reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Międzynarodowy pakiet Pierwyj z 45°E

dodano: 2023-08-28 19:27
autor: RO | źródło: satkurier.pl

Pierwyj Cyfrowa Telerodzina Rosyjski nadawca Pierwyj kanał - Wsiemirnaja siet buduje nową platformę dystrybucyjną na satelicie Azerspace 2 (45°E). Od 28 sierpnia br. płatny pakiet tematyczny "Cyfrowa telerodzina" poszerzyło 8 kanałów międzynarodowych. Dołączyły do uruchomionych wcześniej Dom Kino Int., Karusel Int. i Poechali! Int.. Wszystkie transmisje są zaszyfrowane w Irdeto, ale jest też 1 kanał FTA - to Pierwyj objęty sankcjami UE i USA.

Pierwyj - pakiet kanałów tematycznych Cyfrowa Telerodzina
Pierwyj - pakiet kanałów tematycznych Cyfrowa Telerodzina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Inne dodane kanały to Bober International, Muzyka Pierwogo International, O International, Pierwyj Kanal SNG, Pobieda International, Telekafe International, Dom Kino Premium International i Wremia International.

Transmisja pakietu jest prowadzona w wiązce Europe and Asia satelity Azerspace 2 (45°E) w ramach pojemności wydzierżawionej od azerskiego operatora Azerkosmos.

Pakiet "Cyfrowa telerodzina" oferuje kanały dla widzów w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach i upodobaniach przez całą dobę, w doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Kanały z pakietu są przesyłane do sieci kablowych w wybranych krajach WNP, a ich odbiorcami są rosyjskojęzyczni widzowie w tych krajach.

W zasięgu transmisji jest cała Europa Wschodnia ze szczególnym uwzględnieniem krajów Azji Środkowej. Sygnał słabnie na zachód Europy, począwszy od Niemiec.

Parametry techniczne:
Azerspace 2 (45°E)
tp. - (11,469 GHz, pol. H, SR: 19000, FEC: 5/6; DVB-S2 / 8PSK) - wiązka Europe and Asia
Kodowanie: Irdeto


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DX - przekazy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...