reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zwiastuny 8K filmów Warner Bros. Pictures w sklepach Samsung

dodano: 2023-07-27 13:34
autor: Jan Borejko | źródło: Samsung/satkurier.pl

Warner Bros. Pictures Barbie Samsung Zwiastuny w rozdzielczości 8K filmów Warner Bros. Pictures trafią do tysięcy sprzedawców detalicznych Samsung na całym świecie. Rozdzielczość 8K jest czterokrotnie większa niż 4K i szesnastokrotnie większa niż HD. Trailery w 8K będzie można oglądać na telewizorach Samsung z serii Excellence Line Neo QLED 8K.

Samsung
Warner Bros. Pictures Barbie Samsung


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma Samsung ogłosiła nawiązanie współpracy z Warner Bros. Pictures, dzięki której zwiastuny 8K wyczekiwanych filmów trafią na ekrany telewizorów Excellence Line Neo QLED 8K w ponad 65 tys. sklepach na całym świecie.
 

– To partnerstwo jest ekscytującym krokiem w kierunku popularyzacji treści w jakości 8K, pokazującym możliwości telewizorów Excellence Line Neo QLED 8K – powiedział Cheolgi Kim, wiceprezes wykonawczy w jednostce Visual Display Business, Samsung Electronics. – Dzięki najbardziej zaawansowanym technologiom współpraca z Warner Bros. pozwala marce Samsung pokazać konsumentom sposoby, w jaki ich ulubione filmy mogą na nowo oczarować widzów imponującym realizmem obrazu.

Samsung i Warner Bros. już na początku tego roku wyświetliły zwiastun 8K filmu „Creed III” w ponad 450 sklepach detalicznych w Stanach Zjednoczonych i Europie. Teraz, podczas zakupów konsumenci będą mogli zobaczyć na telewizorach Excellence Line Neo QLED 8K zwiastuny takich tytułów, jak: „Barbie”, „Blue Beetle”, „Diuna: Część druga” czy „Aquaman i Zaginione Królestwo”.

W Polsce ceny telewizorów 8K firmy Samsung zaczynają się od 6 tys. zł za model 55", podczas gdy telewizory 4K o takiej samej przekątnej kosztują od 2,5 tys. zł w górę.

Nadal problemem jest mała dostępność treści 8K - nadawcy telewizyjni nie są zainteresowani tą rozdzielczością z uwagi na wysokie koszty transmisji strumienia o tak dużej przepływności. Tak samo sprawa wygląda w przypadku platform streamingowych, które to stawiają na materiały w 4K i HD. Nieliczne materiały w 8K można znaleźć na YouTubie. Nadal na satelicie Türksat 3A (42°E) można oglądać kanał testowy w 8K.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 8K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...