastrofy giną wszyscy pasażerowie oraz członkowie załogi. Na pokładzie znajdują się Peyton Van Den Broeck oraz Cullen Chandler, którzy od jakiegoś czasu byli kochankami. Sierżant Dutch Van Den Broeck jest cenionym policjantem  w Wydziale Spraw Wewnętrznych w Waszyngtonie. Dopiero katastrofa samolotu uświadamia mu, że jego ukochana żona nie była mu wierna.

„Letnie rendez-vous z Tomem Cruise’em”:
„Raport mniejszości” („Minority Report”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2002 rok, reżyseria: Steven Spielberg, obsada: Tom Cruise, Max von Sydow, Colin Farrell, Samantha Morton, Michael i Matthew Dickman
emisja: w sobotę, 15 lipca br. o 23:05

A gdyby tak skazywać za zbrodnie, które dopiero miały zostać popełnione? John Anderton jest szefem waszyngtońskiej policyjnej agencji zajmującej się prewencją. W połowie XXI wieku istnieją sposoby, aby przewidywać zbrodnie i przestępstwa, a tym samym im przeciwdziałać. Agencja bazuje na wizjach Jasnowidzów, którzy prorokują wydarzenia z przyszłości. John gorliwie wykonuje rozkazy, ślepo wierząc w niezawodność systemu. Szlachetne intencje okażą się jednak tylko przykrywką, która legitymizuje świat totalnej kontroli i indoktrynacji. John Anderton musi zerwać z tą iluzją i sprzeciwić się systemowi. Wszak stawką jest jego życie, gdy zostaje oskarżony o zabójstwo, które ma niebawem popełnić.

„Letnie rendez-vous z Tomem Hanksem”:
„Szeregowiec Ryan” („Saving Private Ryan”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1998 rok, reżyseria: Steven Spielberg, obsada: Tom Hanks, Matt Damon, Tom Sizemore, Edward Burns, Barry Pepper i Adam Goldberg
emisja: w piątek, 21 lipca br. o 23:10

- Jeden z najgłośniejszych filmów sezonu 1998/1999. Pięć „Oscarów” oraz grad innych nagród potwierdziły nie tylko klasę reżysera Stevena Spielberga, ale także światową popularność odtwórcy głównej roli, Toma Hanksa - zapowiada nadawca. II wojna światowa wchodzi w decydującą fazę. Sprzymierzone wojska aliantów zamierzają zaatakować Niemców od strony wybrzeży francuskiej Normandii. Niestety, plan zaskoczenia wroga spala na panewce. Żołnierze Adolfa Hitlera są dobrze przygotowani na desant. Opanowanie plaży i przejście do dalszego ataku okupione jest ogromnymi stratami. Jednym z aliantów jest Amerykanin, kapitan Miller. Z małym oddziałem udaje mu się przetrwać zmasowany atak Niemców i ruszyć w głąb lądu. Tutaj otrzymuje rozkaz odbicia z rąk wroga amerykańskiego jeńca, szeregowca Ryana. 

​​​​​​​„Letnie rendez-vous z Benem Stillerem”:
„Zoolander” („Zoolander”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki/Niemcy/Australia, 2001 rok, reżyseria: Ben Stiller, obsada: Ben Stiller, Owen Wilson, Christine Taylor, Will Ferrell, Milla Jovovich, Jerry Stiller i David Duchovny
emisja: w sobotę, 29 lipca br. o 23:05

Super model w walce z mrocznym światem mody. I Ben Stiller w komedii Bena Stillera. Derek Zoolander to największa gwiazda męskiego modelingu. Niestety, jego dobra passa dobiega końca, a na pierwszych stronach gazet i wybiegów zastępuje go seksowny Hansel. Zrozpaczony Derek postanawia dowieść, że nie jest tylko atrakcyjnym mężczyzną w super ciuchach. Jednak gdy zgłasza się do niego ekstrawagancki projektant Mugatu, by został twarzą jego nowej kolekcji, Zoolander bez wahania przystaje na tę propozycję. Wkrótce w życiu modela pojawia się też wścibska reporterka Matilda, która wpada na trop zamachu planowanego przez potentatów świata mody.
 
Julia Ormond i Brad Pitt w filmie „Wichry namiętności”, foto: AMC Networks International
Julia Ormond i Brad Pitt w filmie „Wichry namiętności”, foto: AMC Networks International
Harrison Ford i Kristin Scott Thomas w filmie „Zagubione serca”, foto: AMC Networks International
Harrison Ford i Kristin Scott Thomas w filmie „Zagubione serca”, foto: AMC Networks International
Nicole Kidman i Tom Cruise w filmie „Szybki jak błyskawica”, foto: AMC Networks International
Nicole Kidman i Tom Cruise w filmie „Szybki jak błyskawica”, foto: AMC Networks International
Samantha Morton i Tom Cruise w filmie „Raport mniejszości”, foto: AMC Networks International
Samantha Morton i Tom Cruise w filmie „Raport mniejszości”, foto: AMC Networks International
Owen Wilson i Ben Stiller w filmie „Zoolander”, foto: AMC Networks International
Owen Wilson i Ben Stiller w filmie „Zoolander”, foto: AMC Networks International


„Letnie rendez-vous z gwiazdami” - emisja w piątki, soboty i niedziele około godz. 23:00 na kanale CBS Europa.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...