reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 16.09.2023

dodano: 2023-09-14 21:12 | aktualizacja: 2023-09-15 17:37
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_06_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału Mistrzostw Europy siatkarzy: Polska - Włochy. Transmisje live z kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich siatkarek w Polsacie i TVP.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - LOSC Lille
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Mateusz Rokuszewski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - ŁKS Łódź
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Kamil Kosowski

01:00 (so/nd) Tenis: WTA World Tour, San Diego:
Finał
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers - Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Valencia CF - Atlético Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - FC Metz
Komentarz: Piotr Glamowski, Filip Kapica
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Mateusz Rokuszewski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - ŁKS Łódź
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - FC Metz
Komentarz: Piotr Glamowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC - SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan - AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
FC Barcelona - Real Betis

Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Athletic Club - Cádiz CF
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Celta Vigo - RCD Mallorca
Komentarz: Michał Wszołek, Adrian Gątarek

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Genoa CFC - SSC Napoli
Komentarz: Eryk Szpruch, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

17:00 Koszykówka mężczyzn: Anwil Basketball Cup: 
Anwil Włocławek - VEF Ryga
Komentarz: Adam Romański, Tomasz Jankowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - FC Metz
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Athletic Club - Cádiz CF
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - LOSC Lille
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic: 
FC Vizela - SL Benfica
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

08:00 Snooker: Shanghai Masters:
1/2 finału

11:30 Kolarstwo szosowe: Vuelta a Espana: 
Etap 20

23:00 Lekkoatletyka: Maraton, Sydney:
Zawody
 
Eurosport 2

13:00 Żużel: Grand Prix Danii:
Kwalifikacje

14:30 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 24h Le Castellet:
Wyścig

18:00 Piłka ręczna kobiet: Liga Mistrzyń EHF: 
CS Rapid Bukareszt - MKS Zagłębie Lubin

19:45 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, 24h Le Castellet:
Wyścig

00:00 (so/nd) Golf: PGA Tour, Napa Valley:
3. runda
 
Fightklub

18:00 Sporty walki: BKB 34:
Gala

   
Motowizja

10:00 Rallycross: Mistrzostwa Polski:
I sesja kwalifikacyjna

12:25 Rallycross: Mistrzostwa Polski:
II sesja kwalifikacyjna

15:05 Rallycross: Mistrzostwa Polski:
III sesja kwalifikacyjna

 
Polsat Sport Premium 1

13:00 Golf: BMW PGA Championship 
3. dzień

20:00 Piłka nożna: Eredivisie:
PSV Eindhoven - NEC Nijmegen
   
Polsat Sport Premium 2

13:00 Tenis: ATP Challenger, Szczecin:
1/2 finału singla

15:00 Tenis: ATP Challenger, Szczecin:
1/2 finału singla

17:45 Rugby: Puchar Świata: 
Walia - Portugalia

20:00 Piłka nożna: Saudi Pro League:
Al Ahli SC - Al Taawon FC
 
Polsat Sport Premium 3

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
St. Johnstone FC - Rangers FC


 
Polsat Sport Premium 4

16:30 Piłka nożna: Eredivisie:
Feyenoord - sc Heerenveen


 
Polsat Sport Premium 5

17:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al-Raed - Al-Nassr


 
Polsat Sport Premium 6

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FK Pardubice - SK Slavia Praga


 
Polsat Sport

07:00 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Dominikana - Czechy

10:00 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Holandia - Kanada

13:30 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Chiny - Ukraina

18:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Mecz o 3. miejsce
Francja - Słowenia

21:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Finał
Polska - Włochy
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Alexa Grasso - Valentina Shevchenko
 
Polsat Sport Extra

06:00 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Turcja - Portoryko

09:00 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Brazylia - Argentyna

11:30 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
USA - Kolumbia

14:30 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Niemcy - Tajlandia

17:30 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Polska - Słowenia
Komentarz: Marek Magiera, Joanna Kaczor-Bednarska

