reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

VideoWars by ScreenLovers 6 już za tydzień

dodano: 2023-09-25 15:22 | aktualizacja: 2023-09-25 15:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: VideoWars by ScreenLovers

VideoWars by ScreenLovers Już za tydzień, 3 października odbędzie się w Warszawie 6. edycja VideoWars by ScreenLovers, konferencji o wideo i reklamie. Nadawcy, streamerzy, reklamodawcy i agencje opowiedzą o trendach z rynku FAST, AVOD czy pomiaru wideo i efektywności reklam z jego wykorzystaniem. Na scenie VideoWars pojawią się m.in. przedstawiciele TVN Warner Bros. Discovery, GroupM, Ampere Analysis, Gemiusa, YouTube , H&M czy Żabki. SAT Kurier jest partnerem medialnym wydarzenia.

VideoWars by ScreenLovers
VideoWars by ScreenLovers 6


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zielone GRP czy niskie CPP? TikTok czy telewizja? Czego YouTube szuka na ekranach Connected TV? W jakie formaty telewizyjne najchętniej inwestują dziś marketerzy?

Prelegenci VideoWars by ScreenLovers już za tydzień poruszą takie kwestie na scenie szóstej edycji konferencji o wideo i reklamie.

Nowinki ze światowego programmingu, nowe modele finansowania streamingu i trendy w pomiarze wideo omówią 3 października m.in. Luci Sanan z K7 Media, Callum Sillars z Ampere Analysis, Iwona Piwek z YouTube, Aleksandra Załęska z Gemiusa, Maciej Olenderczyk z GroupM/Finecast, Marcin Wiatr z FlixBus, Magda Kolenkiewicz ze Starcomu, Katarzyna Skrzeczyńska z H&M czy Anna Sawa z TVN Warner Bros. Discovery.

3 października w formule #fakty #dane #konkrety organizatorzy i mówcy konferencji przekrojowo przyjrzą się aktualnej sytuacji oraz bliskiej przyszłości rynku multiscreen, nie unikając konfrontacji z branżowymi mitami.
 

Partnerami VideoWars by ScreenLovers są w tym roku TVN Warner Bros. Discovery, YouTube, GroupM, Finecast, Gemius, Active Family, Paramount, AFA Media, AMC, GoldenSubmarine i serwis Vodylla.

Patronat nad konferencją objęły największe stowarzyszenia branżowe: IAB Polska, MOC TV oraz IAA Polska.

Impreza objęta jest akredytacją DIMAQ, uczestnicy otrzymają 20 punktów recertyfikacyjnych.

Więcej informacji na temat VideoWars znajduje się na stronie konferencji: videowars.screenlovers.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...