reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Och! Kabaret” w październiku w Kino Polska

dodano: 2023-10-02 09:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Kino Polska/satkurier.pl

Kino Polska „Och! Kabaret” W poniedziałek, 2 października br. o godz. 19:00 na kanale Kino Polska wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Och! Kabaret”. Jego gospodarzami będą Bohdan Łazuka i Michał Milowicz („Klan” w stacjach TVP1, TVP Wilno i TVP Seriale). Wystąpią Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Chyba („1, 2, 3... Kabaret!” w telewizji WP), Kabaret Zdolni i Skromni, Kabaret Czesuaf, Kabaret A Jak!, Kabaret Rewers i Kabaret Koń Polski. Program będzie także dostępny dla użytkowników serwisu VOD Filmbox+.

Kino Polska „Och! Kabaret”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W październiku br. kanał Kino Polska zaprezentuje rozrywkowe widowisko pod tytułem „Och! Kabaret”. Na występy polskich kabaretów zaproszą widzów aktor teatralny i filmowy, amant polskiej piosenki - Bohdan Łazuka, oraz aktor i wokalista - Michał Milowicz („Klan” w stacjach TVP1, TVP Wilno i TVP Seriale - więcej tutaj). Premiera „Och! Kabaret” odbędzie się w poniedziałek, 2 października br. o godzinie 19:00.

Dwaj gwiazdorzy kina, ekranowy ojciec i syn: Bohdan Łazuka oraz Michał Milowicz. Jak zapowiada nadawca, w programie „Och! Kabaret” udowodnią, że nawet po latach „chłopaki nie płaczą”, ale za to w trakcie oglądania „Och! Kabaret” w Kino Polska można naprawdę popłakać się ze śmiechu. Panowie w przekomiczny sposób nawiązują do swoich kultowych ról. W ich scenkach nie zabraknie również popisów wokalnych i żartów z nich samych.

- „Och! Kabaret” to odważne skecze, niepowtarzalne parodie i cała masa dowcipów na temat otaczającego nas świata - zapowiada nadawca. W programie zupełnie nowy repertuar zaprezentują m.in.: zwycięzcy przeglądu „PAKA” - Chyba („1, 2, 3... Kabaret!” w telewizji WP - więcej tutaj), zwycięzcy 25. edycji przeglądu „Ryjek” - Zdolni i Skromni, gwiazdorski Kabaret Paranienormalni, doświadczony, ale ciągle jeszcze młody kabaret z Poznania - Czesuaf, prezentujący starą, dobrą szkołę kabaretu - Koń Polski, mistrz komicznej pantomimy - Ireneusz Krosny, oraz żywa legenda estrady - Marcin Daniec.

W jesiennym sezonie gospodarze programu przejdą obowiązkowe szkolenie z rekwizytów teatralnych. Widzowie dowiedzą się, jakie gangsterskie przezwisko nosi Bohdan Łazuka i jak dopinguje on reprezentację Polski w piłce nożnej. Michał Milowicz z kolei wcieli się w Elvisa Presley’a i przekona się, że scenariusz najlepiej pisać ołówkiem. Kabaret Rewers zaprosi widzów na lekcję przysposobienia do życia w rodzinie dla dorosłych i wykład pod tytułem „Mission Impossible”, czyli jak przetrwać w związku. Marian i Hela, czyli najsłynniejsze kabaretowe małżeństwo, stworzone przez kabaret Koń Polski, wyjawią widzom, gdzie wybiorą się na wycieczkę na emeryturze. No i wisienka na torcie - przebój „Eurowizji”, piosenka „To nie ja byłam Ewą” Edyty Górniak, w pantomimicznym wykonaniu Ireneusza Krosnego (więcej tutaj).

Reżyserką programu „Och! Kabaret” jest Beata Harasimowicz. Widowisko składa się z ośmiu 45-minutowych odcinków. Premiera odbędzie się w poniedziałek, 2 października br. o godzinie 19:00. Premierowa emisja odbywać się będzie w każdy poniedziałek i wtorek. Program będzie także dostępny w serwisie VOD FilmBox+ (więcej tutaj).
 
Karolina Bączek-Abramowicz, Magdalena Furmanek-Marciniak, Adrianna Napiórkowska-Babich, Krzysztof Wilkosz, Piotr Gumulec „Guma”, Ireneusz Krosny, Leszek Malinowski, Maria Borzyszkowska, Waldemar Sierański, Jakub Krzak, Magdalena Gumulec, Bohdan Łazuka i Michał Milowicz w programie „Och! Kabaret”, foto: Grupa Kino Polska
Karolina Bączek-Abramowicz, Magdalena Furmanek-Marciniak, Adrianna Napiórkowska-Babich, Krzysztof Wilkosz, Piotr Gumulec „Guma”, Ireneusz Krosny, Leszek Malinowski, Maria Borzyszkowska, Waldemar Sierański, Jakub Krzak, Magdalena Gumulec, Bohdan Łazuka i Michał Milowicz w programie „Och! Kabaret”, foto: Grupa Kino Polska


„Och! Kabaret” - sezon 1., emisja w poniedziałki i wtorki (od 2 października 2023 roku) o godz. 19:00 na kanale Kino Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...