reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Rolnik szuka żony” 10 na kanałach TVP

dodano: 2023-09-12 08:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Rolnik szuka żony” W niedzielę, 17 września br. o godz. 21:20 na kanale TVP1, a w kolejnych dnia w stacjach TVP HD, TVP Kobieta i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 10. sezonu polskiego programu „Rolnik szuka żony”, którego producentem jest FremantleMedia Polska. Widowisko poprowadzi Marta Manowska („Korona Gór Polski” na kanałach TVP3 Szczecin, TVP HD, TVP Nauka i TVP Historia, „The Voice Senior”, „Kobiety w drodze” i „Sanatorium miłości”).

TVP1 TVP 1 Jedynka „Rolnik szuka żony” traktor pojazd maszyna wóz auto samochód


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premiera jubileuszowej edycji programu „Rolnik szuka żony” odbędzie się w niedzielę, 17 września br. o godzinie 21:20 w stacji TVP1. W kolejnych dniach pojawi się ona premierowo: w nocy z czwartku na piątek, z 21 na 22 września br. o godzinie 4:35 na kanale TVP HD, w niedzielę, 24 września br. o godzinie 7:35 w stacji TVP Kobieta i w środę, 27 września br. o godzinie 22:40 na kanale TVP Rozrywka. Program, tak jak w poprzednich edycjach, poprowadzi Marta Manowska („Korona Gór Polski” na kanałach TVP3 Szczecin, TVP HD, TVP Nauka i TVP Historia, „The Voice Senior”, „Kobiety w drodze” i „Sanatorium miłości” - więcej tutaj).

- „Rolnik szuka żony” to społeczny i telewizyjny fenomen - zapewnia nadawca. Od pierwszej edycji programu w roku 2014 Marta Manowska dostarczyła listy 45 rolniczkom i rolnikom. Dzięki nim 9 par stanęło na ślubnym kobiercu, na świat przyszło 11 dzieci. Przed widzami nowy sezon programu. W jubileuszowej, dziesiątej edycji pojawią się dwie rolniczki - Agnieszka i Anna, oraz trzech rolników - Waldemar, Dariusz i Artur. Bohaterowie pochodzą z różnych regionów Polski, są w różnym wieku, mają różne pasje i zainteresowania, ale jedno ich łączy - brak drugiej osoby, u której boku mogliby spędzić resztę życia. Czy w programie odnajdą miłość? - Trzymamy kciuki - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

„Rolnik szuka żony” - sezon 10., uczestnicy:

Agnieszka ma 40 lat, 158 centymetrów wzrostu, jest szczupłą szatynką o brązowych oczach, która nie wyobraża sobie życia innego, niż na wsi. Dziś samodzielnie gospodaruje na 17 hektarach, hoduje konie, prowadzi ośrodek jeździecki, hotel i restaurację. Jest więc osobą zajętą, co nie oznacza, że nie znajduje czasu na rozrywki. Oprócz jazdy konnej lubi też jazdę na rowerze i nartach, spacery, podróże, dobre książki i ciekawe filmy. Choć bywała już w związkach nie może z całą pewnością powiedzieć, żeby była kiedyś zakochana. W programie Agnieszka poszukuje wysokiego, szerokiego w barach mężczyzny w wieku od lat 35 do 50 z uporządkowanym życiem zawodowym, poczuciem humoru, dystansem do siebie i cierpliwością do niej. Kogoś na kogo będzie mogła liczyć, komu będzie mogła się wygadać i z kim będzie mogła założyć rodzinę. Nigdy nie zaakceptowałaby mężczyzny leniwego, chorobliwie zazdrosnego lub nadużywającego alkoholu. Nie ma nic przeciwko rozwodnikom, o ile sprawa jest już definitywnie zamknięta. Uważa, że związek powinien opierać się na miłości, przyjaźni, szczerości i wzajemnym szacunku.

Anna ma 35 lat i wraz z bratem uprawia w szklarniach pomidory i ogórki. Z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania rolniczka, z zawodu bizneswoman, która oprócz zarządzania gospodarstwem prowadzi też salon kosmetyczny. W wolnych chwilach podróżuje, rysuje i zajmuje się swoimi psami. W wieku 24 lat wzięła ślub cywilny, ale związek rozpadł się po kilku latach. Od dwóch lat samotna. W związku wierzy w szczerość, uczciwość, oddanie i dobre serce chociaż wolałaby, aby cechami tymi charakteryzował się wysoki, zadbany i uśmiechnięty mężczyzna. Niekoniecznie z przeszłością, ale jest gotowa to przemyśleć. Ktoś, kto dałby jej poczucie, że jest dla niego ważna więcej niż przez chwilę. Z kimś, z kim mogłaby śmiało i bez obaw założyć rodzinę.

