reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Katarzyna Dowbor poprowadzi program w Canal+ Domo

dodano: 2023-09-14 10:40
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Katarzyna Dowbor fot. Katarzyna Chrzanowska-Kozioł Katarzyna Dowbor poprowadzi na kanale CANAL+ Domo program, w którym podejmie się metamorfozy własnego domu. Popularna dziennikarka, która jeszcze niedawno współpracowała z Telewizją Polsat, podzieli się z widzami bezcennymi wskazówkami, które mogą stać się inspiracją do renowacji własnych życiowych przestrzeni.

Katarzyna Dowbor, fot. Katarzyna Chrzanowska-Kozioł
Katarzyna Dowbor fot. Katarzyna Chrzanowska-Kozioł


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Katarzyna Dowbor to dziennikarka, prezenterka telewizyjna i od lat ciesząca się niesłabnącą sympatią widzów medialna osobowość. Przez 40 lat pracy zawodowej związana była z największymi stacjami telewizyjnymi i rozgłośniami radiowymi, współtworząc wiele popularnych formatów.

Katarzyna Dowbor została zaangażowana przez CANAL+ po tym, jak po 10 latach odsunięto ją od prowadzenia programu „Nasz nowy dom” w Telewizji Polsat i zastąpiono Elżbietą Romanowską. Towarzyszyła tam uczestnikom podczas spektakularnych remontów ich domów. Teraz przyszedł czas na metamorfozę jej własnych czterech kątów.
 
Katarzyna Dowbor, fot. Katarzyna Chrzanowska-Kozioł
Katarzyna Dowbor, fot. Katarzyna Chrzanowska-Kozioł
Katarzyna Dowbor, fot. Katarzyna Chrzanowska-Kozioł

W nowej produkcji zrealizowanej we współpracy z kanałem CANAL+ Domo widzowie będą towarzyszyć Katarzynie Dowbor podczas prac remontowych w poszczególnych częściach jej domu. Dziennikarka podzieli się praktycznymi poradami dotyczącymi modernizacji domu, wystroju i aranżacji wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu.
 

- Bardzo się cieszę, że wracam do telewizji i będę robiła to, co kocham. Zdecydowałam się na współpracę z CANAL+ Domo, wyjątkową stacją, w której jest wiele moich ulubionych programów. Cenię CANAL+ za profesjonalizm, kreatywność i to, jak potrafią inspirować swoich odbiorców. Z radością zaproszę widzów do mojego domu, żeby pokazać, jak go odnawiam - powiedziała Katarzyna Dowbor.

Zdjęcia do programu ruszą jesienią. Premiera w przyszłym roku na CANAL+ Domo i w serwisie CANAL+ online.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...