reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Kabaret na żywo” 15 w telewizji Polsat

dodano: 2023-09-09 08:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Kabaret na żywo” W niedzielę, 10 września br. o godz. 20:00 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 15. sezonu programu „Kabaret na żywo” (seria zatytułowana jest „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”). Wcześniejsze serie emitują stacje Polsat 2 i Polsat Comedy Central Extra. Program poprowadzą Robert Górski i Robert Korólczyk („Gwiazdy kabaretu” w TV4 i TV6). Wystąpią Agata Wątróbska, Marta Podobas, Paweł Koślik, Kabaret Zdolni i Skromni, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów i Torres Brothers.

Polsat „Kabaret na żywo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 10 września br. wystartuje kolejna edycja programu „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”. - W nadchodzącym sezonie artyści kabaretowych składów takich jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów czy Kabaret Zdolni i Skromni będą bawić i rozśmieszać do łez, a najnowsze, pisane na gorąco skecze, otworzą państwu drzwi do innego, wyższego, kabaretowego wymiaru. Nie zabraknie także gości specjalnych. Jakich? Przekonacie się państwo już wkrótce - zapowiada nadawca.

W premierowym odcinku programu „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” widzowie obejrzą jeszcze nigdzie nie pokazywane skecze autorstwa m.in. Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Młodych Panów czy składu Zdolni i Skromni. Program będzie także pełen gości, takich jak Agata Wątróbska, Marta Podobas, Marcin Wójcik czy Paweł Koślik.

Co w programie? W niedzielny wieczór, 10 września br. widzowie obejrzą między innymi skecz „Ministranci”, który uchyli rąbka tajemnicy zakątków zakrystii, czy  tez „Lista prezentów” - dialog dwóch lekkoduchów Romana i Gwidona. „Pogotowie Kubuś” to kolejny numer - bo jak ręka noga mózg ścianie to dzwonimy właśnie po pogotowie. Ale to nie koniec twórczości Kabaretu Moralnego Niepokoju - gościem specjalnym w skeczu pod tytułem „Malarstwo - Chełmoński Bociany” będzie artystka kabaretowa Marta Podobas.

Swój premierowy skecz pod tytułem „Jędruś”,  którego akcja będzie toczy się w górach, zaprezentują Zdolni i Skromni. Czy wymagający goście z Warszawy odnajdą się w górskiej rzeczywistości Zakopanego i czy przypadnie im do gustu tamtejszy pensjonat? Tego widzowie dowiedzą się wkrótce. Kabaretowy zawrót głowy - o czym rozmawiają sąsiedzi pod śmietnikiem i do jakich wniosków można dojść ? W skeczu pod tytułem „Kosz-Lalka” widzowie będą mieli okazję być świadkami niecodziennych rozmów. A jak wiemy, co się mówi pod śmietnikiem, zostaje pod śmietnikiem. Gościem specjalnym odcinka będzie Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru. Artysta zaprezentuje „Monolog”.

Co więcej, artyści programu „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” tradycyjnie zaserwują widzom nieco satyry z kręgów elit politycznych. - Zwłaszcza w roku wyborczym możemy spodziewać się, że na celowniku kabareciarzy znajdą się znani członkowie  różnych ugrupowań politycznych i właśnie w nadchodzącym odcinku dowiemy się także co słychać w jednym ze sztabów wyborczych - w tym przypadku skecz będzie nosił tytuł „Spin doktorzy - Koalicja” .Czy aby na pewno wszystko co serwują nam w polityce jest albo czarne albo białe i jak ma powinien wyglądać idealny program wyborczy? Przekonamy się już niedługo - zapowiada nadawca. W skeczu pod tytułem „Andrzej - Rumunia” widzowie zobaczą także znanego m.in. z „Ucha Prezesa” aktora i artystę kabaretowego Pawła Koślika. Tym razem widzowie usłyszą wobec jakich dylematów stają prezydent wraz z premierem. Bo jak zapewnia nadawca, w tej edycji artyści kabaretowi nie oszczędzą nikogo: w skeczu pod tytułem „Duda” widzowie przekonają się o czym tak naprawdę debatują najważniejsze głowy w państwie.

- Podsumowując: nowe premierowe skecze, świetna energia i ogromna porcja humoru - to wszystko zobaczą państwo w Polsacie w nowej edycji programu „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” - zachęca nadawca (więcej tutaj).
 
Ewelina Wojtak w programie „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”, foto: Cyfrowy Polsat
Ewelina Wojtak w programie „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”, foto: Cyfrowy Polsat
Robert Korólczyk i Robert Górski w programie „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”, foto: Cyfrowy Polsat
Robert Korólczyk i Robert Górski w programie „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”, foto: Cyfrowy Polsat


„Kabaret na żywo” - sezon 15., emisja w niedziele (od 10 września 2023 roku) o godz. 20:00 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 2 i Polsat Comedy Central Extra.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...