reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-12-03 - 2023-12-04

Slalom gigant w Soelden z Maryną Gąsienicą-Daniel

dodano: 2023-10-26 17:48 | aktualizacja: 2023-10-26 23:19
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

Gorąca zima skoki narciarstwo alpejskie Eurosport 360px Setki godzin transmisji, występy gwiazd polskiego sportu, świetni komentatorzy i eksperci, tysiące materiałów wideo na stronie internetowej i w mediach społecznościowych oraz niezwykłe, sportowe emocje – nadchodząca zima w TVN Warner Bros. Discovery będzie świętem dla kibiców! Wszystko zacznie się już w najbliższy weekend od slalomu giganta w Sölden z udziałem Maryny Gąsienicy-Daniel. Transmisja w Eurosporcie 1 i  w Eurosport Extra w Playerze. Slalom gigant pokaże także niemiecka stacja ZDF.

TVN Warner Bros. Discovery
Gorąca zima skoki narciarstwo alpejskie Eurosport 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Sportowa zima na kanałach i platformach TVN Warner Bros. Discovery rozpocznie się już 28 października.

Tradycyjnie sezon zainauguruje slalom gigant w Sölden.
Na lodowcu Rettenbach wystartuje m.in. Maryna Gąsienica-Daniel, która od kilku lat jest w szerokiej czołówce Pucharu Świata w gigancie. Czy w tym sezonie najlepsza polska alpejka zdobędzie upragnione podium?

Transmisja pierwszych zawodów w sezonie rozpocznie się w sobotę 28 października o godz. 9:30 w kanale Eurosport 1.

Gigant kobiet skomentuje Marcin Szafrański, a zaplanowaną na niedzielę rywalizację mężczyzn – Witold Domański. W trakcie sezonu widzowie Eurosportu usłyszą także Sebastiana Szczęsnego, Rafała Głowackiego i Michała Okniańskiego.

Nowy sezon zimowy także w ZDF

Również w tym roku nowy sezon Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim kobiet i mężczyzn rozpoczyna się wcześniej niż inne Puchary Świata w sportach zimowych. W sobotę 28 października i w niedzielę 29 października 2023 r. slalomy gigant kobiet i mężczyzn rozpoczną się tradycyjnie na lodowcu Rettenbach w Sölden. „Sportstudio live” w relacjach ZDF na żywo w oba dni od godz. 12:45.

- Otwieramy kolejny sezon zimowy w TVN Warner Bros. Discovery z wielkimi nadziejami. Mamy świetnych sportowców, którzy co tydzień dają z siebie wszystko w walce o punkty Pucharu Świata, nie tylko w skokach narciarskich, ale także w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. Przez pięć miesięcy będziemy wspólnie kibicować naszym sportowcom i przekazywać milionom fanów wielkie sportowe emocje. Szykuje się bardzo gorąca zima 


- powiedział Bogdan Czaja, Dyrektor Eurosportu w Polsce i Group Vice President Programming & Operations TVN Warner Bros. Discovery.


TVN pokaże wszystkie zagraniczne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich.

W Eurosporcie 1 transmitowane będą dodatkowo konkursy rozgrywane w Polsce, a także kwalifikacje.

Nowością w tym sezonie będą telewizyjne relacje z niedzielnych kwalifikacji, które dostępne będą na antenach Eurosportu. Studia w TVN poprowadzi sprawdzony duet Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski, których gośćmi będą m.in. Magdalena Pałasz i Jakub Kot. Rywalizację o pucharowe punkty spod skoczni relacjonować będzie dla Eurosportu Kacper Merk. Komentarz na najwyższym poziomie zapewnią Marek Rudziński i Igor Błachut. W studiach Eurosportu widzowie zobaczą m.in. Michała Korościela, Pawła Kuwika, Marcina Kuźbickiego, Krzysztofa Bieguna i Wojciecha Topora. Prowadzący i ich goście będą rozmawiać zarówno o skokach, jak i pozostałych zimowych dyscyplinach transmitowanych przez Eurosport.

Poza wspomnianym Pucharem Świata w skokach narciarskich i narciarstwie alpejskim widzowie kanałów Eurosportu i użytkownicy Playera będą mogli śledzić poczynania biegaczy narciarskich, specjalistów od kombinacji norweskiej, a także narciarstwa dowolnego, łyżwiarstwa figurowego z Katią Kurakową w stawce, oraz snowboardu, w którym liczymy na znakomite występy mistrza świata Oskara Kwiatkowskiego. Wśród komentatorów znajdą się m.in. Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora, Adam Probosz, Wojciech Tascher, Magdalena Tascher i Aleksandra Kauc-Żelichowska.

Najważniejsze informacje dotyczące sezonu zimowego, artykuły, wywiady i materiały wideo będą publikowane na stronie eurosport.pl, a także w mediach społecznościowych kanału. Oprócz widowiskowych wideo i ciekawych grafik, Eurosport szykuje w mediach społecznościowych kilka niespodzianek dla fanów sportów zimowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...