reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 1.09.2023

dodano: 2023-08-31 10:24 | aktualizacja: 2023-09-01 14:36
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Mistrzostw Europy siatkarzy: Holandia - Polska. Transmisje live z US Open tylko w Eurosporcie: zagra Iga Świątek z Kają Juvan.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Ruch Chorzów - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Marcin Rosłoń, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - Warta Poznań
Komentarz: Adam Zakrzewski, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - Warta Poznań
Komentarz: Adam Zakrzewski, Mateusz Rokuszewski

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Ruch Chorzów - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Marcin Rosłoń, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport 2

22:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Almeria - Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
ŁKS Łódź - Warta Poznań
Komentarz: Adam Zakrzewski, Mateusz Rokuszewski

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Ruch Chorzów - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Marcin Rosłoń, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - Olympique Marsylia
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - AC Milan
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 2

18:30 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio - Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 3

19:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports: 
Cádiz CF - Villarreal CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio - Hellas Verona
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

14:30 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana:
Etap 7

18:30 Tenis: US Open:
3. runda
Iga Świątek - Kaja Juvan
Komentarz: Marek Furjan, Lech Sidor

20:00 Tenis: US Open:
Caroline Wozniacki - Jennifer Brady - po zakończeniu meczu Świątek - Juvan

23:00 Tenis: US Open:
Lin Zhu - Belinda Bencic 

01:00 (pt/so) Tenis: US Open:
Elise Mertens - Coco Gauff

02:30 (pt/so) Tenis: US Open:
Laslo Djerre - Novak Djoković

 
Eurosport 2

16:00 Żużel: Grand Prix Wielkiej Brytanii:
Kwalifikacje

17:00 Tenis: US Open:
3. runda
Karolina Muchova - Taylor Townsend

18:30 Iga Świątek - Kaja Juvan
Komentarz: Dawid Olejniczak

20:00 Tenis: US Open:
Adrian Mannarino - Frances Tiafoe

0:00 Tenis: US Open:
Borna Gojo - Jiri Vesely

01:00 (pt/so) Tenis: US Open:
Jakub Mensik - Taylor Fritz

03:00 (pt/so) Tenis: US Open:
Jelena Rybakina - Sorana Cirstea
 
Fightklub

14:30 Sporty walki: ONE Friday Fight 31:
Gala

 
Polsat Sport Premium 1

16:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Finlandia - Słowenia

19:30 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Chorwacja - Hiszpania
 
Polsat Sport Premium 2

09:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Katalonii:
1. sesja treningowa

10:00 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Katalonii:
1. sesja treningowa

10:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
1. sesja treningowa

13:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Katalonii:
2. sesja treningowa

14:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Katalonii:
2. sesja treningowa

15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Katalonii:
2. sesja treningowa

18:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Portugalia - Grecja

20:00 Piłka nożna: Saudi Pro League:
Al-Ittihad Club - Al-Hilal
 
Polsat Sport Premium 3

19:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów: 
Skelleftea AIK - Red Bull Salzburg


 
Polsat Sport Premium 4

17:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów: 
Ocelari Trinec - Rapperswil-Jona Lakers


 
Polsat Sport

17:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Dania - Czechy

20:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Holandia - Polska
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga
 
Polsat Sport Extra

17:00 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Turcja - Włochy

20:30 Siatkówka kobiet: Mistrzostwa Europy: 
Serbia - Holandia
 
Polsat Sport Fight

18:00 Sporty walki: FEN 50:
Ceremonia ważenia

21:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Serbia - Włochy
 
Polsat Sport News

15:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Rumunia - Turcja

18:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Niemcy - Szwajcaria

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Miedź Legnica - Wisła Kraków
 
Sportklub

13:30 Jeździectwo: FEI European Championships, Mediolan:
Dzień 3

 
TVP 1

20:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Holandia - Polska
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
 
TVP Sport

9:50 Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Serbia - Włochy
Komentarz: Ryszard Łabędź, Radosław Spiak

14:00 Koszykówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Słowenia - Australia
Komentarz: Piotr Sobczyński, Radosław Spiak

20:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Holandia - Polska
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas

 
Viaplay

09:45 Formuła 2: Grand Prix Włoch:
Sesja treningowa
Komentarz: Mikołaj Kamiński

11:00 Formuła 2: Grand Prix Włoch:
Sesja treningowa
Komentarz: Robert Smoczyński

13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Losowanie fazy grupowej
Komentarz: Dawid Król

13:30 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
Sesja treningowa
Komentarz: Maciej Jermakow, Robert Smoczyński

14:30 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Losowanie fazy grupowej
Komentarz: Dawid Król

15:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Paweł Baran, Mikołaj Kamiński

16:00 Formuła 2: Grand Prix Włoch:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Jan Olejniczak, Robert Smoczyński

17:00 Formuła 1: Grand Prix Włoch:
2. sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Mikołaj Sokół, Michał Gąsiorowski

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Rosengård

18:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Eintracht Braunschweig - FC St. Pauli

18:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Fortuna Düsseldorf - Karlsruher SC

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Linköping - Häcken

19:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Växjö - Hammarby

19:00 Baseball: Liga MLB:
Reds - Cubs

20:00 PIłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
TVB Stuttgart - Füchse Berlin

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund - 1. FC Heidenheim
Komentarz: Mateusz Borek, Radosław Gilewicz

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Luton Town - West Ham United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

01:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Nationals - Marlins

04:00 (pt/so) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Braves


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...