reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Policjantki i policjanci” 19 w TV4

dodano: 2023-09-04 00:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci” W poniedziałek, 4 września br. o godz. 19:00 na kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 19. sezonu polskiego serialu „Policjantki i policjanci”, którego producentem jest ATM Grupa. Występują Anna Kukawska, Anna Bosak, Justyna Jeleń, Magdalena Śliwka, Alicja Dąbrowska, Paweł Palcat, Paweł Okoński, Paweł Kowalczyk, Przemysław Puchała, Mariusz Węgłowski, Wojciech Sikora i Wojciech Sukiennik. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat 1, TV4 i TV6.

TV4 TV 4 Czwórka „Policjantki i policjanci”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Policjantki i policjanci” - sezon 19., w kolejnych odcinkach:

Odcinek 1.
emisja: w poniedziałek, 4 września br. o 19:00 w TV4

Krzysztof Zapała (w tej roli Wojciech Sukiennik) powraca w chwale na służbę w policji miejskiej. Po uratowaniu życia jednego z policjantów, zostaje doceniony przez przełożonych. Nawet Emilia (Anna Kukawska) patrzy na niego przychylnym okiem i proponuje spotkanie. Tymczasem na komendzie praca nigdy nie ustaje. W kłopoty wpada chłopak znany funkcjonariuszom z policyjnej siłowni. Młody trener boksu Mateusz Górny, zwany Matim, zostaje porwany. W śledztwo angażuje się córka podkomisarz Leny Kamińskiej (Alicja Dąbrowska), która darzy sympatią porwanego chłopaka. Anna (Magdalena Śliwka) jest świadkiem uprowadzenia Matiego i dzięki jej spostrzegawczości śledczy trafiają na pierwszy trop. Prowadzi on do człowieka, który ma wyrok w zawieszeniu i jest pierwszym podejrzanym w sprawie. Niestety, nadal nie wiadomo, gdzie znajduje się uprowadzony. Dalsze tropy prowadzą do zorganizowanej grupy przestępczej. Podkomisarz Lena Kamińska, pomimo obietnicy złożonej córce, obawia się, że nie uda im się uratować Matiego. Do akcji wkracza Szulc (Paweł Palcat), a także inne patrole z psami tropiącymi. Akcja  zakrojona jest na szeroką skalę. Czy patrolowi piątemu uda się uratować życie zaginionego?

Odcinek 2.
emisja: we wtorek, 5 września br. o 19:00 w TV4

Z Urzędu Miasta policjanci otrzymują zgłoszenie o alarmie bombowym. Patrol szósty wkracza do akcji. Aspiranci sztabowi Mróz (Anna Bosak) i Korwicki (Wojciech Sikora) mają przeprowadzić ewakuację urzędu i wraz z psem tropiącym przeczesać teren. Na miejscu przekonują się, że tym razem nie był to fałszywy alarm i to Marek Korwicki uruchamia czujnik i uzbraja bombę. W międzyczasie pojawia się saper. Niestety, mężczyzna nie jest w stanie podołać zadaniu. Natalia decyduje się ratować partnera. Chwilę później patrol szósty otrzymuje informację, że to nie jest jednorazowa akcja. Jakiś szaleniec prowadzi z policjantami grę i to oni muszą odkryć, gdzie podłożony zostanie kolejny ładunek. W sprawę zaangażowany jest sam Witacki (Paweł Okoński), a także Klara Skrzypek (Justyna Jeleń). Czy drużynowo uda się schwytać szaleńca?

Odcinek 3.
emisja: w środę, 6 września br. o 19:00 w TV4

Na komendzie pojawia się przerażona kobieta z małym chłopcem. Uciekła z domu, ponieważ jej mąż zaczął zachowywać się agresywnie i demolować mieszkanie. Patrol siódmy w tymczasowo zmienionym składzie jedzie na miejsce zdarzenia. W mieszkaniu zastają pobudzonego mężczyznę, którego ledwo udaje im się obezwładnić. W trakcie czynności śledczych policjanci odkrywają, że mają do czynienia z byłym komandosem. Badania toksykologiczne zatrzymanego wykazują znaczną ilość środków psychotropowych we krwi. Podkomisarz Miłosz Bachleda (Paweł Kowalczyk) i starsza sierżant Emilia Drawska-Zapała muszą dowiedzieć się, co się wydarzyło i kto stoi za otruciem mężczyzny. Tego samego dnia patrol siódmy interweniuje w sprawie włamania. Poszkodowaną jest starsza kobieta, a winnym ktoś z jej bliskiego otoczenia.

