reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ACE zamyka piracki streaming Cuevana3

dodano: 2023-07-11 10:50 | aktualizacja: 2023-07-11 12:18
autor: HP | źródło: ACE

Alliance for Creativity and Entertainment ACE Koalicja antypiracka ACE (Alliance for Creativity and Entertainment) zamknęła jedną z największych, pirackich usług streamingowych w Ameryce Łacińskiej - Cuevana3. Zamknięcie następuje po tym, jak ACE zidentyfikowało operatora usługi w dystrykcie Piura w Peru.

ACE
Cuevana 3 piracki streaming piractwo760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Cuevana3, wcześniej znana jako cuevana3.io, była największą, hiszpańskojęzyczną usługą pirackiego streamingu w regionie LatAm , zajmując 1. miejsce pod względem ruchu w witrynie w ciągu ostatnich 4 lat, według firmy analitycznej AnalogWeb.
 


Cuevana zyskała rozgłos jako marka zajmująca się piractwem internetowym, która dała początek licznym naśladowcom.

Jej sieć obejmująca ponad 20 domen przyciągnęła ponad 800 milionów odwiedzin w ciągu 2 lat i udostępniła ogromną bibliotekę treści filmowych i telewizyjnych naruszających prawa autorskie w wielu formatach.

Co ciekawe wcześniej pojawiały się informacje, że Cuevana3 może zagrozić takim potęgom jak Netflix, Disney+ itd, czyli legalnym dużym serwisom streamingowym. Prawda okazała się zupełnie inna - Cuevana3 była piracką usługą i raczej nie zagrozi już żadnej legalnemu streamingowi.

 

- Największy hiszpańskojęzyczny streamer zajmujący się piractwem w Ameryce Łacińskiej już nie istnieje dzięki niestrudzonym, globalnym wysiłkom, w które zaangażowane były organy ścigania i organy sądowe w kilku krajach Ameryki Łacińskiej oraz globalne zespoły ACE w LatAm i innych częściach świata

- powiedział Jan van Voorn , wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny Global Content Protection dla Motion Picture Association oraz szef ACE.

- W ciągu ostatniego półtora roku zlikwidowaliśmy także kilka innych głośnych nielegalnych usług w LatAm, co stanowi jasny sygnał dla operatorów pirackich w regionie i na całym świecie, że się zbliżamy.


Wszystkie domeny Cuevana3 są przenoszone do ACE i zostaną przekierowane na stronę „Oglądaj legalnie” na stronie internetowej ACE.

Co ciekawe nadal działa europejska strona cuevana3.eu.

Źródło: alliance4creativity.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...