reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Moje serce w Warszawie” w TVN24

dodano: 2023-07-20 19:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Muzeum Powstania Warszawskiego W piątek, 21 lipca br. o godzinie 20:00 w Warszawie, w parku Wolności przy Muzeum Powstania Warszawskiego, odbędzie się koncert „Moje serce w Warszawie”. Płytą CD „Moje serce w Warszawie”, której wydawcą jest Muzeum Powstania Warszawskiego a dystrybutorem wytwórnia Mystic Production, zespół Sorry Boys upamiętni 79. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego (we wtorek, 1 sierpnia br.). Koncertowa premiera albumu odbędzie się 21 lipca br. w parku Wolności - wystąpią Natalia Szroeder, Robert Gawliński, Dawid Tyszkowski i Sorry Boys. Wydarzenie transmitowane będzie w telewizji TVN24 i na profilu Muzeum Powstania Warszawskiego na portalu społecznościowym Facebook.

Muzeum Powstania Warszawskiego


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od kiedy prawie dwie dekady temu Tomasz Stańko zagrał kilka fraz w murach powstającego dopiero Muzeum Powstania Warszawskiego, instytucja ta inspiruje kolejne projekty muzyczne. Przybierają formę płyty i koncertu, który odbywa się jeszcze 1 sierpnia (w rocznicę wybuchu powstania warszawskiego) w parku Wolności przy muzeum. W tym roku takie zaproszenie otrzymał zespół Sorry Boys, który nagrał album „Moje serce w Warszawie”. Obok Sorry Boys zaśpiewali w nim także Natalia Szroeder, Robert Gawliński, Dawid Tyszkowski i Jan Biedziak. Wydawcą płyty jest Muzeum Powstania Warszawskiego, a jej dystrybutorem Mystic Production.

Premiera płyty „Moje serce w Warszawie” odbędzie się w piątek, 21 lipca br. Tego samego dnia w parku Wolności przy Muzeum Powstania Warszawskiego wystąpią Sorry Boys i ich goście - Natalia Szroeder, Robert Gawliński i Dawid Tyszkowski. Wydarzenie transmitowane będzie w telewizji TVN24 i na profilu Muzeum Powstania Warszawskiego na portalu społecznościowym Facebook - początek o godzinie 20:00 (więcej tutaj).
 
Okładka wydawnictwa z płytą CD Sorry Boys „Moje serce w Warszawie”, foto: Muzeum Powstania Warszawskiego/Mystic Production
Okładka wydawnictwa z płytą CD Sorry Boys „Moje serce w Warszawie”, foto: Muzeum Powstania Warszawskiego/Mystic Production
Okładka wydawnictwa z płytą CD Moniki Borzym „Jestem przestrzeń”, foto: Muzeum Powstania Warszawskiego
Okładka wydawnictwa z płytą CD Moniki Borzym „Jestem przestrzeń”, foto: Muzeum Powstania Warszawskiego


„Moje serce w Warszawie” - transmisja w piątek, 21 lipca 2023 roku o godz. 20:00 w TVN24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...