20:45 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Włochy - Korea Południowa
 
Polsat Sport Fight

09:15 Biegi ekstremalne: GROM Challenge:
Bieg terenowy

12:15 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Japonia - Peru

14:30 Biegi ekstremalne: GROM Challenge:
Bieg terenowy

19:00 Tenis: Turniej ATP Challenger, Szczecin:
Finał debla

21:00 Rugby: Puchar Świata: 
Irlandia - Tonga
 
Polsat Sport News

11:00 Tenis: Puchar Davisa: 
Polska - Barbados
Karol Drzewiecki / Jan ZielińskiDarian King/ Haydn Lewis

13:00 Tenis: Puchar Davisa: 
Polska - Barbados
Hubert HurkaczDarian King

15:00 Tenis: Puchar Davisa: [jeśli zajdzie konieczność]
Polska - Barbados
Olaf Pieczkowski - Kaipo Marshall

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Wisła Kraków - Chrobry Głogów

21:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Eugene:
Zawody
 
Sportklub

15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Aluminij - NK Rogaška

18:30 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii: 
FC Barcelona - Real Madryt

21:30 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii: 
UCAM Murcia - Unicaja Malaga
 
TVP 1

21:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Finał
Polska - Włochy
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
 
TVP Sport

11:00 Amp futbol: Amp Futbol Cup: 
Polska - USA
Komentarz: Maciej Iwański, Artur Kurzawa

12:45 Piłka nożna kobiet: Orlen Ekstraliga: 
Czarni Sosnowiec - Pogoń Szczecin
Komentarz: Jan Sławiński

14:45 Piłka nożna: 2. Liga: 
Olimpia Grudziądz - Zagłębie II Lubin
Komentarz: Maciej Piotrowski, Rafał Ulatowski

17:30 Siatkówka kobiet: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Polska - Słowenia
Komentarz: Jacek Laskowski, Magdalena Śliwa

21:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy:
Finał
Polska - Włochy
Komentarz: Piotr Dębowski, Radosław Panas
 
Viaplay

11:30 Formuła 1: Grand Prix Singapuru:
3. sesja treningowa
Komentarz: Bartosz Budnik, Jan Olejniczak

12:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
TSG Hoffenheim - MSV Duisburg

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan: 
IFK Kalmar - Hammarby

13:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga: 
Brøndby IF - Fortuna Hjørring

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - 1. FC Kaiserslautern
Komentarz: Mateusz Juza

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
F.C. Hansa Rostock - Fortuna Düsseldorf

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Elversberg - Hamburger SV

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers - Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

14:00 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Spa-Francorchamps:
Wyścig 1

14:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

14:45 Wyścigi samochodowe: Euro4 Championship, Monaza:
Wyścig 1
Komentarz: Mikołaj Kamiński, Jakub Mikołajczak

14:00 Formuła 1: Grand Prix Singapuru:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk - FC Augsburg
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - Borussia Dortmund
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Kamil Kania, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart
Komentarz: Piotr Majchrzak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - TSG Hoffenheim

15:45 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Monaza:
Wyścig 1
Komentarz: Jakub Mikołajczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga 
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Crystal Palace
Komentarz: Mateusz Juza, Dawid Szymczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Luton Town
Komentarz: Adam Delimat

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Maciej Łuczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Sheffield United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Manchester City
Komentarz: Piotr Domagała, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Watford FC - Birmingham City

17:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Spa-Francorchamps:
Wyścig 1

18:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Luleå - Timrå

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum 1848 - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Szymon Ratajczak, Radosław Gilewicz

18:45 Dart: World Series of Darts Finals:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Schalke 04 - 1. FC Magdeburg
Komentarz: Dawid Król

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Brentford FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

19:00 Sport walki: KSW 86:
Gala
Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Cardiff City - Swansea City
Komentarz: Kamil Kania

21:00 Baseball: Liga MLB:
Blue Jays - Red Sox

01:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
White Sox - Twins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...