reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 5.08.2023

dodano: 2023-08-04 13:27 | aktualizacja: 2023-08-05 11:43
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Fortuna 1. Ligi: Wisła Kraków - Stal Rzeszów. Transmisje live z WTA World Tour Waszyngton tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Cracovia
Komentarz: Paweł Glamowski, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Cracovia
Komentarz: Paweł Glamowski, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 2

20:00 Tenis: WTA World Tour, Waszyngton:
1/2 finału

22:00 Tenis: WTA World Tour, Waszyngton:
1/2 finału

00:00 (so/nd) Padel: Premier Padel, Mendoza:
Zawody
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Cracovia
Komentarz: Paweł Glamowski, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Now

22:00 Padel: Premier Padel, Mendoza:
Zawody

00:00 (so/nd) Padel: Premier Padel, Mendoza:
Zawody
 
Eurosport 1
11:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 3

15:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Szczyrk:
Zawody

18:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 3

23:00 Triathlon: PTO US Open:
Zawody kobiet
 
Eurosport 2

09:00 Szermierka: Letnia Uniwersjada:
Dzień 4

13:25 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Świata:
Zjazd kobiet

15:00 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa Świata:
Zjazd mężczyzn

18:25 Wspinaczka: Mistrzostwa Świata:
Finały boulderingu kobiet

20:30 Golf: PGA Tour, Greensboro: 
3. runda  

04:15 (so/nd) Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship:, 8h Suzuka:
Wyścig
 
Motowizja

07:00 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
S11 Västilä 1

08:05 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS12 Päijälä 1

09:00 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS13 Rapsula 1

10:00 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS14 Vekkula 1

14:30 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS15 Västilä 2

15:35 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS16 Päijälä 2

16:30 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS17 Rapsula 2

17:30 Rajdy samochodowe: Rajd Finlandii:
OS18 Vekkula 2
 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga - FK Pardubice

18:15 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Kilmarnock - Rangers FC
 
Polsat Sport Premium 2

09:40 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
3. sesja treningowa

10:30 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
3. sesja treningowa

11:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
3. sesja treningowa

11:50 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
1. sesja kwalifikacyjna

12:15 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
2. sesja kwalifikacyjna

13:15 Wyścigi motocyklowe: MotoE, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Wyścig

13:50 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
1. sesja kwalifikacyjna

14:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
2. sesja kwalifikacyjna

14:45 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
1. sesja kwalifikacyjna

15:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
2. sesja kwalifikacyjna

16:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Sprint

17:10 Wyścigi motocyklowe: MotoE, Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 3

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Celtic FC - Ross County FC


 
Polsat Sport

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Celtic FC - Ross County FC

18:00 Siatkówka kobiet: Mecz towarzyski: 
Polska - Turcja

03:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Cory Sandhagen - Rob Font
 
Polsat Sport Extra

05:00 Tenis: ATP World Tour, Los Cabos:
1/2 finału

06:30 Tenis: ATP World Tour, Los Cabos:
1/2 finału

09:45 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/4 finału mężczyzn

11:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału kobiet

12:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/2 finału kobiet

13:15 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/4 finału mężczyzn

15:15 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/4 finału mężczyzn

17:15 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Wisła Kraków - Stal Rzeszów

21:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Świata U-19: 
Polska - USA

01:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Waszyngton:
1/2 finału

03:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Waszyngton:
1/2 finału
 
Polsat Sport Fight

16:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce kobiet

17:45 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
Finał kobiet

19:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
1/4 finału mężczyzn

20:00 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy:
Ceremonia medalowa kobiet
 
Polsat Sport News

11:00 Piłka ręczna plażowa: Finał Mistrzostw Polski ORLEN Summer Superligi:
Zawody

11:40 Piłka ręczna plażowa: Finał Mistrzostw Polski ORLEN Summer Superligi:
Zawody

12:20 Piłka ręczna plażowa: Finał Mistrzostw Polski ORLEN Summer Superligi:
Zawody

13:00 Piłka ręczna plażowa: Finał Mistrzostw Polski ORLEN Summer Superligi:
Zawody

13:40 Piłka ręczna plażowa: Finał Mistrzostw Polski ORLEN Summer Superligi:
Zawody

14:20 Piłka ręczna plażowa: Finał Mistrzostw Polski ORLEN Summer Superligi:
Zawody

15:00 Piłka ręczna plażowa: Finał Mistrzostw Polski ORLEN Summer Superligi:
Zawody

15:40 Piłka ręczna plażowa: Finał Mistrzostw Polski ORLEN Summer Superligi:
Zawody

16:20 Piłka ręczna plażowa: Finał Mistrzostw Polski ORLEN Summer Superligi:
Zawody

17:00 Piłka ręczna plażowa: Finał Mistrzostw Polski ORLEN Summer Superligi:
Zawody

17:40 Piłka ręczna plażowa: Finał Mistrzostw Polski ORLEN Summer Superligi:
Zawody

18:20 Piłka ręczna plażowa: Finał Mistrzostw Polski ORLEN Summer Superligi:
Zawody

02:00 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Fluminense FC - SE Palmeiras
 
Sportklub

18:00 Piłka nożna: Game 4 Ukraine:
Mecz

 
TVP 1

15:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Szczyrk:
Zawody: konkurs indywidualny mężczyzn
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

 
TVP Sport

11:00 Skoki narciarskie kobiet: Letnie Grand Prix, Szczyrk:
Zawody
Komentarz: Maciej Piotrowski, Wiktor Pękala

13:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 3
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Grzegorz Drejgier

15:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Szczyrk:
Zawody: konkurs indywidualny mężczyzn
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

19:00 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy, Güstrow:
Zawody
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Jacek Frątczak
 
Viaplay

06:30 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Szwajcaria - Hiszpania
Komentarz: Dawid Szymczak, Paula Duda

09:00 Dart: NZ Darts Masters:
1/4 finału
Komentarz: Kuba Łokietek

09:30 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Japonia - Norwegia
Komentarz: Piotr Chłystek, Weronika Możejko

09:30 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Nürburgring:
Kwalifikacje 1
Komentarz: Michał Fiałkowski

09:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup Deutschland, Nürburgring:
Wyścig 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV 07 Elversberg - Hansa Rostock 

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Holstein Kiel - Greuther Fürth

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC St. Pauli - Fortuna Düsseldorf

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Nürburgring:
Wyścig 1
Komentarz: Michał Fiałkowski

15:15 Wyścigi samochodowe: ADAC GT4 Germany, Nürburgring:
Wyścig 1

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata U-21:
Dania - Austria

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Blackburn Rovers - West Bromwich Albion
Komentarz: Michał Skiba

16:15 Rugby: Summer Internationals 2023:
Szkocja - Francja
Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt

17:45 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Grand Prix of Nashville:
Sesja treningowa

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata U-21:
Szwecja - Wyspy Owcze

19:00 Baseball: Liga MLB:
Yankees - Astros

19:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata U-21:
Norwegia - Macedonia Północna

19:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC Schalke 04 - 1. FC Kaiserslautern
Komentarz: Kamil Kania

17:45 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Grand Prix of Nashville:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

21:00 Rugby: Summer Internationals 2023:
Irlandia - Włochy
Komentarz: Robert Grzędowski, Mariusz Liedel

00:30 (so/nd) Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Grand Prix of Nashville:
Rozgrzewka

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Twins - Diamondbacks

04:00 (so/nd) Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata:
Holandia - RPA
Komentarz: Piotr Chłystek, Weronika Możejko


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...