reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Kicia Kocia na pikniku” - serial w kinach

dodano: 2023-08-11 23:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty/satkurier.pl

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty Młode Horyzonty Dystrybucja „Kicia Kocia na pikniku” Od piątku, 11 sierpnia br. w kinach widzowie będą mogli oglądać polski film „Kicia Kocia na pikniku” (kontynuacja filmu „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”). Producentem animowanego filmu jest EGoFilm Group, koproducentami są Paris+Hendzel Co i PRL Studio, wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), a dystrybutorem są Młode Horyzonty Dystrybucja (Stowarzyszenie Nowe Horyzonty). Wystąpili Dominika Kluźniak, Lidia Sadowa, Krzysztof Cybiński i Jacek Kopczyński. Film powstał na podstawie serii książek, których autorką jest Anita Głowińska, a które ukazały się nakładem wydawnictwa Media Rodzina.

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty Młode Horyzonty Dystrybucja „Kicia Kocia na pikniku”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z drogi śledzie, Kicia Kocia jedzie. Bystra kotka oraz jej przyjaciele zapraszają do kin. Jak zapowiadają twórcy, podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, przedszkolnych wyzwań czy niesamowitych odkryć.

Rezolutną kotkę czekają nowe przygody. Razem ze swoimi wiernymi przyjaciółmi - Packiem, Adelką i Juliankiem - uda się na basen, plażę i oczywiście na piknik. Widzowie zobaczą też, jak poznaje nowego kolegę podczas gry w piłkę, uczy się ważnej lekcji bawiąc się w sklep oraz odwiedza swojego wujka na wsi, gdzie zachwyca się jego nowym traktorem.

Odcinki serialu „Kicia Kocia”, które widzowie zobaczą w filmie „Kicia Kocia na pikniku”: „Kicia Kocia na plaży” (reżyseria Dominik Litwiniak), „Kicia Kocia na traktorze” (reżyseria Jacek Rokosz), „Kicia Kocia na basenie” (reżyseria Marta Stróżycka), „Kicia Kocia: To moje!” (reżyseria Jacek Rokosz), „Kicia Kocia gra w piłkę” (reżyseria Katarzyna Majsner), „Kicia Kocia na pikniku” (reżyseria Marta Stróżycka) i „Kicia Kocia jest chora” (reżyseria Katarzyna Majsner).

Reżyserami filmu „Kicia Kocia na pikniku” są Marta Stróżycka, Jacek Rokosz i Krzysztof Meissner, reżyserką nadzorującą jest Marta Stróżycka, autorami scenariusza są Anita Głowińska i Maciej Kur. Głosów postaciom użyczyli Dominika Kluźniak (jako Kicia Kocia), Lidia Sadowa (Mama Kici Koci), Krzysztof Cybiński (Tata Kici Koci) i Jacek Kopczyński (Narrator). Film realizowany w Polsce ze wsparciem finansowym na podstawie „Ustawy o finansowym wspieraniu produkcji audiowizualnej”, przyznanym przez Polski Instytut Sztuki Filmowej ze środków ministra kultury i dziedzictwa narodowego. Produkcja trwa 45 minut.

„Kicia Kocia na pikniku” to drugi film, którego bohaterką jest Kicia Kocia. Pierwszy, zatytułowany „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, pojawił się w kinach w piątek, 28 kwietnia 2023 roku. Odcinki serialu „Kicia Kocia”, które widzowie zobaczą w tym filmie: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” (reżyseria Anna Błaszczyk, scenariusz Anita Głowińska i Maciej Kur), „Kicia Kocia zostaje policjantką” (reżyseria Marta Stróżycka, scenariusz Anita Głowińska i Maciej Kur), „Kicia Kocia i witaminowe przyjęcie” (reżyseria Marta Stróżycka, scenariusz Anita Głowińska i Maciej Kur), „Kicia Kocia poznaje strażaka” (reżyseria Marta Stróżycka, scenariusz Anita Głowińska i Maciej Kur), „Kicia Kocia w kosmosie” (reżyseria Marta Stróżycka, scenariusz Anita Głowińska i Maciej Kur), „Kicia Kocia nie chcę się tak bawić” (reżyseria Jacek Rokosz, scenariusz Anita Głowińska i Maciej Kur) i „Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny” (reżyseria Marta Stróżycka, scenariusz Anita Głowińska i Maciej Kur). Producentem filmu „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!” jest EGoFilm Group, koproducentami są Paris+Hendzel Co i PRL Studio, wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), a dystrybutorem są Młode Horyzonty Dystrybucja (Stowarzyszenie Nowe Horyzonty). Film zrealizowany ze wsparciem finansowym na podstawie „Ustawy o finansowym wspieraniu produkcji audiowizualnej”, przyznanym przez Polski Instytut Sztuki Filmowej ze środków ministra kultury i dziedzictwa narodowego.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Bohaterowie animacji na plakacie promującym kinową emisję filmu „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, foto: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
Bohaterowie animacji na plakacie promującym kinową emisję filmu „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”, foto: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
Bohaterka animacji na plakacie promującym kinową emisję filmu „Kicia Kocia na pikniku”, foto: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
Bohaterka animacji na plakacie promującym kinową emisję filmu „Kicia Kocia na pikniku”, foto: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...