Odcinek 4.
emisja: w czwartek, 7 września br. o 19:00 w TV4

Matka podkomisarz Leny Kamińskiej wyjawia skrywany od ślubu sekret. Ma dla młodego małżeństwa wyjątkową niespodziankę. Czy Lena i jej mąż Tomasz Szulc będą zadowoleni z prezentu niespodzianki? Tymczasem Lena zaczyna służbę. Podczas patrolu pieszego z Zapałą spotyka niepełnosprawnego intelektualnie chłopaka, który chce im coś przekazać. Funkcjonariusze zabierają go na komendę i dzięki pomocy policyjnej pani psycholog udaje im się zrozumieć ważne informacje i dotrzeć do miejsca potencjalnego przestępstwa. Na miejscu zastają nieprzytomną i zakrwawioną kobietę. Poszkodowana trafia do szpitala. Po badaniach lekarskich okazuje się, że kobieta właśnie urodziła. Jednak na miejscu policjanci nie znajdują żadnego noworodka. Co zatem się wydarzyło i gdzie jest dziecko? Dzięki dalszym informacjom, zdobytym przez Idę podczas rozmowy z niepełnosprawnym chłopakiem, śledztwo nabiera rozpędu. Tym razem patrol piąty ma do czynienia okrutnym i wyrafinowanym przestępcą.

Odcinek 5.
emisja: w piątek, 8 września br. o 19:00 w TV4

Zrozpaczeni rodzice zgłaszają znikniecie córki. Do akcji poszukiwawczej wkraczają aspiranci sztabowi z patrolu szóstego. Śledztwo rozpoczynają od przeszukania pokoju nastolatki, a potem rozmawiają z koleżankami ze szkoły. Podczas rozmowy z dziewczyną, u której zaginiona miała nocować, Marek Korwicki i Natalia Mróz uzyskują nieznane dotąd informacje. Okazuje się, że nastolatka wcale nie nocowała u koleżanki i miała się z kimś spotkać. Podejrzenia padają na byłego chłopaka, który nie potrafił pogodzić się z rozstaniem. Tego samego dnia Natalia i Marek interweniują w sprawie awantury w sklepie. Sprzedawczyni przyłapała klientkę na płaceniu sztucznymi pieniędzmi. Winna oszustwa wygląda na zaskoczoną całym zajściem. Natomiast jej kilkuletni syn przekazuje policjantom szczegóły. Marek przez całą służbę zachowuje dystans do swojej policyjnej partnerki. Sytuację wykorzystuje Klara i umawia się z Korwickim na spotkanie po pracy (więcej tutaj).
 
Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Alicja Dąbrowska, Paweł Okoński, Anna Bosak, Paweł Kowalczyk i Wojciech Sikora w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Alicja Dąbrowska, Paweł Okoński, Anna Bosak, Paweł Kowalczyk i Wojciech Sikora w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Alicja Dąbrowska, Mariusz Węgłowski, Wojciech Sukiennik, Paweł Kowalczyk, Paweł Okoński, Anna Bosak, Wojciech Sikora i Anna Kukawska oraz radiowozy Ford Mondeo i Hyundai i30 w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Alicja Dąbrowska, Mariusz Węgłowski, Wojciech Sukiennik, Paweł Kowalczyk, Paweł Okoński, Anna Bosak, Wojciech Sikora i Anna Kukawska oraz radiowozy Ford Mondeo i Hyundai i30 w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat


„Policjantki i policjanci” - sezon 19., emisja serialu od poniedziałku do piątku (od 4 września 2023 roku) o godz. 19:00 w TV4. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, TV4 i TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...