reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-09-24 - 2023-09-25

Sport w polskiej TV 30.08.2023

dodano: 2023-08-29 18:28 | aktualizacja: 2023-08-30 11:52
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacji Ligi Mistrzów UEFA: FC Kopenhaga - Raków Częstochowa. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

18:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin  - Śląsk Wrocław

 
CANAL+ Sport 3

18:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin  - Śląsk Wrocław

 
CANAL+ Sport 5

17:30 Żużel: Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski, Lublin:
Zawody

 
Eleven Sports 1

18:30 Żużel: Speedway Ligaen: 
Esbjerg Vikings - Sonderjylland Elite Speedway

 
Eurosport 1

14:30 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 5

18:00 Tenis: US Open:
2. runda
Mirra Andriejewa - Coco Gauff,

19:00 Tenis: US Open:
Iga Świątek - Daria Saville, 
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt 

20:00 Tenis: US Open:
Karolina Muchova - Magdalena Fręch
Komentarz: Dawid Żbik, Lech Sidor (w Eurosporcie 1 po zakończeniu meczu Świątek - Saville, w całości w Eurosport Extra w Playerze)

20:00 Tenis: US Open: 
Barnabe Zapata Miralles - Novak Djoković,

1:00Tenis: US Open: 
Sebastian Ofner - Frances Tiafoe,

3:00 Tenis: US Open: 
Petra Kvitova - Caroline Wozniacki,

 
Eurosport 2

16:30 Tenis: US Open:
2. runda
Stefanos Tsitsipas - Dominic Stricker

19:00 Tenis: US Open:
Wiktoria Azarenka - Lin Zhu

20:30 Tenis: US Open:
Dominic Thiem  - Ben Shelton

0:00 Tenis: US Open:
Jennifer Brady - Magda Linette
Komentarz: Dawid Olejniczak, Piotr Sierzputowski (mecz także w Eurosporcie Extra w Playerze)

1:00 Tenis: US Open:
Jelena Rybakina - Ajla Tomljanovic 

2:30 Tenis: US Open:
Juan Pablo Varillas - Taylor Fritz 

 
Polsat Sport Premium 1

21:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA:
FC Kopenhaga - Raków Częstochowa 
Komentarz: Bożydar Iwanow, Przemysława Łagożny

 
Polsat Sport Premium 2

16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Słowenia - Ukraina

21:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA:
PSV Eindhoven - Rangers FC 
 
Polsat Sport Premium 3

21:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA:
AEK FC - Royal Antwerp 


 
Polsat Sport Premium 4

19:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Finlandia - Chorwacja


 
Polsat Sport Premium 5

19:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Rumunia - Portugalia


 
Polsat Sport Premium 6

20:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Macedonia Północna - Dania


 
Polsat Sport

17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Turcja - Polska
Komentarz: Marek Magiera, Joanna Kaczor-Bednarska

21:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA:
FC Kopenhaga - Raków Częstochowa 
Komentarz: Bożydar Iwanow, Przemysława Łagożny

02:30 (śr/cz) Piłka nożna: Copa Libertadores: 
Racing Club - CA Boca Juniors
 
Polsat Sport Extra

16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Słowenia - Ukraina

20:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Serbia - Czechy
 
Polsat Sport Fight

16:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Turcja - Francja

18:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Niemcy - Estonia

21:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Szwajcaria - Serbia
 
Polsat Sport News

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Górnik Zabrze

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
KS Kielce - KGHM Chrobry Głogów
 
Sportklub

13:15 Jeździectwo: FEI European Championships, Mediolan:
Dzień 1

 
TVP Sport

10:30 Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
USA - Jordania
Komentarz: Piotr Sobczyński, Radosław Spiak

17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Turcja - Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Magdalena Śliwa

21:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA:
FC Kopenhaga - Raków Częstochowa 
Komentarz: Mateusz Borek, Artur Wichniarek
 
Viaplay

19:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Guardians

21:00 Piłka nożna: Carabao EFL Cup:
Doncaster Rovers - Everton FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Gutka

00:30 (śr/cz) Baseball: Liga MLB:
Mets - Rangers

04:00 (śr/cz) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Diamondbacks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...