reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NTV Plus przenosi abonentów w Królewcu na 56°E

dodano: 2023-08-17 21:13
autor: RO | źródło: tele-satinfo / ntvplus

NTV-Plus Rosyjski operator NTV Plus przenosi swoich abonentów w obwodzie królewieckim na odbiór z satelity Express AT1 (56°E). Specjalna akcja "Przekonfiguruj na 56" dotyczy przestawienia anteny satelitarnej i jest darmowa pod warunkiem spełnienia określonych wymogów. Klienci w dawnym Kaliningradzie będą stopniowo wycofywani z odbioru na Eutelsat 36B/Eutelsat 36C (36°E).

NTV-Plus
Nowość novost platforma odkryj NTV Plus 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonent musi skontaktować się ze swoim dystrybutorem NTV Plus lub zadzwonić na numer infolinii w okresie obowiązywania promocji od 14 sierpnia do 31 października 2023 r.. Następnie musi wpłacić kwotę nie mniejszą niż 1800 rubli na swoje konto osobiste w celu dalszej subskrypcji oferty telewizyjnej. W ciągu 5 dni roboczych instalator NTV Plus przestawi antenę.

Po rekonfiguracji zestawu satelitarnego, abonent uzyska dostęp do pakietu kanałów Ekstra. Koszt subskrypcji wynosi 1299 rubli rocznie. Po aktywacji tego pakietu, nastąpi ponowne przeliczenie środków i środki pobrane na kolejny okres w ramach rocznych subskrypcji powrócą na konto osobiste.

Promocja "Przekonfiguruj na 56" dotyczy tylko zmiany ustawienia anteny i ponownego wyszukiwania kanałów. W przypadku konieczności zainstalowania anteny na nowo, mogą być naliczone dodatkowe opłaty.

Pakiet Extra składa się z 80 kanałów różnych gatunków, w tym wszystkich kanałów naziemnej telewizji cyfrowej w Rosji, a także ponad 20 kanałów filmowych oraz kanały edukacyjne, rozrywkowe, dziecięce i sportowe. Większość tych stacji można oglądać online za darmo w usłudze NTV Plus TV.

Na początku sierpnia br. operator NTV Plus zaczął duplikować kanały na satelicie Express AT1 (56°E) w odpowiedzi na ciągłe zakłócenia transmisji z satelity Eutelsat 36C (36°E). Nieco wcześniej na podobne rozwiązanie zdecydował się konkurencyjny operator Trikolor.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...