reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosjanie od prawie miesiąca żyją bez normalnej telewizji

dodano: 2023-07-10 12:03 | aktualizacja: 2023-07-10 20:38
autor: RO | źródło: Sensations.Net

Brak sygnału telewizja Rosjanie od prawie miesiąca nie mogą normalnie oglądać telewizji. Jednocześnie niektórzy dostawcy nie chcą lub nie są w stanie poradzić sobie z problemami. Jeden z operatorów satelitarnych NTV Plus otrzymuje wiele zgłoszeń od wściekłych abonentów i całkowicie je ignoruje.

https://mbr.com.ua/ru/news/ukraine/3308-nacsovet-otkazal-telekanalu-krt-v-prodlenii-sroka-licenzii
brak sygnału, wyłączenie kanału


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Klienci narzekają na ciągłe "mrożenie" obrazu telewizyjnego, trwające po 30-40 sekund co 5 minut. Inni nie mogą skonfigurować telewizora. Operator z kolei od 4 tygodni nie odpowiada na zgłoszenia użytkowników.

Konkurencyjny operator Trikolor tworzy duplikaty kanałów na innych transponderach, co z jednej strony - wszystko działa stabilnie, ale trzeba często aktualizować odbiornik. Abonenci nie rozumieją, dlaczego NTV Plus nie podejmuje żadnych działań.

Ze względu na dużą liczbę osób, które chcą rozwiązać problemy na swoich telewizorach, klienci narzekają, że nie mogą dodzwonić się do NTV Plus. Sprawa w końcu przykuła uwagę mediów. Rosyjska gazeta Komsomolskaja Prawda opublikowała materiał o zakłóceniach, powołując się na portal Telesputnik, któremu nawet operator łączności satelitarnej Kosmiczeskaja Swiaz (RSCC) nie udzielił komentarza odnośnie ingerencji.

MTS i Trikolor potwierdziły informacje o przerwach w emisji.
Ponadto niedawno okazało się, że dostawcy musieli stawić czoła nie tylko wpływom na satelity z zagranicy, ale także atakom hakerów na strony rosyjskich operatorów, w tym strony Kolei Rosyjskich.

Ataki na rosyjskie satelity należące do Kosmiczeskaja Swiaz rozpoczęły się 12 czerwca br.. MTS potwierdził problemy, ale potem zniknął z pola informacyjnego. Trikolor i Telekarta uruchomiły duble kanałów telewizyjnych, a NTV Plus nadal milczy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 199 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...