reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Włochy: 21 aresztowanych piratów TV [wideo]

dodano: 2023-12-19 16:22
autor: HP | źródło: Ansa/Rainews.it/Digital-news.it

Katania Italia piractwo 21 aresztowanych DDA 360px Włoska policja i prokuratura ds. zwalczania mafii w Katanii (DDA) rozbiły dużą sieć piractwa audiowizualnego - głównie transmisji sportowych, aresztując 21 podejrzanych i blokując nielegalne sygnały streamingowe dla popularnych usług płatnej telewizji, w tym Sky Italia, DAZN i Netflix.

DDA
Katania Italia piractwo 21 aresztowanych DDA 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Śledztwo prowadzone przez prokuraturę w Katanii doprowadziło do przeszukań i zatrzymań w kilku włoskich miastach. Przeszukania przeprowadzono także w Mesynie i Syrakuzach.

Organizacja przestępcza, której miesięczne zarobki szacuje się na miliony, działała na terenie Włoch i za granicą, dystrybuując chronione treści za pośrednictwem nielegalnych witryn IPTV i witryn transmisji streamingowych na żywo.

Dochodzenie, prowadzone pod przewodnictwem prokuratury w Katanii (DDA - Direzione Distrettuale Antimafia di Cataniai jednostek ds. cyberprzestępczości, ujawniło starannie zorganizowaną organizację, której członkowie są rozproszeni po całych Włoszech. Aby ukryć swoją nielegalną działalność, używali szyfrowanej komunikacji, fałszywych tożsamości i sfałszowanych dokumentów.

Policja przeprowadziła naloty na terenie całych Włoch, przejmując sprzęt i zamykając nielegalną infrastrukturę do transmisji streamingowej. Udało się skutecznie odciąć dostęp do pirackich transmisji meczów piłki nożnej i innych chronionych treści ogromnej bazie użytkowników pirackiej sieci.

21 podejrzanym postawiono różne zarzuty, w tym powiązania przestępcze, oszustwa komputerowe i nieuprawniony dostęp do systemów komputerowych. Prokuratura w Katanii podkreśla długotrwały charakter nielegalnej działalności, ostatecznie przerwanej tą zdecydowaną operacją.

Władze zidentyfikowały także kanały w mediach społecznościowych, fora i blogi, na których organizacja reklamowała swoje nielegalne usługi streamingowe.

Powodzenie operacji zależało od ścisłej współpracy między prokuraturą w Katanii, centrami cyberbezpieczeństwa Policji Pocztowej (Postale Polizia) w kilku włoskich miastach i innymi jednostkami policji.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...