reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SES uruchamia platformę do zarządzania sportem na żywo

dodano: 2023-10-19 09:59
autor: Jerzy Kruczek | źródło: SES/satkurier.pl

SES SCORE Właściciele treści i posiadacze praw, którzy chcą skutecznie zarządzać i dostarczać transmisje na żywo, np. sportowe, do swoich partnerów i odbiorców, będą teraz mogli korzystać z nowo uruchomionej platformy medialnej - SES SCORE (Sports Content Orchestration Enabler).

SES
SES SCORE


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje SES, interfejs użytkownika SES SCORE zapewnia łatwą w obsłudze scentralizowaną platformę, która łączy właścicieli treści i posiadaczy praw z odbiorcami na całym świecie, umożliwiając uproszczony proces rezerwacji treści w celu dostarczenia ich za pośrednictwem hybrydowej infrastruktury SES obejmującej satelitę, IP i światłowód.

Dzięki platformie SES SCORE posiadacze praw będą mogli z łatwością zarabiać na swoich treściach, wskazując dostępność i ustalając ceny przekazów wideo, audio czy metadanych, a nadawcy i operatorzy będą mogli podejmować świadome decyzje dotyczące treści, które chcieliby pozyskać i udostępnić swoim odbiorcom. SES SCORE zapewnia również ochronę treści dzięki najnowszym protokołom szyfrowania i dostępu warunkowego.
 

- SES SCORE może wspierać różnorodne przepływy pracy, od ustalonych praw i umów wymagających regularnej dystrybucji treści po możliwości organizowania doraźnych wydarzeń i zapotrzebowanie na treści - powiedziała Michele Gosetti, dyrektor ds. sprzedaży, sportu i wydarzeń w SES. - W SES zależy nam na zapewnianiu naszym klientom nowych sposobów zwiększania zasięgu wśród odbiorców i możliwości monetyzacji. Platforma SES SCORE pokazuje, jak nasz zespół zajmujący się sportem i wydarzeniami nieustannie wprowadza innowacje, aby pomóc posiadaczom i odbiorcom praw w uproszczeniu ich sposobu pracy oraz umożliwić im łączenie się i udostępnianie treści jak nigdy dotąd.

SES informuje, że każdego dnia przekazuje ponad 700 godzin wydarzeń na żywo, od niszowych dyscyplin sportowych po najważniejsze wydarzenia.

Źródło: ses.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...