reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Marka Triax nie zniknie z rynku

dodano: 2023-09-05 11:08 | aktualizacja: 2023-09-05 21:58
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Triax/satkurier.pl

Triax Glenn Vaughan, CEO Triax UK Ltd, poinformował, że przez ostatnie kilka tygodni Triax UK niestrudzenie pracował wraz ze swoimi lojalnymi partnerami z łańcucha dostaw i klientami, aby zabezpieczyć przyszłość marki i portfolio produktów Triax. Po ogłoszeniu końca duńskiej firmy Triax A/S, nową siedzibą globalnej działalności Triax będzie Triax UK Ltd, gdzie dziś w miejscowości Treorchy w Wielkiej Brytanii znajduje się magazyn i centrum logistyczne.

triax.com
Triax multiswitch triax.com


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz ustanowienia siedziby głównej w Wielkiej Brytanii, zabezpieczono też ośrodek badawczo-rozwojowy w Danii, gdzie doświadczeni inżynierowie będą w dalszym ciągu koncentrować się na rozwoju oferty stacji czołowych Triax w oparciu o nową platformę TDcH, jednocześnie utrzymując linie TDX i TDH, wraz z rozwiązaniem Ethernet over Coax (EoC) dla branży hotelarsko-gastronomicznej.

Triax również w dalszym ciągu będzie koncentrować się na działalności na potrzeby budynków mieszkalnych i wielorodzinnych w zakresie kabli, anten naziemnych i satelitarnych, konwerterów LNB, multiswitchów, wzmacniaczy, światłowodów, gniazdek, odgałęźników i rozgałęźników czy złączy.

Przenoszenie produkcji do nowych zakładów w Europie, nowe biuro w Dubaju
 

- Obecnie jesteśmy w trakcie przenoszenia produkcji naszych stacji czołowych i EoC Triax z Danii do naszych nowych zakładów w Europie, z celem rozpoczęcia produkcji na początku października 2023 roku

- powiedział Glenn Vaughan, CEO Triax UK Ltd.

- W przyszłym miesiącu otworzymy także nowe biuro Triax w Dubaju, aby wspierać naszych partnerów na Bliskim Wschodzie, w Azji, Indiach i Afryce, gdzie nowe stanowisko dyrektora sprzedaży odpowiedzialnego za rozwój biznesu Triax z naszymi kluczowymi partnerami obejmie Sachin Mohite.

Uprzejmie proszę o dalsze wsparcie i cierpliwość podczas szybkich prac nad przeniesieniem produkcji stacji czołowych, EoC, wzmacniaczy i gniazdek oraz zapewniam, że Triax dokłada wszelkich starań, aby zminimalizować zakłócenia w dostawach naszego szerokiego portfolio produktów. Chciałbym podziękować Wam wszystkim za dotychczasowe i ciągłe wsparcie dla Triax i nie mogę się doczekać współpracy z Wami podczas nowej, ekscytującej podróży Triax

- dodał dyrektor generalny Triax UK Ltd.


Źródło: triax.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...