reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Morderstwa w Midsomer” 7 w telewizji WP

dodano: 2023-09-20 09:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding/satkurier.pl

WP BBC First „Morderstwa w Midsomer” W środę, 20 września br. o godz. 17:00 w telewizji WP wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 7. sezonu brytyjskiego serialu „Morderstwa w Midsomer” („Midsomer Murders”). W obsadzie znaleźli się Laura Howard, Jane Wymark, John Hopkins, David Bradley, Daniel Casey i John Nettles. Inne odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji WP i BBC First.

WP BBC First „Morderstwa w Midsomer”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, serial „Morderstwa w Midsomer” to współczesny, toczący się w pięknych, wiejskich okolicach Anglii film pełen barwnych postaci i tajemniczych intryg. Wśród ekscentrycznych i nieskrępowanych mieszkańców miasteczka widzowie poznają spokojnego, z opanowaniem tropiącego zbrodnie, inspektora Barnaby (w tej roli John Nettles), i jego młodszego, powolnego asystenta, sierżanta Troya (Daniel Casey). Ci dwaj będą musieli rozwiązywać skomplikowane sprawy morderstw mających miejsce w różnych okolicznych miejscowościach, pełnych zadbanych, otoczonych wypielęgnowanymi ogródkami domków z koronkowymi firankami w oknach. Okolice te są znane pod nazwą Midsomer. Co prawda wydaje się, że te sielskie miejscowości stały się schronieniem dla znacznie większej ilości morderczych psychopatów niż najbardziej zaniedbane, wielkomiejskie getta.

Współpraca Barnaby'ego i Troya dobiega końca, ponieważ Troy zdał egzaminy na inspektora i ma zostać przeniesiony. Joyce Barnaby (Jane Wymark) zostaje uwięziona w tunelu zapadłego kanału. Podczas akcji ratunkowej w ukrytej komnacie zostaje odkrytych siedem szkieletów. Tymczasem w lesie Midsomer Worthy zostaje zastrzelonych pięciu mężczyzn, znanych z konfliktów z prawem. O zbrodnie oskarża się miejscowego włóczęgę Toma (David Bradley). Troy zajmuje się sprawą zabójstw, Barnaby natomiast prowadzi śledztwo dotyczące odnalezionych szczątków ludzkich. Mimo że sześć znalezionych szkieletów pochodzi z XVIII stulecia, to jeden z nich jest o wiele młodszy (więcej tutaj).

„Morderstwa w Midsomer” - sezon 7., emisja od poniedziałku do czwartku (od 20 września 2023 roku) około godz. 17:00 w telewizji WP. Inne odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów WP i BBC First.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...