reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

JOJ Svet HD dla Slovak Telekom [wideo]

dodano: 2023-08-14 20:18
autor: RO | źródło: parabola.cz

Slovak Telekom logo z usługami TV Nowy kanał dokumentalny słowackiej grupy JOJ pojawił się na transponderze Slovak Telekom (ST) z satelity Thor 6 (0,8°W) na dzień przed oficjalnym startem. JOJ Svet HD rozpoczął nadawanie 15 sierpnia 2023 r. dla abonentów platform satelitarnych Magio Sat i Digi SK. Ponadto jest oferowany dla klientów sieci kablowej i internetowej, której Slovak Telekom jest również operatorem.

www.jojgroup.sk
JOJ Svet www.jojgroup.sk


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stopniowo dystrybucja JOJ Svet HD będzie obejmować innych operatorów na Słowacji. Nowy kanał przyniesie najlepsze i najnowsze dokumenty z całego świata w języku słowackim. Zaoferuje bogaty wybór oryginalnych produkcji słowackich i zagranicznych, w tym własne produkcje.

JOJ Svet jest skierowany do widzów w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach czy hobby - od przyrody i zwierząt, przez historię, politykę, nauki społeczne, astronomię i kosmos, po dawne i obecne trendy oraz poglądy nie tylko na historię, ale także przyszłość, z różnych perspektyw, które nas, ludzkość, interesują, uczą, a jednocześnie popychają do przodu. Jednocześnie JOJ produkuje już własne serie dokumentalne we współpracy z twórcami krajowymi i zagranicznymi, które będzie prezentował wyłącznie widzom dokumentalnej stacji.

Wraz z uruchomieniem JOJ Svet, operator Slovak Telekom usunął z pakietów czeskie kanały - dokumentalny Prima ZOOM i filmowy Prima MAX. Jednocześnie rozszerzył dostępność stacji dokumentalnej Spark TV.

Parametry techniczne:
Thor 6 (0,8°W)
tp. 28 (12,245 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK)

ID: JOJ Svet HD
PID V: 1802 (MPEG-4/HD)
PID A: 1803 (slk, aac), 1804 (oryg., aac)
PID PCR: 1802
SID: 4018
PID PMT: 598
Kodowanie: Nagra MA

Krótka prezentacja wideo JOJ Svet HD:

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

329 zł Więcej...