reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 19.05.2024

dodano: 2024-05-16 18:04 | aktualizacja: 2024-05-20 02:56
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkówka Satkurier.pl poleca transmisję Ligi Narodów siatkarek: Polska - Japonia. Polecamy także transmisje z ostatniej kolejki Premier LeagueWarto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Lech Poznań
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała
 

CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Lech Poznań
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała
 

CANAL+ Sport

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Ebut.pl Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Tauron Włókniarz Częstochowa - KS Apator Toruń
Komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra
 

CANAL+ Sport 2

12:00 Tenis: WTA World Tour, Strasburg:
1. runda

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Everton FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

19:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Villarreal CF - Real Madryt
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Jakub Kręcidło

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Mirosław Noculak

02:00 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Hubert Radke
 

CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Raków Częstochowa
Komentarz: Piotr Laboga, Michał Trela

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Warta Poznań - Legia Warszawa
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Lech Poznań
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała
 

CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
Innpro ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Mateusz Dziopa, Krzysztof Cegielski

19:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Betis - Real Sociedad
Komentarz: Tomasz Witas, Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Multifoot
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski
 

CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Maciej Łuczak

19:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Athletic Club - Sevilla FC
Komentarz: Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk
 

Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio - Cagliari Calcio
Komentarz: Eryk Szpruch, Mikołaj Kruk

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio - Empoli FC
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski

19:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
FC Barcelona - Rayo Vallecano
Komentarz: Mateusz Święcicki, Adrian Gątarek
 

Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Monza - Frosinone Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan - SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński
 

Eleven Sports 3

18:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League:
RSC Anderlecht - Club Brugge KV
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Rafał Wyrzykowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Multifoot
Komentarz: Marcin Grzywacz, Dominik Guziak
 

Eleven Sports 3

12:30 Piłka nożna: Serie A:
US Sassuolo Calcio - Cagliari Calcio
Komentarz: Eryk Szpruch, Mikołaj Kruk

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Monza - Frosinone Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński

19:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Valencia CF - Girona FC
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC - OGC Nice
Komentarz: Eryk Szpruch, Jakub Ostrowski
 

Eurosport 1

10:15 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
15. etap

14:00 Kolarstwo szosowe: Giro d'Italia:
15. etap
 

Eurosport 2

11:15 Wyścigi samochodowe: Porsche Super Cup Live, Imola:
Wyścig

13:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Bielsko-Biała:
Zjazd kobiet

14:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Bielsko-Biała:
Zjazd mężczyzn

16:00 Koszykówka 3x3: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich:
4. dzień
 

Polsat Sport Premium 1

12:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
Finał

16:20 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata: 
Norwegia - Austria

20:20 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata: 
Szwajcaria - Kanada

23:00 Golf: PGA Championship:
Finał
 

Polsat Sport Premium 2

13:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Niemcy - Holandia

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - RKC Waalwijk

17:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
Finał singla
Alexander Zverev - Nicolas Jarry

 

Polsat Sport Premium 3

19:00 Golf: PGA Championship:
Finał




 

Polsat Sport Premium 4

18:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy
Komentarz: Tomasz Krochmal, Maciej Żurawski




 

Polsat Sport Premium 5

18:45 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Francja - Turcja




 

Polsat Sport Premium 6

18:45 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
USA - Dominikana




 

Polsat Sport 1

16:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Polska - Japonia

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Komentarz: Bożydar Iwanow, Marcin Kaczmarek
 

Polsat Sport 2

07:45 Lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold, Tokio:
Zawody 

11:00 Wyścigi motocyklowe: JuniorGP, Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
Orlen Wisła Płock - Industria Kielce

17:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
Finał singla
Alexander Zverev - Nicolas Jarry

20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga, Rabat:
Zawody

22:15 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Tajlandia - Korea Południowa
 

Polsat Sport 3

12:00 Tenis: ATP World Tour, Rzym:
Finał debla

14:00 Wyścigi motocyklowe: JuniorGP, Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig

15:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Brazylia - Serbia

19:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Francja - Turcja
 

Polsat Sport Fight

11:00 Siatkówka plażowa: Puchar Narodów:
Finał kobiet

12:00 Siatkówka plażowa: Puchar Narodów:
Finał kobiet

13:00 Siatkówka plażowa: Puchar Narodów:
Złoty set

13:30 Siatkówka plażowa: Puchar Narodów:
Finał mężczyzn

15:00 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław

16:50 (2. tercja) Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata: 
USA - Kazachstan

20:20 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata: 
Słowacja - Łotwa
 

TV 4

16:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Polska - Japonia



 

Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Lenovo Tenerife

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Dreamland Gran Canaria
 

TVP Sport

13:00 Piłka nożna kobiet: Puchar Polski: 
GKS Katowice - Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

15:30 Kolarstwo szosowe: Orlen Wyścig Narodów:
5. etap
Komentarz: Piotr Sobczyński, Wacław Skarul

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Lech Poznań
Komentarz: Maciej Iwański, Grzegorz Mielcarski

20:15 Piłka nożna: 2. Liga:
Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków
Komentarz: Krzysztof Lenarczyk
 

Viaplay

08:30 Wyścigi samochodowe: Formula 3, Grand Prix Emilii-Romanii:
Wyścig
Komentarz: Jan Olejniczak, Maciej Jermakow

10:00 Wyścigi samochodowe: Formula 2, Grand Prix Emilii-Romanii:
Wyścig
Komentarz: Robert Smoczyński, Mikołaj Kamiński

11:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Super Cup Live, Imola:
Wyścig

14:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - Piteå

14:00 Piłka nożna: Sky Bet League Two: 
Crawley Town - Crewe Alexandra

14:00 Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga:
Innpro ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Mateusz Dziopa, Krzysztof Cegielski

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Linköping - Djurgården

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Trelleborg - Brommapojkarna

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Gummersbach - Rhein-Neckar Löwen

15:00 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Emilii-Romanii:
Wyścig
Komentarz: Robert Smoczyński, Mikołaj Kamiński

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hamburger SV - 1. FC Nürnberg

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Fortuna Düsseldorf - 1. FC Magdeburg

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Kaiserslautern - Eintracht Braunschweig

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hannover 96 - Holstein Kiel

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SpVgg Greuther Fürth - FC Schalke 04

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
F.C. Hansa Rostock - SC Paderborn 07

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Elversberg - Karlsruher SC

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
VfL Osnabrück - Hertha BSC

15:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Wehen Wiesbaden - FC St. Pauli

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga 
Komentarz: Adrian Olek

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Everton FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Newcastle United
Komentarz: Dawid Król, Michał Borkowski

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Manchester United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Adam Targowski

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC - Nottingham Forest
Komentarz: Kamil Kania, Michał Skiba

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - AFC Bournemouth
Komentarz: Kamil Kania, Michał Skiba

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Aston Villa
Komentarz: Adam Delimat, Dawid Szymczak

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Maciej Łuczak

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Luton Town - Fulham FC
Komentarz: Wojciech Piela, Jarosław Fojut

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - West Ham United
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

17:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United - Tottenham Hotspur
Komentarz: Tomasz Górski, Jarosław Koliński

18:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Indianapolis 500:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński, Mikołaj Kamiński

19:30 Baseball: Liga MLB:
Blue Jays - Rays

21:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Indianapolis 500:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński, Mikołaj Kamiński

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Braves - Padres

04:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ontario Reign - Coachella Valley Firebirds



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...