Dariusz to 27-letni rolnik z województwa łódzkiego specjalizujący się w hodowli nowalijek. Rolnik z wykształcenia i zamiłowania, który nie wyobraża sobie, by kiedyś miał mieszkać gdzie indziej, niż na wsi, gdzie ma ciszę, spokój i kontakt z naturą. Ten mierzący 180 centymetrów wzrostu brunet o ciemnych oczach, jest miłośnikiem tenisa stołowego, siatkówki i piłki nożnej. Interesuje się motoryzacją, lubi dobre filmy, a w wolnych chwilach spotyka się ze znajomymi i rodziną. Choć zawsze podobały się mu niebieskookie brunetki o długich włosach, to w „Rolniku szuka żony” szuka przede wszystkim kogoś, kto byłby gotów dzielić z nim jego życie i pasje, kto zaakceptowałyby go takim, jakim jest i z kim mógłby założyć własną rodzinę.

Kujawianin Waldemar (zwany przez przyjaciół Waldim) ma 41 lat, oczy piwne,184 centymetry wzrostu i 83 kilogramy wagi. Z wykształcenia specjalista od turystyki i hotelarstwa, z zamiłowania i zawodu rolnik. Dumny ojciec 7-letniego Dariusza, który jest dla niego najważniejszą osobą w życiu. Niestety małżeństwo z mamą Dariusza nie przetrwało próby czasu i już od trzech lat prowadzi samotne życie. Miłośnik kina, muzyki i tańca, pasjonat dalszych i bliższych podróży, darta, kręgli i aktywnego spędzania czasu. W programie poszukuje kogoś, z kim mógłby dzielić swoje życie, radości, smutki, obowiązki i wolny czas. Kogoś kto na lojalność odpowiedziałby lojalnością, na szczerość szczerością i z kim mógłby szukać wspólnego szczęścia. Nie ma specjalnych preferencji co do wyglądu, choć nie ukrywa, że ten nie jest mu obojętny, nie wyobraża też sobie związku bez wzajemnej chemii. U kobiety nie zaakceptowałby palenia papierosów, arogancji czy nadmiernej impulsywności, ważny też będzie dla niego stosunek potencjalnej wybranki do jego syna.

Artur ma 28 lat i razem z rodzicami i dziadkami uprawia ponad stuhektarowe gospodarstwo na Mazowszu, co pozwala mu spełniać pasję - prowadzenie wielkich i ciężkich maszyn. Wysoki (188 cm) brunet z zarostem, wesoły i optymistycznie nastawiony do życia. Czy jest również - jak twierdzi - uprzejmy, odpowiedzialny, lojalny i uczciwy? O tym przekonacie się pisząc list. Poszukuje naturalnej, wyrozumiałej, odważnej i kreatywnej kobiety, która nie tylko mu się spodoba, ale także takiej, żeby można było z nią o wszystkim porozmawiać, pośmiać się, zabawić i razem znaleźć wspólny temat i którą będzie mógł zabierać na wiele fantastycznych randek, bo jak mówi „nieważne, gdzie, ważne z kim”.
 
Marta Manowska w programie „Rolnik szuka żony”, foto: FremantleMedia Polska
Marta Manowska w programie „Rolnik szuka żony”, foto: FremantleMedia Polska
Marta Manowska w programie „Rolnik szuka żony”, foto: TVP
Marta Manowska w programie „Rolnik szuka żony”, foto: TVP
Marta Manowska w programie „Rolnik szuka żony”, foto: TVP
Marta Manowska w programie „Rolnik szuka żony”, foto: TVP
Agnieszka w programie „Rolnik szuka żony”, foto: TVP
Agnieszka w programie „Rolnik szuka żony”, foto: TVP
Anna w programie „Rolnik szuka żony”, foto: TVP
Anna w programie „Rolnik szuka żony”, foto: TVP
Anna w programie „Rolnik szuka żony”, foto: TVP
Artur, Agnieszka, Dariusz, Anna i Waldemar w programie „Rolnik szuka żony”, foto: TVP


„Rolnik szuka żony” - sezon 10., emisja w niedziele (od 17 września 2023 roku) o godz. 21:20 w TVP1. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP HD, TVP Kobieta i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...