reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały i usługa Movistar Plus+

dodano: 2023-08-02 11:10
autor: RO | źródło: mundoplus.tv

Movistar Plus+ Hiszpańska platforma Movistar Plus+ z dniem 1 sierpnia br. uruchomiła nową usługę streamingową, nowy kanał "premium" i kilka kanałów o różnej tematyce. Są to zmiany, które mają zerwać z dotychczasową identyfikacją wizualną całej marki Movistar. Oferta jest transmitowana satelitarnie z satelitów Astra na pozycji orbitalnej 19,2°E, a także przez światłowód i ADSL.

Movistar Plus+
Movistar Plus+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Utrata 700 tys. klientów zmusiła operatora do podjęcia prób utrzymania dotychczasowych oraz pozyskania nowych od konkurencji.

Nowa usługa streamingowa Movistar Plus+ zaoferuje więcej kanałów, mecze piłki nożnej, premiery filmów, najlepsze dyscypliny sportowe, autorskie seriale, dokumenty i najpopularniejsze hiszpańskie talk-show „La Resistencia”. Dostęp do oferty wynosi 14 euro miesięcznie dla nowych klientów, a klienci Telefónica zapłacą 11 euro. Dotychczasowa usługa Movistar Lite w cenie 8 euro stopniowo wygaśnie wraz z zakończeniem obecnych umów.

Operator Telefónica dokonał zamknięcia kilku autorskich kanałów: #0, Estrenos por M+, Estrenos 2 por M+, Series 2 por M+ i Fest por M+.

Movistar Plus+ (M+) to pierwszy z nowych kanałów, który zajął pozycję programową #0 na k. 7 platformy Movistar Plus+. Ma zapewniać ofertę na najwyższym poziomie. Na widzów mają czekać premiery filmowe oraz wydarzenia sportowe, takie jak mecze LaLiga EA Sports i LaLiga Hypermotion, mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz inne wydarzenia sportowe (ATP, NBA).

Pierwotny kanał #0 rozpoczął nadawanie 1 lutego 2016 r. zastępując Canal+. Oferował szeroką gamę programów rozrywkowych, seriali, filmów, dokumentów i programów własnej produkcji. Stacja miała kilka ciekawych programów, które stopniowo znikały z ramówki, co z kolei odbijało się na słabnącej oglądalności.

Cine por M+ (dawniej Estrenos por M+) to 24-godzinny kanał filmowy z premierami filmów niezależnych i autorskich. Ogólnie pozostaje ukierunkowany na świat kina.

Originales por M+ to zupełnie nowy kanał, który pokaże wszystkie własne produkcje Movistar Plus+, takie jak seriale i programy rozrywkowe. Nie zabraknie też miejsca na sport i dokumenty stworzone przez operatora.

Comedia por M+ skoncentruje się na komediach i serialach komediowych.

Suspense por M+ skupi się zarówno na filmach, jak i serialach sensacyjnych czy thrillerach.

Indie por M+ pokaże wyłącznie kino niezależne. Oprócz filmów, pojawia się również produkcje krótkometrażowe.

Documentales por M+ to wspaniałe produkcje dokumentalne z oferty Movistar, a także treści, które do tej pory były obecne na kanale #0 z obszernego katalogu BBC Earth.

Música por M+ (dawniej Fest por M+) to najlepsze koncerty, autorskie programy muzyczne i dokumenty o znanych artystach.

Źródło: mundoplus.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...