reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

ACE zamyka piracki streaming Cuevana3

dodano: 2023-07-11 10:50 | aktualizacja: 2023-07-11 12:18
autor: HP | źródło: ACE

Alliance for Creativity and Entertainment ACE Koalicja antypiracka ACE (Alliance for Creativity and Entertainment) zamknęła jedną z największych, pirackich usług streamingowych w Ameryce Łacińskiej - Cuevana3. Zamknięcie następuje po tym, jak ACE zidentyfikowało operatora usługi w dystrykcie Piura w Peru.

ACE
Cuevana 3 piracki streaming piractwo760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Cuevana3, wcześniej znana jako cuevana3.io, była największą, hiszpańskojęzyczną usługą pirackiego streamingu w regionie LatAm , zajmując 1. miejsce pod względem ruchu w witrynie w ciągu ostatnich 4 lat, według firmy analitycznej AnalogWeb.
 


Cuevana zyskała rozgłos jako marka zajmująca się piractwem internetowym, która dała początek licznym naśladowcom.

Jej sieć obejmująca ponad 20 domen przyciągnęła ponad 800 milionów odwiedzin w ciągu 2 lat i udostępniła ogromną bibliotekę treści filmowych i telewizyjnych naruszających prawa autorskie w wielu formatach.

Co ciekawe wcześniej pojawiały się informacje, że Cuevana3 może zagrozić takim potęgom jak Netflix, Disney+ itd, czyli legalnym dużym serwisom streamingowym. Prawda okazała się zupełnie inna - Cuevana3 była piracką usługą i raczej nie zagrozi już żadnej legalnemu streamingowi.

 

- Największy hiszpańskojęzyczny streamer zajmujący się piractwem w Ameryce Łacińskiej już nie istnieje dzięki niestrudzonym, globalnym wysiłkom, w które zaangażowane były organy ścigania i organy sądowe w kilku krajach Ameryki Łacińskiej oraz globalne zespoły ACE w LatAm i innych częściach świata

- powiedział Jan van Voorn , wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny Global Content Protection dla Motion Picture Association oraz szef ACE.

- W ciągu ostatniego półtora roku zlikwidowaliśmy także kilka innych głośnych nielegalnych usług w LatAm, co stanowi jasny sygnał dla operatorów pirackich w regionie i na całym świecie, że się zbliżamy.


Wszystkie domeny Cuevana3 są przenoszone do ACE i zostaną przekierowane na stronę „Oglądaj legalnie” na stronie internetowej ACE.

Co ciekawe nadal działa europejska strona cuevana3.eu.

Źródło: alliance4creativity.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...