reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 1.10.2023

dodano: 2023-09-30 11:24 | aktualizacja: 2023-10-02 12:50
autor: Jakub Sulisz | źródło: Satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu kwalifikacji Igrzysk Olimpijskich: Polska - Bułgaria. Transmisje live z WTA World Tour Pekin tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport

05:00 Tenis: WTA World Tour, Tokio:
Finał

11:00 Tenis: WTA World Tour, Pekin:
1. runda

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Radomiak Radom
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Tenis: WTA World Tour, Pekin:
1. runda

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Real Madryt - FC Barcelona

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais FC - FC Nantes
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Radomiak Radom
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Komentarz: Piotr Glamowski, Adam Szała

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Komentarz: Michał Mitrut, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 5

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Deportivo Alavés – CA Osasuna
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Real Madryt - FC Barcelona
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC - Empoli FC
Komentarz: Michał Grzyb, Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Udinese Calcio - Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo - Juventus FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - Frosinone Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - Olympique Lyon
Komentarz: Eryk Szpruch, Adrian Gątarek

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - Stade Brestois 29
Komentarz: Michał Grzyb, Mateusz Majak

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Atlético Madryt - Cádiz CF
Komentarz: Eryk Szpruch, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
UD Almería - Granada CF
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Betis - Valencia CF
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC - Empoli FC
Komentarz: Michał Grzyb, Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice - Stade Brestois 29
Komentarz: Michał Grzyb, Mateusz Majak

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais FC - FC Nantes
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

09:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Istanbul:
Etap 4

13:00 Kolarstwo szosowe: CRO Rac:
Etap 6

15:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Hinzenbach:
Konkurs indywidualny

16:45 Kolarstwo szosowe: Tour de Vendée:
Wyścig

20:00 Snooker: British Open:
Finał
 
Eurosport 2

13:15 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Algarve:
Wyścig 2

14:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Algarve:
Wyścig 2

16:00 Snooker: British Open:
Finał

18:30 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Snowshoe:
Cross country olympic kobiet

21:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Snowshoe:
Cross country olympic mężczyzn
 
Motowizja

13:00 Rajdy samochodowe: Rajd Chile:
OS13 Las Pataguas 1

14:00 Rajdy samochodowe: Rajd Chile:
OS14 El Poñen 1

16:30 Rajdy samochodowe: Rajd Chile:
OS15 Las Pataguas 2

18:00 Rajdy samochodowe: Rajd Chile:
OS16 El Poñen 2 [Power Stage]

20:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Talladega:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

12:15 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Japonia - Egipt

15:30 Golf: DP European Tour, Newport: 
3. runda

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
EA7 Emporio Armani Milano - Nutribullet Treviso Basket
 
Polsat Sport Premium 2

06:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Japonii:
Wyścig

08:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Japonii:
Wyścig

12:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Mecz o 3. miejsce kobiet

13:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

15:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Finał  kobiet

16:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16:
Finał mężczyzn

17:45 Rugby: Puchar Świata: 
Australia - Portugalia
 
Polsat Sport Premium 3

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FK Teplice - SK Slavia Praga


 
Polsat Sport Premium 4

10:30 Tenis: ATP World Tour, Pekin:
2. runda


 
Polsat Sport Premium 5

13:30 Tenis: ATP World Tour, Pekin:
2. runda


 
Polsat Sport

07:00 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Holandia - Meksyk

10:00 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Polska - Bułgaria

13:30 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Chiny - Belgia

16:00 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Brazylia - Czechy

18:30 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Kuba - Niemcy

22:00 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Włochy - Katar

01:30 (nd/pn) Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Iran - Ukraina
 
Polsat Sport Extra

06:00 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Serbia - Tunezja

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Wisła Kraków - Wisła Płock

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Orlen Superliga: 
Industria Kielce - Azoty-Puławy

20:00 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław - Tauron GTK Gliwice

23:30 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Red Bull Bragantino - SE Palmeiras
 
Polsat Sport Fight

09:00 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
USA - Finlandia

11:30 Golf: DP European Tour, Newport: 
3. runda

15:30 Futbol amerykański: Liga NFL:
Jacksonville Jaguars - Atlanta Falcons

22:30 Futbol amerykański: Liga NFL:
Dallas Cowboys - New England Patriots
 
Polsat Sport News

06:30 Tenis: ATP World Tour, Pekin:
2. runda

08:30 Tenis: ATP World Tour, Pekin:
2. runda

11:15 Koszykówka 3x3: Mistrzostwa Świata U23:
1/4 finału

15:00 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Brazylia - Czechy

16:00 Koszykówka 3x3: Mistrzostwa Świata U23:
Finał

21:00 Rugby: Puchar Świata: 
RPA - Tonga
 
Sportuklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Joventut Badalona - Dreamland Gran Canaria

16:30 Piłka nożna: Super League Ellada: 
Aris FC - Kifisia FC

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Real Madryt - FC Barcelona
 
TVP 1

10:00 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Polska - Bułgaria

 
TVP Sport


10:00 Siatkówka mężczyzn: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich: 
Polska - Bułgaria

14:00 Siatkówka kobiet: Tauron Giganci Siatkówki 2023:
Mecz o 3 miejsce

16:45 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2023:
Wielka Warszawska

17:45 Siatkówka kobiet: Tauron Giganci Siatkówki 2023:
Finał
 
Viaplay

10:00 Wyścigi samochodowe: Formula 4 Italian Championship, Mugello:
Wyścig 2
Komentarz: Maciej Jermakow, Mikołaj Kamiński

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Brommapojkarna - Kristianstad

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Hammarby - Uppsala Fotboll

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Blackburn Rovers - Leicester City
Komentarz: Michał Skiba

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Aston Villa - Manchester  United
Komentarz: Dawid Szymczak

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - 1. FC Magdeburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Elversberg - SpVgg Greuther Fürth

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Osnabrück - 1. FC Kaiserslautern

13:30 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, San Sebastián:
Wyścig 3

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga
Frankfurt - Wolfsburg
Komentarz: Mateusz Juza

15:00 Piłka nożna: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - Linköping

15:00 Piłka nożna: OBOS Damallsvenskan:
Djurgården - IFK Kalmar

15:00 Piłka nożna: OBOS Damallsvenskan:
Örebro - Piteå

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Brentford FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Gutka

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Rhein-Neckar Löwen - Stuttgart
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 - SV Werder Brema
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

15:45 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, San Sebastián:
Wyścig 4

16:45 Wyścigi samochodowe: Formula 4 Italian Championship, Mugello:
Wyścig 3
Komentarz: Jan Olejniczak, Mikołaj Kamiński

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - FC Augsburg
Komentarz: Szymon Ratajczak, Wojciech Górski

18:30 Piłka nożna: FA Women's Super League:
Chelsea FC - Tottenham Hotspur
Komentarz: Dawid Szymczak

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado - Dallas


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...