reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” - materiały w 8K na TV Samsung

dodano: 2022-08-25 15:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Samsung/satkurier.pl

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy Samsung i Prime Video łączą siły, aby dostarczyć rozrywkę na zupełnie nowym poziomie. W ramach współpracy, ekskluzywne materiały z serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” można będzie przedpremierowo zobaczyć w rozdzielczości 8K wyłącznie na topowych ekranach Samsung, w tym telewizorach serii Excellence Line.

Amazon
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy Amazon Prime Video


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przed zaplanowaną na 2 września br. premierą, która odbędzie się na platformie Prime Video, miłośnicy Tolkiena i sagi o Pierścieniach Władzy uzyskają wcześniejszy dostęp do przygotowanych specjalnie dla nich materiałów, które będzie można oglądać wyłącznie na topowych ekranach Samsung, w tym na telewizorach serii Excellence Line, takich jak QN900B, QN800B czy QN700B.

Podczas ekskluzywnej prezentacji w Nowym Jorku, Samsung pokazał już 25-minutowy klip, na który złożyły się fragmenty dwóch pierwszych odcinków serialu. Zostały one wyświetlone na wysokim na trzy piętra ekranie LED zainstalowanym w największym centrum prezentacyjnym firmy – Samsung 837.

Pełne dynamizmu, pochodzące z serialu obrazy zadebiutują także w tym tygodniu na znanych wszystkim ekranach firmy Samsung na nowojorskim Times Square, na Piccadilly Circus w Londynie oraz na Piazza Del Duomo w Mediolanie.

Samsung będzie pierwszą firmą prezentującą fragmenty serialu w rozdzielczości 8K.
Widzowie będą mogli śledzić losy bohaterów, doświadczając niewyobrażalnej wcześniej głębi obrazu oraz wyjątkowego poziomu szczegółowości na telewizorach Samsung Neo QLED 8K Excellence Line. Zwiastuny serialu będą prezentowane także na ekranach Micro LED 8K znanych jako „The Wall”. Szczegóły dotyczące prezentacji zwiastuna serialu w rozdzielczości 8K zostaną ogłoszone już wkrótce.
 

- Tego rodzaju współpraca odgrywa niezwykle ważną rolę w procesie popularyzacji 8K, czyli najbardziej zaawansowanej technologii prezentacji obrazu - zauważył Simon Sung, wiceprezes wykonawczy i szef zespołu sprzedaży i marketingu w dziale wyświetlaczy wizualnych Samsung Electronics. - Fani będą mogli po raz pierwszy doświadczyć niezwykłej jakości zdjęć serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”, oglądając go na naszych najlepszych telewizorach Neo QLED 8K Excellence Line.

- Kiedy zastanawialiśmy się, jak fanom serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” z całego świata zapewnić możliwość jak najpełniejszego przeżywania toczącej się na ekranie akcji, zaawansowane technologicznie ekrany marki Samsung wydały nam się najlepszym wyborem - powiedział Andrew Bennett, Vice President of Global Device Partnerships w Prime Video. - Zaangażowanie firmy Samsung, charakterystyczna dla niej dbałość o szczegóły oraz niezwykłe zamiłowanie do naszego serialu okazały się być czynnikami decydującymi o powodzeniu tej niezwykłej współpracy. Już nie możemy się doczekać przedstawienia jej efektów szerszej publiczności.

Ceny telewizorów Samsung Neo QLED 8K Excellence Line, w zależności od przekątnej ekranu, wahają się od 13 tys. zł do 50 tys. zł.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały 8K


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...